Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 727269

Apartmány PINEWOOD **

Termín: 18.04. (So) - 25.04. (So) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 1 341 Kč

Poloha
apartmány jsou umístěny v klidnější části letoviska Bibione - Pineda, vzdáleny cca 150 m od moře.
Vybavení
v blízkosti restaurace, bary, supermarkety, pizzerie, kavárny, Luna park Adriatico.
Ubytování
Všechny apartmány mají klimatizaci, sejf a SAT-TV, kuchyňský kout je mj. vybavený mikrovlnnou troubou a kávovarem.

Apt. 2+2 A-4: apartmán MONO pro 2-4 osoby: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon. 
Apt. 2+2 A1-4: apartmán MONO kompletně zrekonstruovaný, v přízemí pro 2-4 osoby: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon, malá soukromá zahrádka. Apt. 4+2 B-6: apartmán BILO kompletně zrekonstruovaný, v přízemí pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 palandou, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, velká krytá terasa s markýzou a malou brankou, malá soukromá zahrádky přístupná přes tři schody. Pračka.Apt. 4+2 C-6: apartmán TRILO pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou (ložnice jsou odděleny skříněmi), kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, velký balkón.
Apt. 4+2 C1-6: apartmán TRILO v přízemí pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou (ložnice jsou odděleny skříněmi), kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, velká částečně zastřešená terasa s markýzou nebo terasa s přístupem do zahrady.Apt. 5+2 C7: apartmán TRILO pro 5-7 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
Apt. 5+2 C1-7: apartmán TRILO kompletně zrekonstruovaný pro 5-7 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, 2 balkóny s markýzou. Velmi úzké parkovací místo (2,13 m).
Stravování
Bez stravování
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 150 metrů, plážový servis v ceně. Pláž je vhodná pro děti - řada prolézaček, skluzavek, dětské atrakce.
Sport
v Bibione jsou cyklistické stezky - zapůjčení jízdního kola - 2 EUR/den - při zapůjčení min. na 7 dní (přilba pro děti a dětská sedačka zdarma), možnost jízdy na kolečkových bruslích, sportovní vyžití v centru živého letoviska Bibione dle místní nabídky - minigolf, tenisové kurty, půjčovna tandemů, skútrů.
Slevy
Osoba na přistýlce - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, plážový servis, závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu), Europarty: bezplatný zábavný večer pod širým nebem se špagetami, vínem, nealkoholickými nápoji, živou hudbou a dětskou animací.
Vybavení a služby
zahrada, venkovní střešní bazén, výtah, 1 kryté parkovací místo pro každý apartmán ZDARMA. V blízkosti restaurace, bary, supermarkety, pizzerie, kavárny, Luna park Adriatico.
Sport a zábava
v Bibione jsou cyklistické stezky - zapůjčení jízdního kola - 2 EUR/den - při zapůjčení min. na 7 dní (přilba pro děti a dětská sedačka zdarma), možnost jízdy na kolečkových bruslích, sportovní vyžití v centru živého letoviska Bibione dle místní nabídky - minigolf, tenisové kurty, půjčovna tandemů, skútrů.
Slevy pro děti
Osoba na přistýlce - ZDARMA.
Poznámka
cena nezahrnuje pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě. Cena nezahrnuje ložní prádlo a ručníky.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - nutno objednat předem: dětská postýlka - 2 EUR/den, dětský kočárek: 1 EUR/den, ložní prádlo (1 set/8 EUR) a ručníky (1 set/7 EUR).
Vybavenie a služby
záhrada, exteriérový strešný bazén, výťah, 1 kryté parkovacie miesto pre každý apartmán ZADARMO. V blízkosti reštaurácie, bary, supermarkety, pizzerie, kaviarne, Luna park Adriatico.
Ubytovanie
Všetky apartmány majú klimatizáciu, trezor a SAT-TV, kuchynský kút je oi. vybavený mikrovlnnou rúrou a kávovarom.Apt. 2 + 2 A-4: apartmán MONO pre 2-4 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a dvojlôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.Apt. 2 + 2 A1-4: apartmán MONO kompletne zrekonštruovaný, na prízemí pre 2-4 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a dvojlôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón, malá súkromná záhradka.Apt. 4 + 2 B-6: apartmán BILO kompletne zrekonštruovaný, na prízemí pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacou pohovkou, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, veľká krytá terasa s markízou a malou bránkou, malá súkromná záhradka prístupná cez tri schody. Práčka.Apt. 4 +2 C-6: apartmán TRILO pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou (spálne sú oddelené skriňami), kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, veľký balkón.Apt. 4 + 2 C1-6: apartmán TRILO na prízemí pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou (spálne sú oddelené skriňami), kuchynský kút , kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, veľká čiastočne zastrešená terasa s markízou alebo terasa s prístupom do záhrady.Apt. 5 + 2 C7: apartmán TRILO pre 5-7 osôb: obývacia izba s rozkladacou pohovkou, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Apt. 5 + 2 C1-7: apartmán TRILO kompletne zrekonštruovaný pre 5-7 osôb: obývacia izba s rozkladacou pohovkou, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, 2 balkóny s markízou . Veľmi úzke parkovacie miesto (2,13 m).
Šport a zábava
v Bibione sú cyklistické chodníky - zapožičanie bicykla - 2 EUR / deň - pri zapožičaní min. na 7 dní (prilba pre deti a detská sedačka zadarmo), možnosť jazdy na kolieskových korčuliach, športové vyžitie v centre živého letoviska Bibione podľa miestnej ponuky - minigolf, tenisové terény, požičovňa tandemov, skútrov.
Stravovanie
individuálne.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, plážový servis, záverečné upratovanie (s výnimkou kuchynského kúta), EUROPART: bezplatný zábavný večer pod šírym nebom so špagetami, vínom, nealkoholickými nápojmi, živou hudbou a detskú animácií.
18.04. (So) - 25.04. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový apartmán se 2 přist. A4
Bez stravy
Vlastní
-10%1 341 Kč
Vybrat termín
18.04. (So) - 02.05. (So) 2020 - 15 dní, 14 nocí
2lůžkový apartmán se 2 přist. A4
Bez stravy
Vlastní
-10%2 682 Kč
Vybrat termín
25.04. (So) - 02.05. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
2lůžkový apartmán se 2 přist. A4
Bez stravy
Vlastní
-10%1 341 Kč
Vybrat termín
25.04. (So) - 09.05. (So) 2020 - 15 dní, 14 nocí
2lůžkový apartmán se 2 přist. A4
Bez stravy
Vlastní
-10%2 682 Kč
Vybrat termín
02.05. (So) - 09.05. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
2lůžkový apartmán se 2 přist. A4
Bez stravy
Vlastní
-10%1 341 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoBibione
HotelApartmány PINEWOOD
2lůžkový apartmán se 2 přist. A4
Termín18.04.2020 - 25.04.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Vítkovice Tours, s.r.o. IČO: 44743840
Vytvářím objednávku...