Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 551911

Eforie Sud Brizi Marii **

Termín: 27.08. (Ne) - 04.09. (Po) 2023

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Kombinovaná doprava / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 7 290 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu. Je řada rekreantů, kteří každoročně tuto zemi navštěvují. Letovisko Eforie Sud se nachází jižně cca 18 km od Constanty. Jsou zde dlouhé a široké písčité pláže u Černého moře. V tomto letovisku se každoročně rozšiřuje počet obchůdků, bufetů a restaurací, a tak večerní procházky po městečku poskytují turistům možnost výhodných nákupů a příjemného posezení. Asi 800 m od hotelového komplexu Brizi Marii se nachází slané jezero Tekirghiol, jehož voda obsahuje 4 x více soli nežli voda Černého moře. Na dně jezera kvasí pozoruhodná vrstva léčivého bahna, které je bohaté na minerální a organické látky, jehož účinky jsou blahodárné při léčení různých nemocí např. pohybového ústrojí - revmatismus, klouby, ortopedická postižení, dále choroby nervového systému, krevního oběhu, kožní nemoci a chronická ženská onemocnění. Pro tyto mimořádné léčivé účinky sem jezdí turisti, kteří si léčivé bahno aplikují každou sezonu. Hotel Brizi Marii je velmi jednoduchý se 2*, část hotelu je opravena a má 3*

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den
Příjezd do hotelu v Eforie Sud vlastní dopravou, vlakem nebo letecky do Bucuresti a následně do Eforie Sud vlakem nebo MHD
2. - 7.den
volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů nabízených hotelem, převážně do Constanty
8.den
opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z hotelu vlastní dopravou, nebo vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti, odjezd v lehátkovém voze do Budapesti a následně do ČR.

Ubytování

Hotelový komplex Brizi Marii nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, minibar, WC+sprchovací kout, umyvadlo. Hotelový komplex Brizi Marii se skládá ze 3 budov, má recepci, restauraci. Komplex je zasazen do krásné zahrady. Centrun  města 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 700 m.

Stravování

Tento hotel je velmi jednoduchý, je to 2* hotel, strava polopenze je porcována, nápoje si každý platí sám, ubytování v opravené části hotelu splňuje kategorii 3*.

Cena zahrnuje

8 noclehů ve 2lůžkovém pokoji Standard s polopenzí (porcovaná strava), lázeňská taxa, lůžkoviny, ručníky.

Cena nezahrnuje

Doprava (vlakem nebo autem), cestovní pojištění, ostatní strava, kapesné a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Informace

Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. Pozitivní je fakt, že se hotelový komplex nachází v pěkné zahradě a je blízko moře. Cena cestovního pojištění je za celkem 11 dnů tzn. +1 den odjezd a 1 den příjezd. Cena ubytování s polopenzí je za 8 noclehů v hotelu/pokoj Standard. Vstup do lázeňského komplexu u jezera Techirgiol byl vloni 4 Eura/osoba/den. V termínech 28.6. - 6.7. 2023 (odjezd 27.6., návrat 7.7.2023) pojede do Eforie delegát, můžete se přidat k němu. V termínu 27.8. - 4.9. pojede delegát zpět (Odjezd 26.8., návrat 5.9.2023). V jiných turnusech poradíme klientům odjezdy vlaků, přestupy, a vše kolem dopravy vlakem.

Slevy a příplatky

Záloha je ve výši 1000 Kč/osoba, doplatek do plné ceny zájezdu nejpozději 40 dnů před odjezdem do hotelu. Sleva pro děti viz tabulka, děti do 5,99 let dopravu vlakem neplatí. Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce - zpravidla v pokoji, nebo bez postele-ve 2lůž.pokoji. V případě ubytování jako 2.osoba na pokoji platí vždy cenu jako dospělá osoba -10%.

1 lůžkový pokoj v sezonu nelze

12.08. (So) - 19.08. (So) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena ve 2lůž.pokoji/os.
Polopenze
Kombinovaná doprava/Více odjezdových míst
-7 290 Kč
Vybrat termín
19.08. (So) - 26.08. (So) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena ve 2lůž.pokoji/os.
Polopenze
Kombinovaná doprava/Více odjezdových míst
-7 290 Kč
Vybrat termín
27.08. (Ne) - 04.09. (Po) 2023 - 9 dní, 8 nocí
Základní cena ve 2lůž.pokoji/os.
Polopenze
Kombinovaná doprava/Více odjezdových míst
-7 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Sud
HotelEforie Sud Brizi Marii
Základní cena ve 2lůž.pokoji/os.
Termín27.08.2023 - 04.09.2023
DopravaKombinovaná doprava
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...