Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1032218

SOREA TRIGAN - Štrbské Pleso - ZIMNÍ WELLNESS POBYT (5)

Termín: 11.04. (Út) - 16.04. (Ne) 2023

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 19 483 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, WiFi. b) 1 - lůžkové pokoje (bez příplatku), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, WiFi. Pokoje na ověření. Hotel disponuje i rodinnými pokoji a apartmány - dostupnost a cena na ověření. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, terasa, Lobby bar s posezením u krbu (coffe+cake, alkoholické a nealkoholické nápoje), fitness centrum, stolní tenis, biliár, multifunkční hřiště, půjčovna lyží a sportovních potřeb - nordic walking, dětský koutek, výtah. WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU (nerezové bazény s 32°C teplou vodou, perličková masáž, vodní trysky, parní sauny, finská sauna, masáže, odpočívárna.
FORMA STRAVY
Polopenze.
Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.
To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

DÁLE VÁM DOPORUČUJEME: 

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m

DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, ...
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU - bazén, masáže, vírivky, sauny, odpočívárna. Bazénová část: Nerezový relaxačně-plavecký bazén 15 x 6 m, 6 x 4 m s teplotou vody 32°C, hloubka 1,20 m v celém bazénu; Nerezový dětský bazén 6 x 3 m se skluzavkou , hloubka v celém bazénku 20 cm; Masážní sezení - se sedací perličkou; Zádové masážní trysky; Lehadlová vzduchová bublinková masáž celého těla – perličková koupel; vodní chrlič – masáž horní části zad; protiproud; sprcha; lehátka Saunová část: finská sauna; modrá sauna (parní); smaragdová sauna (parní); ochlazovací bazének; odpočívárna - VSTUP DO WELLNESS PRO HOTELOVÉ HOSTY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU (platba na místě) Vodní svět AquaRELAX v hotelu Sorea TITRIS v Tatranské Lomnici (22 km) - vstup se slevou 30%. Celoroční termální aquapark “AQUACITY“ v Popradu (25 km).
SILVESTR
SILVESTROVSKÝ WELLNESS POBYT (5 dnů/4noci, nástupní den ČT) - 4x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji - 4x bufetová polopenze - slavnostní silvestrovská večeře - 4x neomezený vstup do centra Wellness svět regenerace a oddychu - Wi-Fi - parkování BONUSY: - SKIBUS po dobu lyžařské sezony přímo u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PARKOVÁNÍ
0,-
POBYT SE ZVÍŘETEM
15,- €uro/noc
POLOHA UBYTOVÁNÍ
moderní, zrekonstruovaný hotel je umístěn v atraktivním prostředí na břehu jezera Nové Štrbské pleso. Tichá lokalita zaručí nerušenou dovolenou pro rodiny s dětmi, seniory i sportovce. Štrbské Pleso je nejvýše položenou osadou na Slovensku a nachází se 25 km severozápadně od Popradu. Jsou zde mimořádně příznivé klimatické podmínky a je to jedinečná lokalita s nejčistějším vzduchem na Slovensku.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu.
PŘÍJEZD AUTEM
autem od Žiliny přes Martin, Ružomberok a Liptovský Mikuláš do Tatranské Štrby, zde sjet z dálnice směr Štrbské Pleso. Parkování u hotelu zdarma. Trasa Praha - Štrbské Pleso: 546 km; Brno - Štrbské Pleso: 350 km; Ostrava - Štrbské Pleso: 240 km. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Liptovského Mikuláše, nebo Popradu - 600 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem ze Štrby "zubačkou" - 500 m. Ve Štrbě zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyty nelze uplatnit žádnou slevu!
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ZIMNÍ WELLNESS POBYT (5)
(6dnů/5nocí, nástup libovolný) Platí v termínu 12.12. - 06.04.2023 a 11.4. - 2.5.2023 - 5x ubytování v DBL pokoji, - 5x polopenze formou bufetu, - 5x neomezený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, - Wi-Fi v celém hotelu, - parkování. BONUSY: - SKIBUS v lyžařské sezóně přímo u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZIMNÍ WELLNESS POBYT (7)
(8dnů/7nocí, nástup libovolný) Platí v termínu 12.12. - 06.04.2023 a 11.4. - 2.5.2023 - 7x ubytování v DBL pokoji, - 7x polopenze formou bufetu, - 7x neomezený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, - Wi-Fi v celém hotelu, - parkování. BONUSY: - SKIBUS v lyžařské sezóně přímo u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (od 2 noci, nástup libovolný) : Platí v termínu 12.12. - 06.04.2023 a 11.4. - 2.5.2023 - ubytování dle zvoleného počtu nocí - polopenze formou bufetu - parkování na hotelovém parkovišti - Wi-Fi BONUSY: - SKIBUS v lyžařské sezóně u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
RELAX NA ŠTRBSKÉM PLESE (6 dnů/5nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování ve 2-lůžkovém nebo rodinném pokoji - 5x polopenze formou bufetu - 5x neomezený vstup do centra WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU - Wi-Fi v celám hotelu - dětský koutek vybavením - parkování u hotelu BONUSY: - SKIBUS v lyžařské sezóně u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu nebo na letní termální koupaliště v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina - ostatní slevy a bonusy dle aktuální letní kampaně Slevy se vztahují na základní ceny.
VÁNOCE
VÁNOČNÍ WELLNESS POBYT 19.12.-29.12.2022 (5dnů/4noci, nástupní den ČT) - ubytování ve 2-lůžkovém pokoji - polopenze formou bufetu - servírovaná štedrovečerní večeře - neomezený vstup do Wellness světa regenerace a oddychu - Wi-Fi - parkování BONUSY: - SKIBUS po dobu lyžařské sezony přímo u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny. Pobyt možný i na 7 - 5 nocí. Na dotaz v CK. Odjezd z pobytu není možný 24. a 25.12.
VELIKONOCE
VELIKONOČNÍ WELLNESS POBYT (4 nebo 5 nocí, nástupní den ČT) - 4x/5x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji - 4x/5x bufetová polopenze - 4x/ 5x neomezený vstup do centra Wellness svět regenerace a oddychu - Wi-Fi - parkování BONUSY: - SKIBUS po dobu lyžařské sezony přímo u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 Vynikající podmínky v areálu SOLISKO (1 km) se dvěma sedačkovými lanovkami a třemi lyžařskými vleky, sjezdovky uměle zasněžované a osvětlené. Nejdelší sjezdovka o délce 2 145 m a převýšení 438 m. Ideální podmínky pro běžkaře - 14 km udržovaných tratí. Od hotelu jezdí denně zdarma skibus.
CELKOVÁ KAPACITA
182 pevných lůžek + 98 přistýlek
UPOZORNĚNÍ (zima)
Hotel UZAVŘEN od 01.11. - 08.12. 2022 - technická odstávka.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 €/os 18+/noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.
AKČNÍ NABÍDKA
WELLNESS SVĚT ODPOČINKU A REGENERACE na břehu Nového Štrbského Plesa
URČITĚ OCENÍTE
ZAŽIJTE VYSOKÉ TATRY S HOTELEM SOREA TRIGAN Jedinečné wellness - SVĚT ODPOČINKU A REGENERACE - přinese každému neopakovatelný zážitek... Přímo na břehu Nového Štrbského Plesa. WiFi a parkování zdarma. V roce 2015 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí .
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
0,-
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
15,- €uro/noc
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
2 €/os 18+/noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.
31.01. (Út) - 05.02. (Ne) 2023 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-23 433 Kč
Vybrat termín
31.01. (Út) - 06.02. (Po) 2023 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-28 120 Kč
Vybrat termín
31.01. (Út) - 07.02. (Út) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-32 807 Kč
Vybrat termín
01.02. (St) - 06.02. (Po) 2023 - 6 dní, 5 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-23 433 Kč
Vybrat termín
01.02. (St) - 07.02. (Út) 2023 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-28 120 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoŠtrbské Pleso
HotelSOREA TRIGAN - Štrbské Pleso - ZIMNÍ WELLNESS POBYT (5)
Dospělý na lůžku
Termín11.04.2023 - 16.04.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...