Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 545551

Termín: 22.08. (So) - 31.08. (Po) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 9 390 Kč

  • Sleva za včasný nákup
  • Dovolená u jezera
Poloha

Sleva First minute prodloužena do 31. 3. 2020  POZOR ! - opravené ceny!! Bahenní lázně v Eforia Nord

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu. Je řada rekreantů, kteří každoročně tuto zemi navštěvují. Letovisko Eforie Nord se nachází jižně cca 15 km od Constanty. Jsou zde dlouhé a široké písčité pláže. V tomto letovisku se každoročně rozšiřuje počet obchůdků, bufetů a restaurací, a tak večerní procházky po městě poskytují turistům možnost výhodných nákupů a příjemného posezení. Kousek od hotelového komplexu CORALIS se nachází slané jezero Tekirghiol, jehož voda obsahuje 4 x více soli nežli voda Černého moře. Na dně jezera kvasí pozoruhodná vrstva léčivého bahna, které je bohaté na minerální a organické látky, jehož účinky jsou blahodárné při léčení různých nemocí např. pohybového ústrojí - revmatismus, klouby, ortopedická postižení, dále choroby nervového systému, krevního oběhu, kožní nemoci a chronická ženská onemocnění a také na omlazení kůže. Pro tyto mimořádné léčivé účinky sem jezdí turisti, kteří si léčivé bahno aplikují každou sezonu.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den  odjezd v poledních hodinách z Břeclavi do Budapesti (dopoledne z Prahy, event. z Ostravy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze. Upozornění: odjezd zájezdu se může lišit z důvodu změny jízdního řádu. V Budapesti přestup na noční vlak do lehátkového vozu
2. den v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty, po příjezdu do Constanty transfer na hotel, volno, individuálně večeře na poukázky, nocleh.

3. - 9.den volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů převážně do Constanty, event Mamaia atp.
10. den opuštění pokojů do 12 hod., odjezd z hotelu ve 12,30 hod., následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti v lehátkovém voze.
11. den po příjezdu do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Ubytování

Hotel Coralis*** nabízí 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a apartmány pro 2-4osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, lednice, připojení k Wifi, WC+sprchovací kout, fén, umyvadlo, mnoho z nich má balkon. Apartmány mají 1 manželskou ložnici, obývací část s rozkládacím gaučem, lednice, TV, Wifi, WC+sprcha, fén, balkon. Hotel má také 1 velký apartmán pro 6-7 osob (možno +1 malé dítě), každý pokoj má vlastní WC+sprcha, balkon, lednici, TV, balkon.

Vybavení: hotel Coralis se skládá ze 2 budov napojených na sebe, má recepci, jídelnu, bar, venkovní a vnitřní restauraci, cukrárna, pizzerie, několik parkovacích míst. Centrun  města cca 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 200 m.

Stravování

Sníddaně se podávají "A lá carte" (výběr z jídelního lístku), od 12 hod. je otevřen teplý bufet, každý si vezme kolik sní a na co má chuť, platí se stravenkami, které dostane při příjezdu. Je tu restaurace, cukrárna, zmrzlina, pizzerie, bar a vše je možné platit stravenkami. Poukázky nejsou určené jen na snídaně a večeře, ale je možné s nimi platit kdykoli a cokoli (nejen stravu, ale např. i alko a nealko nápoje). Stravenky platí i v několika dalších hotelích (názvy hotelů se každoročně mění)

Cena zahrnuje

8x ubytování se snídaněmi nebo polopenzí, lázeňskou taxu, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH, příplatek do GF při MMR.

Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce, nebo bez postele. V případě ubytování dítěte s 1 dospělou.osobou na pokoji platí dítě vždy cenu jako dítě do 14 let.

V ceně doprava: jízdné z Břeclavi do Constanty a zpět, 2x lehátkové příplatky T/4, 2x místenky, MHD Budapest Keleti-Nyugati-Keleti, transfer z/na nádraží (15 km), vedoucí zájezdu (min.12 osob).

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není psáno "cena zahrnuje". Svozy/nástupy z jiných stanic

Poznámky

Poznámka: další možnosti dovolené je možné na vyžádání, vzhledem k vyšší sezoně jsou ceny stejné jako zde uváděné. Ceny zájezdů jsou kalkulovány se slevou IN25, ten kdo ji nevlastní, vyřídíme ji za 200 Kč s aplikací na 3 měsíce.

Ceny v restauraci jsou poměrně nízké, např: hutná polévka s masem a se zeleninou + chleba za 6-9 RON (1 RON cca 6 Kč), večeře dle výběru začínají již od 17 RON, je možné se najíst již od 20 RON včetně 1 nápoje. Sklenička vína 4-6 RON dle výběru a kvality. 1 litr vína kolem 25 RON, Pivo od 6 RON. Ceny jsou z dubna 2016.  

Upozornění: poukázky na stravu je možno používat až do vyčerpání vlastního přídělu. Pak je možno si poukázky přikoupit na recepci, nebo je možno platit hotově. Na hotelu je možno si uschovat cennosti do trezoru, tam za ně pracovníci hotelu ručí.

Slevy a příplatky

Slevy First minute -5% prodloužena do 31. 03. 2020, s podmínkou složení 2000 Kč na osobu, děti do 12 let mají slevu First minute -3%.

Příplatek pro klienty s vlastními jízdenkami FIP (železničáři) připlácí za lehátka do vlaku, místenky a transfer z/na nádraží 1890 Kč, jízdenky si vyřizují a platí osobně. FIP: MÁV, CFR. Prodloužení zájezdu je možné po dohodě s CK.

Příplatek do plné penze +1900 Kč, svoz z jiných stanic dle tarifu ČD, nebo jiné dopravní společnosti. Singlepokoj nelze!

Ceny zájezdu jsou již po slevě, katalogovou cenu Vám můžeme poslat na vyžádání.

Cestovní pojištění
Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

22.08. (So) - 31.08. (Po) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-9 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Nord - lázně
HotelEforie Nord Coralis
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín22.08.2020 - 31.08.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...