Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 956483

SOREA TRIGAN - Štrbské Pleso - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 01.05. (So) - 03.05. (Po) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 3 260 Kč

Stravování
Bez stravy
UBYTOVÁNÍ
a) 2 - lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, WiFi. b) 1 - lůžkové pokoje (bez příplatku), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, WiFi. Pokoje na ověření. Hotel disponuje i rodinnými pokoji a apartmány - dostupnost a cena na ověření. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ
restaurace, terasa, Lobby bar s posezením u krbu (coffe+cake, alkoholické a nealkoholické nápoje), fitness centrum, stolní tenis, biliár, multifunkční hřiště, půjčovna lyží a sportovních potřeb - nordic walking, dětský koutek, výtah. WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU (nerezové bazény s 32°C teplou vodou, perličková masáž, vodní trysky, parní sauny, finská sauna, masáže, odpočívárna.
STRAVA
Polopenze.
Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, ...
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
KOUPÁNÍ
WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU - bazén, masáže, vírivky, sauny, odpočívárna. Bazénová část: Nerezový relaxačně-plavecký bazén 15 x 6 m, 6 x 4 m s teplotou vody 32°C, hloubka 1,20 m v celém bazénu; Nerezový dětský bazén 6 x 3 m se skluzavkou , hloubka v celém bazénku 20 cm; Masážní sezení - se sedací perličkou; Zádové masážní trysky; Lehadlová vzduchová bublinková masáž celého těla – perličková koupel; vodní chrlič – masáž horní části zad; protiproud; sprcha; lehátka Saunová část: finská sauna; modrá sauna (parní); smaragdová sauna (parní); ochlazovací bazének; odpočívárna - VSTUP DO WELLNESS PRO HOTELOVÉ HOSTY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU (platba na místě) Vodní svět AquaRELAX v hotelu Sorea TITRIS v Tatranské Lomnici (22 km) - vstup se slevou 30%. Celoroční termální aquapark “AQUACITY“ v Popradu (25 km).
SILVESTR
Silvestrovský pobyt v termínu 29.12.2019 - 02.01.2020 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní silvestrovské menu s přípitkem a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
PARKOVÁNÍ
0,-
POBYT SE ZVÍŘETEM
15,- €uro/den
POLOHA
moderní, zrekonstruovaný hotel je umístěn v atraktivním prostředí na břehu jezera Nové Štrbské pleso. Tichá lokalita zaručí nerušenou dovolenou pro rodiny s dětmi, seniory i sportovce. Štrbské Pleso je nejvýše položenou osadou na Slovensku a nachází se 25 km severozápadně od Popradu. Jsou zde mimořádně příznivé klimatické podmínky a je to jedinečná lokalita s nejčistějším vzduchem na Slovensku.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .
PŘÍJEZD AUTEM
autem od Žiliny přes Martin, Ružomberok a Liptovský Mikuláš do Tatranské Štrby, zde sjet z dálnice směr Štrbské Pleso. Parkování u hotelu zdarma. Trasa Praha - Štrbské Pleso: 546 km; Brno - Štrbské Pleso: 350 km; Ostrava - Štrbské Pleso: 240 km. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM .
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Liptovského Mikuláše, nebo Popradu - 600 m. Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem ze Štrby "zubačkou" - 500 m. Ve Štrbě zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR. Aktuální spojení vyhledáte na .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyty nelze uplatnit žádnou slevu!
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ZIMNÍ WELLNESS DOBRODRUŽSTVÍ (3)
(4dny/3noci, nástup libovolný) Platí v termínu 14.12. - 15.12.2020 a 2.1. - 8.3.2021 - 3x ubytování v DBL pokoji, - 3x polopenze formou bufetu, - 3x neomezený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, - 1x káva esspresso nebo bylinkový čaj pro dospělou osobu, - 1x kosmnetický balíček pro dospělou osobu, - 1x čokoládový nápoj COCAYA pro děti do 15-ti let, - Wi-Fi v celém hotelu, - parkování. BONUSY: - malé překvapení pro děti do 10-ti let - SKIBUS v lyžařské sezóně u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZIMNÍ WELLNESS DOBRODRUŽSTVÍ (5) (6dnů/5nocí, nástup libovolný) Platí v termínu 14.12. - 15.12.2020 a 2.1. - 8.3.2021 - 5x ubytování v DBL pokoji, - 5x polopenze formou bufetu, - 5x neomezený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, - 1x káva esspresso nebo bylinkový čaj pro dospělou osobu, - 1x kosmnetický balíček pro dospělou osobu, - 1x čokoládový nápoj COCAYA pro děti do 15-ti let, - Wi-Fi v celém hotelu, - parkování. BONUSY: - malé překvapení pro děti do 10-ti let - SKIBUS v lyžařské sezóně u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
WELLNESS ROZJAŘENÍ (4) (5dnů/4noci, nástup libovolný) Platí v termínu 8.3. - 1.4. a 6.4. - 3.5.2021 4x ubytování v DBL pokoji, 4x polopenze formou bufetu, 4x neomezený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, 1x káva esspresso nebo bylinkový čaj pro dospělou osobu, 1x kosmnetický balíček pro dospělou osobu, 1x čokoládový nápoj COCAYA pro děti do 15-ti let, Wi-Fi v celém hotelu, parkování. BONUSY: - malé překvapení pro děti do 10-ti let - SKIBUS v lyžařské sezóně u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný) : - ubytování dle zvoleného počtu nocí - polopenze formou bufetu BONUSY ZDARMA: - parkování na hotelovém parkovišti - Wi-Fi BONUSY: - SKIBUS v lyžařské sezóně u hotelu - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
VÁNOCE
Vánoční pobyt v termínu 21.12.-29.12.2019 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní štědrovečerní menu a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 Vynikající podmínky v areálu SOLISKO (1 km) se dvěma sedačkovými lanovkami a třemi lyžařskými vleky, sjezdovky uměle zasněžované a osvětlené. Nejdelší sjezdovka o délce 2 145 m a převýšení 438 m. Ideální podmínky pro běžkaře - 14 km udržovaných tratí. Od hotelu jezdí denně zdarma skibus.
CELKOVÁ KAPACITA
182 pevných lůžek + 98 přistýlek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 €/os 18+/noc
AKČNÍ NABÍDKA
WELLNESS SVĚT ODPOČINKU A REGENERACE na břehu Nového Štrbského Plesa
PROČ K NÁM ?
ZAŽIJTE VYSOKÉ TATRY S HOTELEM SOREA TRIGAN Jedinečné wellness - SVĚT ODPOČINKU A REGENERACE - přinese každému neopakovatelný zážitek... Přímo na břehu Nového Štrbského Plesa. WiFi a parkování zdarma. V roce 2015 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí .
07.03. (Ne) - 09.03. (Út) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(a) Dospělý na lůžku
Bez stravy
Vlastní
-3 750 Kč
Vybrat termín
(a) Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-3 750 Kč
Vybrat termín
07.03. (Ne) - 10.03. (St) 2021 - 4 dny, 3 noci
(a) Dospělý na lůžku
Bez stravy
Vlastní
-5 500 Kč
Vybrat termín
(a) Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-5 500 Kč
Vybrat termín
07.03. (Ne) - 11.03. (Čt) 2021 - 5 dní, 4 noci
(a) Dospělý na lůžku
Bez stravy
Vlastní
-7 250 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoŠtrbské Pleso
HotelSOREA TRIGAN - Štrbské Pleso - REKREAČNÍ POBYT
(a) Dospělý na lůžku
Termín01.05.2021 - 03.05.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...