Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 909224

Plavba jachtou Silva po Jadranu s koupáním a poznáváním **

Termín: 13.06. (So) - 20.06. (So) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 14 790 Kč

Popis zajezdu
Jachta Silva je motorový dvojstěžník pro max. 28 osob, dlouhý 21 m a široký 7 m.  Kajuty v podpalubí jsou sice skrovné, ale využívané prakticky pouze pro přespání. Na úrovni hlavní paluby je kromě jídelny (salonu) a kuchyně obsazené vynikajícím kuchařem ještě kompletní sociální zařízení.
Po celou dobu plavby ubytování ve 2- a 3-lůžkových kajutách, s lůžky nad sebou a umyvadlem s tekoucí studenou vodou, 2x centrální klimatizace salonu a chodby ke kajutám, sociální zařízení (5x WC + 4x sprcha s teplou a studenou vodou) na hlavní palubě.
Stravování a život na lodích
Menu na lodích je vždy jednotné - snídaně obvykle klasická evropská, oběd se skládá z polévky, hlavního jídla a salátu, večeře z hlavního jídla, salátu a desertu či ovoce. Často jsou podávány ryby a někdy i mořské plody - jsme přece na moři. Některé speciality jsou připravovány na venkovním grilu, zejména kvalitní ryby. Pokud by někdo z účastníků měl nepřekonatelný odpor k mořským pochoutkám - nechť tuto skutečnost nahlásí na začátku plavby zástupci CK a ten dohodne s kuchařem odpovídající náhradní řešení. Stejně tak žádáme vegetariány či vegany, aby nám své stravovací zvyky sdělili již při rezervaci pobytu. Není problém jim vyhovět, je však zapotřebí včas upravit objednávku potravin pro příslušný turnus.
Nápoje nejsou zahrnuty v ceně, v lodním baru je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů a sudové pivo. Nápoje se objednávají u stewarda, který Vám je přinese na Vámi stanovené místo v podstatě kdykoliv mezi 7:00 a 23:00 hod. - spotřeba nápojů se zapisuje dle čísla kajuty a platí až na konci pobytu. Podvečerní, noční a ranní hodiny pak můžete trávit procházkami, posezením ve vinárničkách, hospůdkách nebo cukrárnách, návštěvou diskotéky, příp. i vykoupáním se v cílových přístavních městečkách, neboť v této době je loď pevně připoutána k přístavnímu molu. Na přání velké části našich klientů obvykle 1x za turnus tráví loď noc v zátoce, tzv. na kotvě. Máte možnost se koupat po celou noc, sledovat nerušeně západ a východ slunce, nebe plné hvězdiček.
Koupání
V průběhu našich plaveb je dostatek času věnován koupání. Pro zastávky na koupání, ale i šnorchlování či projížďky na kajacích, vybírá kapitán především opuštěné zátoky s křišťálově čistou vodou, stranou od ruchu civilizace. Máte tak příležitost koupat se v místech, která jsou běžně nedosažitelná a poznávat tak dosud nedotčená místa chorvatského Jadranu, pouze ve společnosti dalších "jachtařů". A mezi jachtaři je poměrně obvyklé, že se na palubách jachet sluní či se z nich koupou bez plavek, stejně jako lidé relaxují v saunách či wellness centrech. Některé z našich  plaveb jsou tak označeny jako "naturismus friendly", kde si každý zvolí, co je pro něj příjemnější, zda se bude koupat a slunit v plavkách či bez nich.
Proč právě na Silvu a s naší CK ?
Již 26. sezóna na stejné lodi, s kapitánem Vukovičem (osobně se známe s rodinou kapitána již více než 30 let - od roku 1982) a navíc - jsme přesvědčeni o tom, že naše cena za plavbu na jachtě Silva je opět nejnižší v České republice. A to jsme jedni z mála, kteří nabízejí pobyt na jachtě s plnou penzí.
Ve většině termínů je po celou dobu plavby přítomen některý z majitelů/jednatelů CK Natur Travel
Garance nejnižší ceny
- pokud by se někomu přece jenom podařilo nalézt obdobnou plavbu se stejným rozsahem a kvalitou služeb v daném termínu u jiné CK, pak mu velice rádi prodáme zájezd za tuto, nižší konkurenční cenu ( neplatí pro tzv. Last Minute )
Vybavení - Kajuta 2+0
umyvadlo
Vybavení - Kajuta 3+0
umyvadlo
Vybavení
restaurace
aperitiv-bar
Cena zahrnuje
ubytování v kajutách, stravu v rozsahu 1xpolopenze + 6x plná penze, místní a přístavní poplatky, služby zástupce CK, pojištění pro případ úpadku CK
Cena nezahrnuje
nápoje, cestovní pojištění, dopravu, vstupy do národních a přírodních parků, parkovné v Omiši, uložení zavazadel v Omiši (v případě autobusové dopravy)
12.06. (Pá) - 21.06. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta 2+0 - osoba ve 2-lůžkové kajutě další typy pokojů
Dle programu
Autobus
-17 380 Kč
Vybrat termín
13.06. (So) - 20.06. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta 2+0 - osoba ve 2-lůžkové kajutě další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-14 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Evropa
MístoChorvatsko
HotelPlavba jachtou Silva po Jadranu s koupáním a poznáváním
Kajuta 2+0 - osoba ve 2-lůžkové kajutě
Termín13.06.2020 - 20.06.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Natur Travel IČO: 47550465
Vytvářím objednávku...