Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 556976

Rimini hotel s All inc. ***

Termín: 16.09. (Po) - 25.09. (St) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlastní / Více odjezdových míst

Strava: Plná penze

Cena: 13 550 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Plážový servis
Poloha

Cena zahrnuje dopravu vlakem, ale je možno zájezd absolvovat vlastní dopravou, sleva je 3200 Kč (dítě -2800 Kč).

Itálie-Emilia Romana známé exclusivní letovisko Rimini. Hotel Trinidad je rodinný hotel, majitelé jej kompletně zrekonstruovali. Nachází se v centrální části Rimini, cca 220 m od písečné pláže, ale i ve středu historické části města. Je to ideální místo jak pro rodinnou dovolenou, tak pro seniory. Hosté se nemusí obávat jazykové bariéry. Na recepcii se domluví: po slovensky, česky, francouzsky, anglicky, německy a polsky.Hotel nabízí i fakultatívní výlety – např. San Marino, Ravenna, Urbino.  Pláž: písčitá, soukromá, cca 220 m od hotelu, plážový servis v ceně All inclusive Light. Povinný příplatek 1,2 -1,5 Euro denně za osobu nad 14 let. Zájezd v termínu 10. - 19.6.2019 +  02. - 11. 09. 2019 bude doprovázet vedoucí zájezdu (min. 12 osob).

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den odjezd  po 18. hod. z Břeclavi, z Prahy po 18.hod. - pozor časy jsou podle jízdního řádu z r.2018!! Pokud bude JŘ  na rok 2019 změněn, bude upraven i odjezd zájezdu.

2.den, ráno příjezd do Benátek, přestup na vlak do Bologne a následně přestup do Rimini, následně MHD z nádraží do blízkosti hotelu (příj.cca 12,30 hod.), dle možností ubytování (je od 13 hod.) v hotelu Trinidad, volno
3. - 8. den
relaxace u vod Jadranu, možnost využití různých plážových a vodních sportů za příplatek, zapůjčení jízdních kol zdarma, atp., využití sevisu All inc.Light, event. účast na některém z nabídnutých fakultativních výletů.
9. den
opuštění pokojů do 10 hod., volno, odjezd MHD na nádraží a následně vlakem z nádraží Rimini v 13 hod., příjezd do Benátek, individuální krátká prohlídka, odjezd vlakem po 21 hod. do Linze/Vídně

10.den příjezd do Linze/ Vídně, v Linzi přestup na vlak směr Praha (příj.v 11 hod.), ev. do Břeclavi příj. po 9.hod., příjezdy dle nástupních stanic

Ubytování

Hotel*** nabízí 2-3 lůžkové a rodinné pokoje, každý pokoj má vlastní WC+sprcha, (samozřejmě: ložní prádlo, ručníky), telefon,  balkon. Dále jsou zde i rodinné pokoje pro 4-5 osob. Hotel půjčuje svým hostům bezplatně jízdní kola. Možné ubytování malé rasy psů - bezplatně s předběžnou objednávkou. Zařízení pro hosty: komfortní jídelna, bar, společenská místnost s TV příjmem, terasa s posezením, soukromá zahrada, výtah, hotelový trezor na recepcii, klimatizace, Wi - Fi internetové připojení. Vstup na soukromou pláž je za poplatek, nebo zaplacení plážového servisu. Event. je možné využít volné pláže bez poplatku i bez plážového servisu.

Dále je možné využít se slevami až 40%: fitnescentrum, dětský koutek, gymnastika pro děti i dospělé, vodní aerobik, windsurfing, plážový volejbal, basketbal

Stravování

Strava: snídaně - bufety, obědy a večeře - výběr ze 2 menu k tomu voda a salátový bufet. Z příplatek 1990 Kč jsou k obědu a večeři domácí alko i nealko nápoje a  plážový servis na soukromé pláži tj. slunečník + 2 lehátka.

Cena zahrnuje

7 noclehů a plná penze (snídaně bufet, obědy a večeře výběr ze 2 menu k tomu salátový bufet), vlakové jízdné Břeclav/Praha-Rimini-Břeclav/Praha, místenky Vídeň/Linz-Benátky-Vídeň/Linz, delegát na telefonu, zákonné pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Pokud bude v některém termínu min.12 osob, tak bude v programu vedoucí zájezdu + MHD z/na nádraží.

Jízdné na vlak tj. odjezd z Břeclavi/Prahy do Rimini pro dospělou osobu, event.dítě do 12 let. Za nástup v jiných stanicích je příplatek, který nelze vyčíslit předem. Je to vzhledem k tomu, že je velký počet stanic v ČR a také velký počet slev. Např.: příplatek pro plně platící osoby z Prahy do Břeclavi je 800 Kč pro cestu tam i zpět, avšak pro děti, mládež a důchodce nad 65 let je 200 Kč. Vlak do Benátek jede z Prahy s přestupem v Linzi, nebo z Břeclavi s přestupem ve Vídni.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění,  ostatní strava, kapesné a vše co není napsáno "zájezd zahrnuje", místní taxa pro osoby nad 12 let 12 Euro/pobyt. nápoje a plážový servis - za příplatek.

Informace

Zábava:  Možný fakultativní výlet: MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají kaskadérská představení s různou tématikou. Doporučujeme celodenní návštěvu. cena na místě SAN MARINO - Republika di San Marino leží na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. cena 40 Eur. Výlet vlakem do Bologne - město pod ochranou UNESCO, prohlídka šikmých věží, postaveny kolem roku 1300, věže jsou s několika dalšími jen pozůstatky 180 středověkých věží, které byly v 19. století z větší části strženy. Centrem města je Piazza Maggiore s Neptunovo fontánou a bazilikou San Petronio. Tento obrovský gotický kostel 5. největší na světě, má působivý interiér. Původně byl plánován jako největší kostel křesťanství, jeho stavba začala v roce 1390, ale do dnešního dne nebyla dokončena z finančních důvodů. LODNÍ VÝLETY: - Půldenní výlety podél pobřeží do Cesenatica s návštěvou mořského akvária. Event. je možná večerní projížďka podél pobřeží. cena výletů na místě (dle počtu přihlášených).

Vzdálenosti: Brno - Rimini = 990 km,  Praha - Rimini = 1015 km.

Slevy a příplatky

Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA. Sleva s vlastní dopravou 3200 Kč za dospělou osobu, 2800 Kč za dítě 6-12 let.

Povinný příplatek 12 Eur/osoba nad 12 let/týden.

Nepovinné příplatky: Příplatek za single pokoj 1690 Kč. Příplatek za klimatizaci 620 Kč/pokoj/týden. Příplatek All Inclusive 1990 Kč osoba/týden za alko i nealko nápoje (domácí-Italské výrobky) k obědu i večeři a plážový servis na soukromé pláži osoba/týden (1 pokoj = 1 slunečník+2 lehátka).

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

16.09. (Po) - 25.09. (St) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena osoba /2lůžkový pokoj od
Plná penze
Vlastní/Více odjezdových míst
-13 550 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

9. z 357 noclehů se snídaní /penzionů v Rimini

Vynikající
355
Velmi dobré
193
Průměrné
43
Špatné
13
Příšerné
10
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Prima dovolená v hotelu Trinidad
V hotelu jsem byla poprvé a mohu doporučit. Skvělé jídlo, ochota personálu, domluvila jsem se česky. Venku terasa s posezením a houpačkou. Každý den nám uklidili. Je to kousek od pláže i centra... celá recenze s možností překladu
smeji, 01:59 18.07.2019
Jako vždy skvělé
Hotel Trinidad je jasná volba pro skvělou dovolenou. Úžasný personál, s kterým se domluvíte česky, skvělé jídlo, které se skládá z několika chodů, hotel je kousíček od pláže cca 5 minut a ani ne 3... celá recenze s možností překladu
Kle1Ga, 00:51 18.07.2019
V hotelu Trinidad se domluvíte i česky.
Ubytování v hotelu bylo výborné, stravování skvělé, byl výběr z několika jídel, jídelníček byl v češtině. Personál byl příjemný a vstřícný. Hotel je blízko pláže a téměř v centru města .Před hotelem... celá recenze s možností překladu
PavelaZdena, 23:07 16.07.2019
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoRimini
HotelRimini hotel s All inc.
Základní cena osoba /2lůžkový pokoj od
Termín16.09.2019 - 25.09.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...