Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 551911

Hotelový komplex Brizi Marii **

Termín: 27.06. (Čt) - 07.07. (Ne) 2019

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Dle programu

Cena: 10 490 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu. Je řada rekreantů, kteří každoročně tuto zemi navštěvují. Letovisko Eforie Sud se nachází jižně cca 18 km od Constanty. Jsou zde dlouhé a široké písčité pláže u Černého moře. V tomto letovisku se každoročně rozšiřuje počet obchůdků, bufetů a restaurací, a tak večerní procházky po městečku poskytují turistům možnost výhodných nákupů a příjemného posezení. Asi 800 m od hotelového komplexu Brizi Marii se nachází slané jezero Tekirghiol, jehož voda obsahuje 4 x více soli nežli voda Černého moře. Na dně jezera kvasí pozoruhodná vrstva léčivého bahna, které je bohaté na minerální a organické látky, jehož účinky jsou blahodárné při léčení různých nemocí např. pohybového ústrojí - revmatismus, klouby, ortopedická postižení, dále choroby nervového systému, krevního oběhu, kožní nemoci a chronická ženská onemocnění. Pro tyto mimořádné léčivé účinky sem jezdí turisti, kteří si léčivé bahno aplikují každou sezonu.

Program

1. den
odjezd po 14 hod. z Břeclavi (v dopoledních hodinách z Prahy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze.
2. den
v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty. Po příjezdu odjezd MHD do hotelu, ubytování, event. večeře (pokud si klient zaplatí polopenzi), nocleh
3. - 8. (ev.9.)den
volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů převážně do Constanty
9. ev.10.den
opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z hotelu ve 12 hod., následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti, odjezd v lehátkovém voze.
10. ev.11.den
po příjezdu v 8,50 hod. do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Ubytování

Hotelový komplex Brizi Marii nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, lednice, WC+sprchovací kout, umyvadlo.

Vybavení: hotelový komplex Brizi Marii se skládá ze 3 budov, má recepci, restauraci. Komplex je zasazen do krásné zahrady. Centrun  města 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 700 m.

Cena zahrnuje

Vlakové jízdné Břeclav-Constanta-Břeclav, 8x/9x ubytování se snídaněmi, event. s polopenzí, 2x lehátkové příplatky T/6, 4x místenky, transfer MHD z/na nádraží, lázeňskou taxu, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu.

Osoby s vlastní dopravou, event. s jízdenkami FIP mají v ceně: 8x/9x ubytování se snídaní, event. s polopenzí, lázeňskou taxu, vedoucí zájezdu, zákonné pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. (Za lehátka, místenky a transfér doplácí klienti s jízdnekami FIP 1350 Kč).

Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce - zpravidla v pokoji, nebo bez postele-ve 2lůž.pokoji. V případě ubytování jako 2.osoba na pokoji platí vždy cenu jako dítě 6-14 let.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Informace

Tento hotel je velmi jednoduchý, je to 2* hotel, strava je porcována, nápoje si každý platí sám. Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. Pozitivní je fakt, že se hotelový komplex nachází v pěkné zahradě.

27.06. (Čt) - 07.07. (Ne) 2019 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba, odj. Břeclav
Dle programu
Vlakem/Více odjezdových míst
-10 490 Kč
Vybrat termín
05.07. (Pá) - 16.07. (Út) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba, odj. Břeclav
Dle programu
Vlakem/Více odjezdových míst
-11 320 Kč
Vybrat termín
28.08. (St) - 08.09. (Ne) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba, odj. Břeclav
Dle programu
Vlakem/Více odjezdových míst
-10 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Sud
HotelHotelový komplex Brizi Marii
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba, odj. Břeclav
Termín27.06.2019 - 07.07.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...