Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 980979

Trenčianské Teplice hotel SLOVAKIA **

Termín: 23.10. (So) - 30.10. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Plná penze

Cena: 11 290 Kč

Program
PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS KRÁSNÉ VÝLETY PO OKOLÍ:
Bližší informace k výletům včetně ceny budou uvedeny v pokynech na cestu, které obdržíte týden před odjezdem na Vaši dovolenou
Poloha
Lázeňské městečko Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Leží v malebném, tichém údolí, obklopeném listnatými a jehličnatými lesy Strážovské vrchoviny v nadmořské výšce 272 m, 15 km od krajského města Trenčín.
První písemná zmínka o těchto termálních pramenech pochází již z konce 13. století. Lázně se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu, souvisejících nervových onemocnění a dále na nemoci z povolání.
K léčbě v Trenčianských Teplicích je využíváno pět pramenů termální minerální vody, které mají stejné chemické složení a liší se jen teplotou vody od 37,7 °C do 40 oC. Právě teplota vody umožňuje její přímé použití na koupele bez ochlazování nebo přihřívání. Definice této zázračné minerální přírodní vody je síranová, sirná, vápenato-horečnatá, teplá, hypotonická, se zvýšeným obsahem fluoridů, avšak její hlavní předností je obsah volných plynů oxidu uhličitého a sirovodíku, působících na lidské tělo jako přirozené analgetikum.
Ubytování
Kapacita hotelu je cca 150 lůžek, převážně v jedno – až dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají svůj balkon, koupelnu, WC, televizor, telefon a malou lednici.
Stravování
plná penze, snídaně, oběd a večeře formou bufetu
Slevy
SLEVY A PŘÍPLATKY:
sleva při vlastní dopravě 800 Kč/osobu, sleva pro dítě do 12 let na 3. lůžku 50%, příplatek za jednolůžkový pokoj v LD Slovakia 1 490 Kč/osoba/pobyt
Vybavení a služby
V objektu jsou k dispozici výtahy, krásná a pohodlná jídelna pro klienty LD a nově kvalitní a moderní Welness centrum, jehož součástí jsou bazén, saunový svět, ochlazovací bazén, vířivka, tropické sprchy ledopád, Kneippův chodník atd. Tato atrakce je za poplatek, má malý okruh za 12 euro na 80 minut a velký okruh na 180 minut za 24 euro. Bližší info na www.kupele-teplice.sk . Procedury a lékařská prohlídka jsou částečně realizovány přímo v LD Slovakia, nebo v okolních lázeňských domech Krym, Sina, Kaštel a Pax cca 2-5 minuty chůze.
Doprava
autobusová
zájezdovým autobusem s klimatizací, DVD a WC. Odjezdy na pobyt jsou vždy v sobotu v nočních hodinách s příjezdem na místo v neděli v ranních hodinách. Ubytování v hotelu v den příjezdu do cca 12 hod. Odjezd z pobytu je následující týden v sobotu po snídani.

Nástupní místa:
termín 8.5.-15.5. Ústí nad Labem, Praha
termín 15.5.-22.5. Praha, Příbram, Sedlčany, Tábor
ostatní termíny Praha, Příbram, Tábor, Humpolec, Brno
Výhody a nevýhody
Možnost spojení více termínů, možnost zajištění pobytu i v jiném lázeňském domě např: PAX, KRYM
Další informace
LÉČEBNÉ METODY:
základem léčby v Trenčianských Teplicích jsou každodenní koupele v místní zázračné termální vodě, která obsahuje oxid uhličitý a sirovodík. Tyto koupele probíhají jednak v bazénech (Sina teplota vody 39 °C, MUDr. A.Čapka 37,5 °C, Krym 37,4 °C a nebo v koupelových vanách.
•Součástí balíčku Dr.Senior je vstupní prohlídka, 5x termální koupel ve vaně či bazénu, 1x oxygenoterapie 60 min., 2x rašelinové či parafínové obklady, 2x klasická masáž cca 20 min., plavání a perličková koupel, 6x vstup do vyhřívaného bazénu Grand.
Další procedury je možno doobjednat v kanceláři časování procedur 200 m od hotelů, např. fango, parafango, vířivé a perličkové koupele, skotské střiky aj, pohybová výchova - cvičení, jóga, fitness, plavání aj, masáže – klasické, reflexní, podvodní, manuální lymfodrenáž aj, elektroléčba a další doplňující procedury, plynové injekce atd.
Procedury vždy určí lékař při vstupní lékařské prohlídce.


INDIKACE:
léčí se zde většina nemocí pohybového ústrojí, degenerativní choroby a zánětlivé onemocnění pohybového aparátu s cílem zmírnit bolest, udržet nebo zvýšit rozsah pohybu klienta, např. - artróza, nemoci páteře, zánětlivé nemoci kloubů, mimokloubní revmatismus. Dále se zde léčí neurologické onemocnění, pooperační stavy a nervové nemoci, nemoci z povolání aj. Mimořádnou vlastností léčivé vody je především obsah sirovodíku, který zvyšuje prokrvení tkání a má též analgetické účinky.


POBYT NENÍ VHODNÝ:
při oběhové nedostatečnosti, akutních stavech po infarktu, krvácivých stavech, v těhotenství, všech akutních nemocech a horečnatých stavech, pro inkontinentní klienty, epileptiky a jiné záchvatové stavy, pro klienty s akutními ekzémy, plísněmi, nehojícími se kožními defekty, pro klienty s opakujícími se záněty žil na nohách včetně růže a klienty se zhoubnými nádory v čase léčby i těsně po ní, pro nesoběstačné klienty. Nutno vzít s sebou vlastní léky
Poloha
LD Slovakia je čtyřpodlažní hotel situovaný přímo na pěší zóně v centru města. V roce 2020 – 2021 prošel zdařilou kompletní rekonstrukcí.
23.10. (So) - 30.10. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. lůžko
Plná penze
Autobus
-11 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTrenčianske Teplice
HotelTrenčianské Teplice hotel SLOVAKIA
1. a 2. lůžko
Termín23.10.2021 - 30.10.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK A.Ša s.r.o. IČO: 01638114
Vytvářím objednávku...