Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1011772

MORAVA - Tatranská Lomnica **

Termín: 29.10. (So) - 02.11. (St) 2022

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 4 000 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) severní strana 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV 2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, (jedná se o 2 ložnice, ne vždy oddělené dveřmi), jedna Spr.+WC, SAT/TV b) jižní strana 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, balkon 2 - lůžkové pokoje s možností 3 přistýlek, (jedná se o 2 ložnice, ne vždy oddělené dveřmi), jedna Spr.+WC, SAT/TV, balkon - na dotaz REKREAČNÍ POBYT : V ceně pokojů s balkonem (jižní strana) je zahrnut příplatek za balkon. POBYTOVÉ BALÍČKY: U pobytových balíčků je nutné příplatek doplatit v CK.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klientům hotelu MORAVA je k dispozici jídelna, Retro kavárna s barem, internetový koutek, stolní tenis, sauna, masáže, úschovna sportovních potřeb aj. Dále v místě: kryté bazény, krytá tenisová hala, minigolf, jízda na horských koloběžkách, lanový park, dětské hřiště. 1 km od hotelu kolečková bobová dráha TATRABOB a půjčovna čtyřkolek.
FORMA STRAVY
snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (bufet) za příplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
TURISTIKA: Cca 200 m od hotelu je údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso. Zde je sedačková lanovka do Lomnického sedla nebo visutá kabinková lanovka na Lomnický štít. Odtud nejlepší turistické chodníky ve Vysokých Tatrách. Možnost navštívit Botanickou zahradu - ZDE. - či muzeum TRNAP v Tatranské Lomnici . Wild Park Veľká Lomnica - místo, kde máte exotiku doslova na dosah ruky https://wildpark.sk

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.
To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.

Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS

- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATISTIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY
• Hrebienok - sáňkování: upravovaná osvětlená 2,5 km dlouhá sáňkářská dráha z Hrebienka do S. Smokovce, vč. možnosti zapůjčení sáněk (v některých dnech i noční provoz). • běžecké lyžování v Tatranské Lomnici: cca 28 km tratí (Tatranská Lomnica Camp - 8610 m, Tatranská Lomnica Kolbisko - Tatranské Matliare 13 km , Tatranská Lomnica - Jamy 3 km, Chodník okolo jezera 3 km, Lyžařská cesta Buková 400 m) • zimní turistické chodníky • bruslení: v Tatr. Lomnici u tenisových kurtů (200 m) • pochod na sněžnících • výjezd lanovkou na Lomnický Štít • Snowtubing - Hrebienok • Funtools - adrenalinové atrakce, které garantují výbornou zábavu i pro nelyžaře (skifox - ideální spojení lyžování a sáněk, snowbike - sněžné kolo s minilyžemi místo kol, snowscoot - mix mezi BMX a snowboardem)
DALŠÍ SLUŽBY
K přikoupení na místě - dle zájmu a obsazenosti (orientační ceny- bez záruky): Termální balíček - koupání v termálech Vrbov Dospělý do 60 let 20,- € Senior nad 60 let 18,- € Dítě od 3 do 11,99 let 16,-€ Dítě do 2,99 let zdarma Obsahuje: - 1x dopravu do termálů z hotelu (tam a zpět) - 1x vstup na koupání – termální areál Vrbov (3 hod)
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 4,99 let se stravou ve stejné formě jako rodič ZDARMA nebo jedno dítě do 4,99 let na přistýlce se stravou ve stejné formě jako rodič ZDARMA (dítě na přistýlce zdarma pouze v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji). Dětská postýlka s povlečením za 5 €/den. Dětská cena na přistýlce platí pouze v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Krytý bazén v hotelu URÁN cca 300 m Vodní svět AquaRelax v hotelu TITRIS (1 km) Nový letní aquapark ve Velké Lomnici (3,5 km) AQUAFUN PARK TATRAGOLF RESORT Thermal park VRBOV (17 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Za příplatek na místě: Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (55 km).
SILVESTR
SILVESTR (5 dnů/4noci, nástup ČT, 29.12.22- 2.1.2023) - 4 x ubytování s bufetovou polopenzí, - Silvestrovská zábava v ceně, - Novoroční kapustnice - parkování - Wi-Fi v prostoru recepce
PARKOVÁNÍ
Parkoviště: zdarma garáž: 6,- €uro/noc - nutno objednat předem
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN . 
POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotel - "zotavovna" MORAVA, který si stále uchovává atmosféru z dob, kdy zde trávil dovolenou "Anděl na horách", je umístěn poblíž centra Tatranské Lomnice, 17 km severně od Popradu a pouhých 200 m od údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pobyty s polopenzí nebo přikoupenými večeřemi začínají nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
autem z Popradu do Tatranské Lomnice, hotel leží cca 200 m od sedačkové lanovky na Skalnaté Pleso. Parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km. GPS: 49° 10' 0.8532"N 20° 16' 25.1346" E Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Mezinárodními spoji do Popradu, dále místním spojem do Tatranské Lomnice (zast. 500 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Mezinárodním spojem - např. RJ - do stanice Poprad-Tatry, dále pak místními TEŽ do Tatranské Lomnice (trať č. 185) - nádraží 400 m. od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 12% za včasné knihování do 31.3.- platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT / mimo Velikonoce. SLEVA 15% za včasné knihování 90 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínech 01.11. - 22.12.2022   SLEVA 7=6 a SLEVA 5=4: 01.11. - 22.12.2022
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT ( min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí - bohatá bufetová snídaně - parkování - Wi-Fi ve spol. prostorech hotelu. Možnost dokoupení večeří formou bohaté bufetové polopenze.
UPOZORNĚNÍ
V hotelu není výtah! V termínech 01.02. - 23.3.2022 dochází k souběhu pobytů individuálních klientů s lyžařskými skupinovými pobyty dětí !! Hotel je dále zapojen do dotačního programu ozdravných pobytů dětí - duben až červen. O zájezd ve smyslu § 1 zákona č. 159/1999 sb. se jedná pouze v případě pobytu "ROH - rekreace jako tenkrát".
VÁNOCE
VÁNOCE ( 6 dnů/5 nocí, nástup ČT, 22.12.-27.12.2022) - 5x ubytování - 4x bufetová polopenze - 1x slavnostní Štědrovečerní menu, - vánoční program dle nabídky hotelu Pokoje s balkonem za příplatek
VELIKONOCE
VELIKONOCE (6dnů/5nocí, nástup ČT, 14.4. - 19.4.2022) - 5 x ubytování v pokoji Classic (bez balkonu) - 5x polopenze - Velikonoční program dle nabídky hotelu - parkování - Wi-Fi v prostoru recepce Pokoje s balkonem za příplatek
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK : a provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 V Tatranské Lomnici otevřeli nejdelší ( 5,5 km ) a nejvýše položenou (nejvyšší bod v Lomnickém sedle, ve výšce 2.196 m n.m.) sjezdovku ve střední Evropě: https://www.interez.sk/najdlhsia-zjazdovka-na-slovensku-ma-55-km-v-tatranskej-lomnici-si-uzijete-lyzovacku-ako-v-alpach-ceny-sa-vratili-do-normalu U hotelu dětský vlek. Areál TATRANSKÁ LOMNICA (200 m) - až 2196 m n.m., cca 11,8 km sjezdovek, od loňské sezony nová 15-místná kabinová lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných tratí (středisko se za rok rozrostlo o 20%), celkem 2 kabinky, 3 sedačky a 2 vleky, dětský pás a dětská škola a školka, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, ski servis, fun zona, freeride zona. Areál TATRANSKÁ LOMNICA se dělí na tyto vzájemně propojené části: • Tatranská Lomnica - Štart → 888 - 1173 m n.m. (6ti místná sedačka i kabinka) • Štart - Čučoriedky → 1173 - 1357 m n.m. (čtyřsedačka) • Štart - Skalnaté pleso → 1173 - 1772 m n.m. (15ti místná kabinka) • Skalnaté pleso - Lomnické sedlo → 1772 - 2196 m n.m. (2místná sedačka) • Tatranská Lomnica - buková hora → 907 - 1010 m. n. m.(8mi místná sedačka) V areálu najdete tyto sjezdovky: • Modré sjezdovky: Start západ (2 km), Start východ (850 m), Grand Slnečné (1,1 km), Javorová cesta (450 a 250 m), Buková hora západ (700 m) • Červené sjezdovky: Čučoriedky západ (880 m), Čučuriedky východ (960 m), Generál (1,3 km), Esíčka (1,3 km), Buková hora východ (700 m) • Černé sjezdovky: Lomnické sedlo (1,2 km)
CELKOVÁ KAPACITA
160 pevných lůžek + 40 přistýlek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: úschovna lyží a kol, Wi-Fi u recepce, parkování, dětský koutek v hotelu. Dle možnosti a nabídky hotelu taneční večery nebo promítání filmů.. ZA POPLATEK: stolní fotbal, hokej, stolní tenis, sportovní a volnočasové hry k zapůjčení.
DÁLE PRO VÁS (zima)
Půjčovna lyží přímo na hotelu . Dětská lyžařská školka u hotelu . Svahy pak 300m od hotelu.
UPOZORNĚNÍ (zima)
Doporučujeme DOKOUPENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY do VYSOKÝCH TATER v termínech 1.7. - 25.8.2018 Nástupní místa: Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Třinec Cílová místa: Podbanské, Štrbské Pleso, Vyšné Hágy, Tatranská Polianka, Starý Smokovec, Tatranská Lesná, Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Vrbov Více informací, ceny a rezervace jízdenek ZDE
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50€ /osoba 18+/ noc 

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

AKČNÍ NABÍDKA
BOHATÁ NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Morava - Tatranská Lomnica 1) Poloha (Vysoké Tatry - před hotelem přímý výhled na Lomnický štít - 200 m od sedačkové lanovky) 2) Lyžování (v blízkosti nástupní místa pro sjezdové lyžování) 3) Termální koupání (půldenní koupání v termálech Vrbov - možnost přikoupení výletu na místě) 4) Relax (sauna + masáže + masážní křesla v hotelu) REKREACE ROH - JAKO "ANDĚL NA HORÁCH" Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat! Retro pobyty ROH objednávejte ZDE! kód H2619.
29.10. (So) - 02.11. (St) 2022 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2+0 Classic další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-3 670 Kč
Vybrat termín
29.10. (So) - 03.11. (Čt) 2022 - 6 dní, 5 nocí
2+0 Classic další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-4 460 Kč
Vybrat termín
29.10. (So) - 04.11. (Pá) 2022 - 7 dní, 6 nocí
2+0 Classic další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-5 250 Kč
Vybrat termín
29.10. (So) - 05.11. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
2+0 Classic další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 040 Kč
Vybrat termín
30.10. (Ne) - 01.11. (Út) 2022 - 3 dny, 2 noci
2+0 Classic další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 920 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTatranská Lomnica
HotelMORAVA - Tatranská Lomnica
2+0 Classic
Termín29.10.2022 - 02.11.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...