Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 805677

Vánoční Romantika Bavorska A Tyrolska

Termín: 07.12. (So) - 08.12. (Ne) 2019

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 150 Kč

Poloha
Mýty a mystika krále Ludvíka II. patří k nejkrásnějším zajímavostem Bavorska. Navštívíme oblíbená místa v adventním čase, kde budeme vnímat nejlépe královu záhadnost, ale i zimní nádherné Alpy, tradiční architekturu. Projdeme se starobylým Kufsteinem a navštívíme adventní Innsbruck. ZÁMEK LUDVÍKA II., FRAUENINSEL, INNSBRUCK
Program

1. den
Odjezd z republiky v časných ranních hodinách (Praha cca 3:30 hod). Dopoledne příjezd do bavorského přístavního městečka PRIEN , na břehu jezera CHIEMSEE , největšího bavorského jezera s řadou ostrovů. Plavba lodí na ostrov HERRENINSEL , následovaná prohlídkou romantického zámku bavorského krále Ludvíka II. HERRENCHIEMSEE . Zámek je dokonalou napodobeninou francouzského Versailles, s překrásnými interiéry, francouzskou zahradou a nespočtem fontán a vodotrysků. Odpoledne opět lodí na sousední ostrov FRAUENINSEL s půvabným vánočním trhem, v sousedství ženského kláštera. Zdejší vánoční trh je považován za nejromantičtějším z celého Německa. Můžeme se těšit na příjemnou adventní procházku, vánoční dobroty, tradiční a umělecká řemesla, dřevořezbu aj. Zvláště vyhledávány jsou speciality místních rybářů. V podvečer krátká zastávka ve vánočně vyzdobeném pevnosti KUFSTEIN , na německo-rakouské hranici. Večer ubytování v hotelu s možností večeře.
2. den
Po snídani odjezd do Tyrolské metropole INNSBRUCK , spojená s prohlídkou jednoho ze sídelních měst Habsburských císařů. V centru města se nachází nespočet fantastických stavebních skvostů, jako palác Hofburg, kostel Hofkirche se sochami Habsburských panovníků v životní velikosti, barokní skvost Helblingův dům, nebo Zlatá stříška. V době Adventu je historické centrum města proměněno v jeden velký vánoční trh s úchvatnou atmosférou. Program zakončí návštěva WATTENS , muzeum křišťálu firmy SWAROVSKI . Nezapomenutelný zážitek spojený s možností nákupu nevšedních vánočních dárků. Návrat zpět do ČR v pozdních nočních hodinách (Praha 23:30 hod).
Ubytování
hotel***
Cena zahrnuje
1x snídani formou bufetu
1x ubytování v hotelu*** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
dopravu lux. klim. busem
průvodce
Cena nezahrnuje
1lůžk. pokoj 500 Kč
1x večeře o 3 chodech 380 Kč/os
fakult. služby, plavby lodí a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Fakultativní příplatek:
komplex. pojištění vč. storna zájezdu 70 Kč
vstupné
07.12. (So) - 08.12. (Ne) 2019 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-Last minute3 150 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelVánoční Romantika Bavorska A Tyrolska
dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
Termín07.12.2019 - 08.12.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Pohoda s.r.o. IČO: 28106164
Vytvářím objednávku...