Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 666503

Míšeň, Moritzburg hotel Pošta ***

Termín: 26.04. (Pá) - 28.04. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 4 840 Kč

Poloha

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku.    

Zájezd je přeložen na duben 2019

Kdo by neznal pohádku "Tři oříšky pro Popelku"? Vraťme se v čase zpět a ponořme se do této pohádky a jinými krásami výletu lodí z Děčína do "Popelčina" zámku Moritzburg. Cestou spatříme nejen krásné panoramata Českého a Saského Švýcarska, projedeme středem města Drážďany kolem Zwingeru, zámku a opery. Zakotvíme v centru Míšně a podíváme se do obchodu světově známé porcelánky. Dominantami města se spoustou zeleně a květin jsou zámek Albrechtsburg z 15. století a středověká katedrála. Vzpomeneme také na hrdiny Karla Maye pohledem na Radebel a rodný kraj spisovatele. Zde se zrodila dvojice Vinetou a Old Shatterhand. Perličkou na dortu je zámek Moritzburg, kde byla pohádka natáčená. Plavba vede po stopách prvního českého parníku "Bohemia", který vyplul z Děčína do Drážďan již před 172 lety. Tento historický fakt si připomeneme zcela stylově – ochutnávkou 3 druhů sektů z produkce Bohemia Sekt. Prohlídka Míšně je komentovaná odborným výkladem. Během plavby je podáván tříchodový oběd.

Vyvrcholením cesty z Míšně bude autobusový přejezd na zámek Moritzburg. Návštěvníky obvykle nadchne vedle prohlídky pohádkového zámku s řadou zajímavostí i možnost projížďky kočárem zámeckými zahradami a kolem jezera. Samotná procházka impozantním vodním mostem k zámku ve vás zanechá nezapomenutelné vzpomínky na romantiku života šlechty, svět pohádek a princezen. Po prohlídce zámku návrat autobusy do Děčína, pro zájemce bude alespoň jeden autobus na zpáteční cestě zajíždět i k vlakovému nádraží v Ústí nad Labem.

Program

1.den odjezd z Hranic na Mor. v 5,30 hod., příjezd do Děčína, odložení zavazadel na hotelu, fakultativně prohlídka Děčínského zámku, event. růžové zahrady.

2.den po snídani odchod do přístavu a odplutí na výlet do Míšně přes centrum Drážďan, návštěva zámku nebo jen zahrad Moritzburgu, večer příjezd autobusem do Děčína, nocleh

3.den po snídani možnost prohlídky mostů v Děčíně, ev.návštěva ZOO, v 15 hod. odjezd do Hranic n.M., event. i jiných stanic . Příjezd ve 20,30 hod. event. dle jízdního řádu ČD. Na dotaz času odjezdu z konkrétní stanice sdělíme  příjezd.  

Vybavení

Hotel má restauraci, kde si budete moci v sobotu poslechnout hudbu, event. si i zatančit.

Ubytování

Ubytování v hotelu Pošta*** v Děčíně.  lž.pokoje s možností přistýlky, každý s vlastním WC+sprcha, hotel má také 1x 4 lůžkový rodinný pokoj. Ubytování je se snídaněmi

Stravování

V ceně zájezdu je 2x snídaně, 1x oběd (na lodi), 3 skleničky sektu. 

Cena zahrnuje

2 noclehy v Děčíně hotel*** se snídaněmi, jízdné na vlak z Hranic na Mor. do Děčína a zpět, lodí z Děčína do Míšně a zpět autobusem se zastávkou v Moritzburgu, výklad při prohlídce Míšně, vedoucí zájezdu po celou cestu, zákonné pojištění CK, DPH.

Cena nezahrnuje

Ostaní strava, příplatek za nástup v jiné stanici dle ceny ČD, vstupné do navštívených objektů, a vše co není napsáno "cena zahrnuje"

Informace

Orientační ceny vstupů:

Moritzburg zámek 8 Eur

Děčín zámek 90 Kč jednotlivé okruhy, 220 Kč velký okruh, 15 Kč zámecké zahrady

příplatek za1 lůžkový pokoj 700 Kč

Odjezdy jsou možné z kterékoli stanice v ČR, dále cestou v Olomouc, Zábřeh na Mor., atp.

Slevy a příplatky

Sleva First minute "Na první chvíli" - 5% do 31.01.2019, slevy pro děti viz ceník

Za nástup v jiných stanicích je příplatek dle ceny jízdného ČD, na dotaz sdělíme.

26.04. (Pá) - 28.04. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž. pokoj/osoba
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-3%First minute4 840 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelMíšeň, Moritzburg hotel Pošta
Základní cena 2lůž. pokoj/osoba
Termín26.04.2019 - 28.04.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...