Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 623449

Nemira penzion Marko vlakem ***

Termín: 14.06. (Pá) - 23.06. (Ne) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 6 712 Kč

Poloha

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Penziony Marko, vlakem do Splitu + transfer, event autobusem až do Nemiry.

Dalmácie - Omišská riviera - Nemira je místo, kde je možmé strávit příjemnou, klidnou dovolenou s celou rodinou, event. jen s Vaší nejbližší osobou. Pláže josu tu oblázkové s krásnou, průzračně čistou vodou Jadranu. Omiš- půvabné městečko s pravou středozemní atmosférou při ústí řeky Cetiny. Ve středověku nedobytné hnízdo omišských pirátů a dnes je to turistické středisko uprostřed nádherné přírody. Řeka Cetina, která protéká velkolepým kaňonem mezi pohořími Mosor a Biokovo, u Omiše zakončuje svou cestu v Jadranském moři a vytváří zde krásné písečné pláže. V Omiši místní části Nemira nabízíme více ubytovacích kapacit ze kterých si každý může vybrat. Nemira je spíše rodinného rázu, díky své poloze klidnější, Jadran má velkou koncentraci mořské soli, minerálů a jódu. Místo je vhodné pro léčení problémů cest dýchacích, alergie, kožní nemoci a nemoci pohybového ústrojí. Pláže se táhnou od Omiše kolem Nemiry až k Malá Luka. Pláže jsou kryty zčásti stromy, vybaveny sprchami, kabinkami. Je tu restaurace, bistro a po pláži chodí prodejci s místními domácími pochotkami. V některých ubytovacích objektech lze koupit víno, rakiji, višňovicu, ořechovici ale i olivový olej. V místě je celkem dobře zásobená samoobsluha, stánek se zeleninou, směnárna, internetová kavárna, restaurace nabízejí výbornou kuchyni s velkými porcemi - pokud menu nesníte na místě, můžete si zbytek odnést s sebou.

Program

1.den, odjezd vlakem z Břeclavi/event.z Prahy, Pardubic, Brna do Budapesti, přestup na vlak do Splitu. Odjezdy vlaků budou známy dle aktuálního JŘ!! Dle sdělení ČD je nutno přejezd z nádraží Budapest Nyugati na nádraží Budapest Keleti - nejvhodnější cesta taxi (obvykle 1 auto 20Eur), ve směru tam i zpět. Cenu nutno dohodnout před nástupem do auta, na nádraží se pohybuje spousta osob, které tyto služby nabízejí a nakonec si řeknou o mnohem vyšší cenu. Další možnost je přesun Metrem s přestupem na Deak Tér (linky č. 2+3, cena kolem 35 Kč/1 cesta/osoba + poplatek za zavazadlo).

2.den, příjezd do Splitu v 9,00 hod., transfer z nádraží do Nemiry, nástup do ubytovací jednotky obvykle ve 13 hod., Zavazadla je možné po dohodě s delegátem ponechat na místě k tomu určeném po příjezdu, event do odjezdu.

3. - 8.den, relaxace u moře, event. účast na některém z nabídnutých fakultativních výletů

9.den opuštění pokojů do 10 hod., transfer do Splitu cca kolem 16,00 hod., odjezd vlakem,

10.den příjezd do Budapesti, přesun nádraží-nádraží a přestup do Břeclavi/Prahy atp.

Vybavení

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 1-2 ložnice s kuch. koutem, lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Časný příjezd nebo pozdní odjezd není důvodem k delšímu užívání ubytovací jednotky. V den příjezdu a odjezdu je možné zanechat svá zavazadla na místě k tomu určenému.

Ubytování

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 1-2 ložnice- dle velikosti, se zařízeným kuchyňským koutem, WC+sprcha, lednice, balkon/terasa. Klimatizace za úhradu. Kategorizaci ubyt. objektů dle počtu hvězdiček si stanovuje každá země samostatně. Není jednotná metodika bodování, proto může být rozdílnost oproti zvyklostem v ČR.

Stravování

7x polopenze, snídaně jednoduchý bufet, večeře k tomu 1 nealkonápoj, ostatní strava je možná vlastní v zařízeném kuch.koutě, potraviny lze zakupovat v místní samoobsluze, nebo ve stánku, event. v restauracích a bufetech. Možnost nákupu v Omiši, který je vzdálen cca 3 km.

Cena zahrnuje

ubytování ve 2lůžkovém pokoji (studio 2+1, 4 lůžkový apartmán) na 7 nocí s polopenzí nebo bez stravy (dle volby), pobytová taxa, delegát. V ceně dopravy vlakem je jízdné z Břeclavi/Prahy do Splitu a zpět, lehátko T/6, event.T/4 na noční přesun z Budapesti do Splitu, transfer z/na nádraží. Spotřeba vody, plynu, elektriky, ložní prádlo, závěrečný úklid, případně i parkování. Ubytování je možné v apartmánu nebo v pokoji pro 2 osoby s možností přistýlky, ceny jsou vždy na 1 týden pobytu. Ubytovací jednotka musí být obsazena celá.

Cena nezahrnuje
cestovní pojištění na zdraví a úraz, ošetření, event. převoz (viz doklady CK), ostatní strava, kapesné. Klienti s vlastními jízdenkami nemají v ceně lehátkové příplatky a transfer, příplatek je 1390 Kč za lehátko do vlaku a transfer nádraží-penzion-nádraží.
Slevy a Příplatky Info

Sleva Firstminute pro dospělé osoby -16% do vyčerpání kapacity, FM pro děti se slevou -10%. Sleva trvalá z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 3 let ZDARMA bez služeb. Příplatky: neobsazená postel v ubytovací jednotce 3 450 Kč,  Vybrat je možno ze 2 lůžkových pokojů, Studia pro 2-3 osoby, apartmány pro 4 osoby. Ceny zájezdu jsou již po slevě, katalogové ceny Vám můžeme na vyžádání zaslat.

Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Brno: 200 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 100 Kč,   Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Pardubice: 700 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 350 Kč,  Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Praha: 800 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 400 Kč, Doporučení pro studenty a seniory: vzhleden k tomu, že mají slevu z jízdného, je výhodnější zakoupit si jízdné z nástupních stanic s použitím průkazu ke slevě.

Ceny jízdného jsou kalkulovány se slevou na IN kartu. Pokud tuto kartu nevlastníte, vyřídíme Vám ji s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč.

14.06. (Pá) - 23.06. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-16%First minute6 712 Kč
Vybrat termín
21.06. (Pá) - 30.06. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-16%First minute6 712 Kč
Vybrat termín
28.06. (Pá) - 07.07. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-16%First minute7 132 Kč
Vybrat termín
05.07. (Pá) - 14.07. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-16%First minute7 552 Kč
Vybrat termín
12.07. (Pá) - 21.07. (Ne) 2019 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-16%First minute7 552 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoOmiš - Nemira
HotelNemira penzion Marko vlakem
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín14.06.2019 - 23.06.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...