Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 813317

Cesenatiko - hotel Milano ***

Termín: 09.09. (Po) - 18.09. (St) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze s nápoji

Cena: 8 490 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Zájezdy s polopenzí, klimatizací a plážovým servisem v ceně! V hotelu Blue+Silvie Rose navíc odpolední svačina s nápojem a koktejlem!

Malé městečko Cesenatico je rekreační středisko, které se nachází v regionu Emilia-Romagna, na pobřeží Jaderského moře v blíízkosti Rimini. Příměstskou částí Cesenatica je Gateo Mare. Cesenatico se svými 26 tisícimi obyvateli je schopno pojmout až 100 tisíc turistů. Najdeme zde nejen široké a písečné pláže, ale také nádherné staré město s vodními kanály podobné těm v Benátkách. Kanál navržený Leonardem da Vinci a jeho nejstarší částí města je dnes muzeum rybářských lodí na volném prostranství. Mnoho ulic a uliček se stoustou restaurací, které nabízejí místní speciality jako ryby a regionální pokrmy. Neexistuje žádný způsob, jak uniknout nejdelší promenádě - Via Carducci, která vede po celé délce města podél pláže. Najdete tu četné obchody a butiky, dětské parky, kavárny, hospody a hotely, vše pod stínem Grattacielo - nejvyšší mrakodrap na riviéře. Cesenatico je také scenérií pouličních představení pro turisty, je to bazar podél kanálů a městských zátok, je to dlouhodobá tradice mořské kultury, která se prolíná v mnoha aspektech každodenního života.

Hotel Blue and Silvie Rose je cca 250 m od pláže "Diamanti Beach Village", kde má každý pokoj jednu sadu plážového servisu tj. 1 slunečník a 2 lehátka. Hotel je asi 350 m od "Dětského světa", stejně vzdálen je od parku, sportovní areál, koupaliště. V hotelu je možné zapůjčení jízdních kol (nutno objednat předem). Od nádraží je hotel vzdálen 2,5 km.

Hotel Milano v Gateo Mare je od moře cca 250 m, od nádraží 750 m. Asi 200 m je dětský zábavný park Topolino, rybí restaurace, pizzerie atd.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

Program zájezdu s vlakovou dopravou: Přesný jízdní řád bude dodán 14 - 7 dnů před odjezdem na zájezd.

1.den odjezd z Břeclavi 18,45 hod., přestup ve Vídni na přímý valk do Benátek se zajištěnými místy v oddílech s pohodlnými křesly.  Z Prahy je možné odjet v 17,48 do Linze a přestup na vlak, kterým pojede skupinka z Břeclavi, budou určena místa, kam je nutno nastoupit. 

2. den ráno příjezd do Benátek, přestup na vlak do Bologně, následuje přestup na přímý vlak do Cesenatika - část Gateo Mare. Příjezd v 12,50, odchod na hotel (cca 400 m), ubytování od 14 hod.,zaměstnanci hotelu udělají vše pro to, abyste mohli po pokojů natoupit co nejdříve, volno. V 19,30 hod. večeře

3.- 8. den ráno snídaně, volný program, event. účast na fakultativních výletech, které zprostředkovává místní agentura. Večeře, nocleh

9. den snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., odjezd vlaku v 13,10 hod., přestup v Bologni a v Benátkách. V benátkách je časový prostor 2-3 hod. Se zajištěnými místy odjezd přímým vlakem do Linzu (přestup do Prahy), event. Vídně,

10. den přestup v Linzu směr Praha (příj.10,57) nebo ve Vídni, odjezd směr do Břeclavi (příj. 9,04 hod.), atp.  

Vybavení

Hotel Milano má recepci, bar, dětský koutek a miniclub, restauraci, soukromá pláž cca 250 m od hotelu, na pláži je pro každý pokoj 1 sada (tj. 1 slunečník + 2 lehátka) plážového servisu. Veřejná pláž cca 1 km bez plážového servisu.

Hotel Blue and Silvie Rose má recepci, restauraci, soukromá pláž cca 250 m od hotelu, na pláži je pro každý pokoj 1 sada (tj. 1 slunečník + 2 lehátka) plážového servisu. Veřejná pláž je cca 1,5 km.

Ubytování

Hotel Milano: Ubytování ve zvoleném typu pokoje s vlastním WC+sprcha/vana a fén, trezor, TV, klimatizace, WIFI, balkon. Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové, od 12 - 22 m2. Ve 4lůžkovém pokoji může být palanda.

Hortel Blue and Silvie Rose: Ubytování ve zvoleném typu pokoje s vlastním WC+sprcha/vana a fén, trezor, TV, klimatizace, WIFI ve společné místnasti, některé pokoje mají balkon (za příplatek 400 Kč/pobyt/osoba). Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové, ve 4lůžkovém pokoji může být palanda.

Stravování

Strava v hotelu Milano: 7x polopenze - snídaně kontinentální bufet, večeře (event. obědy) výběr z nabídky a k tomu salátový bufet, voda 0,5 l,  domácí víno 0,25 l během večeře/oběda.

Strava v hotelu Blue and Silvie Rose: 7x polopenze - snídaně i večeře (event. obědy) jsou kompletní bufety, voda 0,5 l,  domácí víno 0,25 l během večeře/oběda. Odpolední svačina sladké i slané pokrmy, nealko nápoj a 1 pohár domácího koktejlu.

Cena zahrnuje

Hotel Milano: 7x ubytování, 7x polopenze (snídaně bufet, k večeři salátový bufet), voda a domácí víno u večeře, plážový servis (1 sada pro 1 pokoj), miniclub pro děti, zák.pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu, delegát na telefonu.

Hotel Blue and SIlvie Rose: 7x ubytování, 7x polopenze - kompletní bufety, voda a domácí víno u večeře, odpolení svačina slané i sladké jídla, nealko nápoj a 1 pohár domácího koktejlu, plážový servis (1 sada pro 1 pokoj),  zák.pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu, delegát na telefonu.

Cena doprava vlakem zahrnuje: jízdné Břeclav-Cesenatiko-Břeclav se zajištěnými místy Vídeň-Benátky a zpět (pohodlná křesla). Klienti, kteří jedou z Prahy mají v ceně jízdné Praha-Cesenatico-Praha se zajištěnými místy Linz-Benátky-Linz - pohodlná křesla. Cena zájezdů neobsahuje jízdné.

V ceně doprava autobusem je jízdné Brno-Cesenatiko-Brno. Nutno připočítat k ceně zájezdu s vlastní dopravou.

Cena nezahrnuje

V ceně není: CZP, nápoje (kromě nápojů ke snídani a večeři), asistence česky hovořící osoby v místě během pracovní doby agentury TBO - nutno objednat předem zároveň se zájezdem (1 Eur/osoba/den), a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Slevy a příplatky, Fakultativní výlety

Pro děti - viz tabulka "kalkulačka", pro osoby na 3. posteli. Některé děti mají ubytování i stravu zdarma!

Držitelé volných jízdenek FIP neplatí jízdné, platí pouze příplatek za zajištěná místa 800 Kč ve směru Vídeň-Benátky-Vídeň, event. Linz-Benátky-Linz. Volné jízdenky si zajišťují a platí sami. FIP: OBB + FS.

Nepovinné příplatky: 1lůžkový pokoj + 1950 Kč/hotel Milano, 7x obědy + 2100 Kč. Příplatek za 1lůžkový pokoj v hotelu Blue+Silvie Rose je 1700 Kč. Příplatek za balkon v hotelu Blue+SIlvie Rose je 400 Kč/pobyt/osoba

Povinný příplatek - pobytová taxa: 1,5 - 2 Eura/osoba od 14 let/den, nutno zaplatit v hotelu na místě.

Fakultativní výlety: San Marino, cena 23 Eur, Oltremare - park o vývoji země, který stojí za to vidět, ukázka výcviku dravých ptáků, přehlídka delfínů, četné druhy mořské fauna a flory, cena 26 Eur. V Cesenatiku je Vodní zábavní park, Park        Levante, Zábavní středisko. Fakultativní výlet do Ravenny vlakem, cena 15 Eur + vstupy do památek s vedoucím zájezdu.

San Marino           20 Eur          Cesenatiko - pěší okruh           06 Eur

Lodní výlet k těžebním plošinám plynu a hledání delfínů, během návratu budou servírovány smažené ryby, hranolky a víno pro každého     Dospělí : € 12,00  Děti 5 –10 let : € 6,00  děti 0 –4 roky : zdarma

Panoramatická lodní projížďka výlet podél pobřeží kolem letoviska Rimini, Riccione, Cattolica, Gabicce az do San Bartolo –Baia Vallugola. Při návratu smažené ryby, hranolky a víno pro každého. Návrat kolem 18:30. Dospělí : € 15,00  Děti 5 –10 let : € 10,00  děti 0 –4 roky: zdarma

Lodní výlet podél pobřeží na sever směr RAVENNA do přírodního parku  „Duna Costiera„  Při návratu budou servírovány smažené ryby, hranolky a víno pro každého. Návrat plánován kolem 18:00 hod. Dospělí : € 12,00  Děti 5 –10 let : € 6,00  děti 0 –4 roky : zdarma

Zábavní parky:   Mirabilandia autobusem      36 Eur  děti slevy, nákup u delegátky také slevy,  Oltremare   26 Eur,    ACQUARIO DI CATTOLICA –LE NAVI      20 Eur

Cestovní pojištění
Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

09.09. (Po) - 18.09. (St) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-First minute8 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

42. z 48 hotelů v Gatteo a Mare

Vynikající
80
Velmi dobré
31
Průměrné
8
Špatné
22
Příšerné
26
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Hotel úžasný
Hotel je skvělý. Všude opravdu čisto, výměna ručníků podle potřeby klidně denně, denně se také uklízí pokoje. Od pokojské až po recepční všichni velice milí, pouze jedna jediná paní z recepce velmi... celá recenze s možností překladu
Jalepozi, Plzeňský kraj, Česká republika, 06:54 05.08.2018
hezky hotel , Dana
Byly jsme spokojene,libilo se nam v hotelu i mesto je hezke,hodne obchodu,kousek je hlavni ulice.Jidlo dobre,hodne zeleniny,vybraly jsme si.Snidane vyborne.More teple,ciste.Dobra cena.Autobus... celá recenze s možností překladu
cherilin2018, Pečky, Česká republika, 11:54 24.07.2018
Very nice
We were here for 7 days with halfboard,food was great and room was clear and nice,workers were nice and locality of hotel was ideal,near main street and near the beach. Gatteo as a city is ideal for... celá recenze s možností překladu
Zdeněk Š, 13:19 16.07.2018
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoCesenatico krásné pláže
HotelCesenatiko - hotel Milano
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín09.09.2019 - 18.09.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze s nápoji
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...