Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 498516

Polsko - Malbork, Waršava, Mazury-Ilawa **+

Termín: 05.07. (Čt) - 08.07. (Ne) 2018

Délka pobytu: 4 dny, 2 noci

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 4 290 Kč

Poloha

Warszawa to je hlavní město Polska, město kontrastů a změn. Vzhledem k tomu, že bylo město za ll.svět.války intenzivně bombardováno, zůstalo zde jen nepatrný zlomek historických památek. Varšavské Staré město bylo věrně zrekonstruováno dle Canaletových obrazů a bylo zařazeno do seznamu UNESCO. Ilawa v oblasti Mazurských jezer - možná by vás ani nenapadlo, že Polsko je světovým místem ve školení kapitánů a lodivodů. Praktický výcvik se odehrává na malém jezeře u města Ilawa. Na jezeře kotví nákladní lodě, trajekty, remorkéry i tankery – modely čtrnáctkrát menší než opravdová plavidla. Na zmenšených modelech lodí se námořníci učí kormidlovat v kanálech, kotvit u mola nebo u ropné plošiny. Podobná výcviková centra jsou jen tři na světě. Polsko usiluje o to, aby Mazurská jezera byla zařazena na seznam UNESCO. Malbork - hrad řádu německých rytířů na seznamu světového dědictví UNESCO. Opevněný klášter ze 13. století, byl sídlem velmistra řádu, který se sem přestěhoval z Benátek. Jedná se o jedinečný příklad středověkého hradu postaveného z cihel. Hrad byl několikrát zrekonstruován, naposled po zničení ve ll. svět.válce, podle podrobné dokumentace pořízené při předešlé restauraci. Uvnitř hradu návštěvníky mimo jiné čeká jantarové muzeum a muzeum zbroje.

Program

1. den
odjezd v nočních (časných ranních) hodinách z Ostravy (možný nástup Praha (ve 22,00 hod. o 1 den dříve!!), Olomouc, Břeclav, Přerov a po trasách). V dopoledních hodinách příjezd do Malborku (zanechání zavazadel v úschovně), prohlídka města a hradu, jeden z nejzajímavějších opevněných klášterů ze 13.stol. na seznamu UNESCO. Možná prohlídka jantarového muzea (nutno objednat předem), k večeru odjezd do Ilawy na nocleh
2. den
snídaně, prohlídka města, Mazurských jezer a také výcvikové středisko lodivodů, kapitánů atp. Je to jodno ze 3 výcvikových středisek na světě.
3. den
snídaně, odjezd do Varšavy, prohlídka historické části Starého města, večer odjezd do Ostravy, atd. (Olomouc, Praha, Přerov, Břeclav)
4. den
V časných ranních hodinách příjezd do ČR- dle nástupních míst

Ubytování

Vybavení: 2-3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením s možností 1 přistýlky.

Cena zahrnuje

Vlakové jízdné Ostrava-Malbork-Ostrava, 4 místenky, 2 noclehy a snídaně, vedoucí zájezdu (min.12 osob), průvodce Starým městem ve Varšavě, zákonné pojištění CK, DPH
Základní cena osoba /2lůžkový pokoj (vhodné pro klienty s vlastními jízdenkami) =: 2 noclehy a snídaně, vedoucí zájezdu, průvodce Starým městem ve Varšavě, (jízdneky vlastní)

Cena nezahrnuje

ostatní strava, vstupy, cestovní pojištění, a vše ce není napsáno "cena zahrnuje". Při odjezdu z Prahy atd. je nutno si zakoupit jízdné do Ostravy a zpět. Upozornění: odjezd z Prahy ve 22,00 hod., o 1 den dříve, návrat až po půlnoci následujícího dne.

Slevy

Sleva "Akce web" platí při objednání zájezdu přes naše webové stránky. Výše slevy 400 Kč za 1 objednávku-rezervaci. Pokud budou na 1 smlouvě více jak 3 dospělé osoby výše slevy se zdvojnásobí. Při objednávce vepište "Akce web". Podmínkou je složení 50% zálohy do 5 dnů od podpisu smlouvy. Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" pod Ceníkem

05.07. (Čt) - 08.07. (Ne) 2018 - 4 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena os/2-3 lůž.pokoj od
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-4 290 Kč
Vybrat termín
21.09. (Pá) - 24.09. (Po) 2018 - 4 dny, 2 noci
Základní cena os/2-3 lůž.pokoj od
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-4 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPolsko
MístoMazury, Malbork, Waršava
HotelPolsko - Malbork, Waršava, Mazury-Ilawa
Základní cena os/2-3 lůž.pokoj od
Termín05.07.2018 - 07.07.2018 - s dopravou 05.07.2018 - 08.07.2018
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...