Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 947779

KRAKONOŠ - Mariánské Lázně - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 09.12. (Čt) - 11.12. (So) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 2 240 Kč

Stravování
polopenze
UBYTOVÁNÍ
2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, fén, telefon. Na ověření: pokoje pro rodiny s dětmi (4 - lůžkové apartmány = dvě místnosti), vana, WC, lednička fen, telefon, SAT/TV Hotel je BEZBARIÉROVĚ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ
Recepce, směnárna, restaurace, lobby bar (k dispozici 24 hod denně), venkovní terasa, vnitřní bazén, solná jeskyně, zajištění vstupenek na různé kulturní akce, hlídané parkoviště, Wi-Fi internet v celém hotelu zdarma, pedikúra za pomocí rybiček GARRA RUFA. Lyžárna/kolárna, bezpečnostní trezor na recepci zdarma, letní venkovní terasa. Balneoprovoz: suchá vodní masáž, infra sauna, chmelová koupel,konopná koupel, bylinná koupel, ovesná koupel, koupel s mořskou solí, plynové injekce, podvodní masáže, perličkové koupele, masáže - čokoládové, klasické, reflexní i masáže plosek, masáž lávovými kameny, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, rašelinové obklady, zábal z Mrtvého moře, skupinová vodní gymnastika, lymfoven - proti celulitidě, plynové obálky, parafín. Součástí areálu hotelu je "pohádkový sochařský ráj", kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, vč. posezení (lavičky). Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel*** Superior
STRAVA
Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK nebo na místě (široký výběr jídel v restauraci). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek (cca 80 Kč / den, v případě dovozu vlastního pečiva - bez příplatku) Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Golf, tenis, turistika, jízda na kole (u sjezdovky půjčovna kol, koloběžek, lukostřelba aj.), možnost zpracování „harmonogramu dovolené“ na míru - aktivity, výlety… Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací RYBOLOV v blízkém okolí = chlapi rybaří, dámy relaxují - hotel zajistí povolenku na rybolov - cena povolenky (platba na místě, nutné avizovat s objednávkou pobytu): 1000 Kč/osoba (při 2 osobách cena cca 800 Kč / osoba) - zapůjčení vybavení: cca 250,- Kč /osoba / vč. návnady - loviště je 8 km od hotelu ve vesnici Číhaná. - je to sportovní rybolov tvz. chyť a pusť - existuje ale i možnost si ulovenou rybu odkoupit (např. 1 kg Sivena / cca 140,- Kč a je to čerstvé - tam nemůže žádný prodejní řetězec konkurovat. Na lovišti jsou 3 rybníky : 1) je zarybněn trofejním jeseterem 5 - 35 kg 2) candátem a sivenem 3) úhořem a okouny ( tento rybníček je ideální i pro děti ) Dovolená POD ROZHLEDNOU: • (vzdálenost 1,1 km), 722 m. n. m., 100 schodů Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma • (vzdálenost 9,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda. Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka: 250,- Kč/den MIKROKLIMATICKÁ SOLNÁ JESKYNĚ: • to je více jak 20 tun soli ze solných dolů a z Mrtvého moře • to je mikroklima, které je podobné klimatu u Baltického moře • to je jód a jiné mikroelementy, které příznivě působí na zdraví člověka • to je velké zlepšení zdraví při léčení celé řady různých onemocnění např.: - nervozita, deprese, únava, snížení imunity organizmu - nemoci oběhového ústrojí, vysoký krevní tlak, srdeční choroby, poinfarktové stavy - všechny choroby dýchacího ústrojí, astma, alergie, chronický zánět průdušek - choroby nosu, hrtanu, hrdla a dutin - dermatologické choroby typu lupenky, choroby kůže - hypofunkce štítné žlázy - choroby zažívacího ústrojí, žaludeční vředy, vředy na dvanácterníku Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
DÍTĚ
Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
KOUPÁNÍ
Hotelový vnitřní bazén (6 x 11,5 m) s protiproudem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 5,5 km) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal.
PARKOVÁNÍ
100,- Kč/noc - parkoviště hlídané bezpečnostní agenturou každý den od 18:00 do 06:00 hodin.
POBYT SE ZVÍŘETEM
220,- Kč/den
POLOHA
Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, kabinkové lanovky, jízdárny, dančí obory, rozhledny Hamelika a známého parku miniatur Boheminium. Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde vyvěrá mnoho léčivých minerálních pramenů. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Prahy po dálnici E50 přes Plzeň do Mariánských Lázní (sjezd na 128 km na silnici č. 21 Chodov, Chodová Planá). V Mariánských Lázních po ulicích Máchova, Anglická, Pod Panoramou až k hotelu. Vzdálenost: z Prahy 171 km, z Brna 375 km, z Ostravy 551 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT
- ubytování s polopenzí - dle zvoleného počtu nocí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - volný vstup do bazénu - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX PROGRAM (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) ) - lékařská prohlídka - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
RELAX PROGRAM (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) ) - lékařská prohlídka - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x Lymfoven - 1x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
RELAX PROGRAM (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) ) - lékařská prohlídka - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x masáž s aroma olejem částečná - 1x koupel v soli z Mrtvého moře - 2x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
RELAX PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný )
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) ) - lékařská prohlídka, - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x masáž s aroma olejem částečná - 1x koupel v soli z Mrtvého moře - 3x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.
VÁNOCE
VÁNOCE (5 dnů/ 4 noci, nástup PO-ČT)
- 4 x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - welcome drink - lékařské vyšetření - 2 procedury z balíčků procedur dle doporučení lékaře - Vánoční večer s hudbou a slavnostní večeří, malý dárek - večírek s živou hudbou 25.12 a 27.12.2020 - volný vstup do bazénu - Wi-Fi BONUS: SLEVA AŽ 30% na dokoupení procedur na místě
VELIKONOCE
VELIKONOČNÍ POBYT (5 dní / 4 noci nástup PÁ nebo 4 dny / 3 noci nástup PÁ, SO) - 3/4 ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - welcome drink - lékařské vyšetření - 2 procedury z balíčků procedur dle doporučení lékaře - 1x slavnostní večeře bez nápojů - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Výběr z těchto procedur: suchá vodní masáž, perličková koupel, rybičky Garra Rufa, rašelínový obklad, parafín, suchá uhličitá koupel, lymfoven, inhalace, oxygenoterapie, infrasauna, solná jeskyně. BONUS: 30% SLEVA na dokoupení dalších procedur.
LYŽOVÁNÍ
Skiareál MARIÁNKY (300 m) - až 758 m n.m., 2 vleky, 1 kabinková lanovka, 2 sjezdovky, umělé zasněžování, večerní lyžování. V místě lyžařská školka, půjčovna lyží a skiservis. Běžkařské stopy projeté rolbou nedaleko hotelu.
CELKOVÁ KAPACITA
86 pokojů
DÁLE PRO VÁS
SPECIÁLNÍ BONUSY (přesné znění bonusů obdržíte při příjezdu na recepci, změna vyhrazena): až 30% sleva na léčebné procedury v hotelu Krakonoš. • 15% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark) v Mariánských Lázních. • 25% sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky. Spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka. • sleva 100,-Kč na golfové hřiště Teplá - 9 jamek (PO-PÁ = 300,-Kč, SO, NE= 500,-Kč) • sleva 10% na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) STANDART, Kartarena (u Chebua každý den 10:00-19:00hod. Ve dnech závodů otevřena půjčovna až po jejich ukončení. • sleva na bowling Roxy - Planá • sleva 20% na bowlingovou dráhu v Bowling baru Dyleň  • sleva 10% - Herna virtuální reality v Sokolově  10% sleva na pravé pivní lázně v Chodové Plané  Rezervace předem nutná. Změna bonusů pro hotelové hosty vyhrazena.
REKREAČNÍ POPLATEK
30 Kč / os. / den
AKČNÍ NABÍDKA
● ZDARMA BAZÉN ● CHLAPI RYBAŘÍ - DÁMY RELAXUJÍ (hotel zajišťuje rybářské povolenky) "RYBA DOKTOR" - vyzkoušejte Bio pedikúru (odstranění ztvrdlé kůže na nohou popřípadě na rukou) pomocí rybek Garra Rufa. Enzym, který rybky vypouštějí při „peelingu“ do kůže zjemňuje, desinfikuje a zároveň léčí postiženou oblast kůže. Tyto rybky se využívají i pro léčbu lupénky či atopického ekzému. U nás můžete toto ošetření vyzkoušet v rámci již zmíněné pedikúry.
PROČ K NÁM ?
Proč hotel Krakonoš Mariánské Lázně: - klidné místo obklopené přírodou mimo rušné centrum lázní vhodné i pro rodiny s dětmi - lyžařský areál Mariánky pouhých 300 m - bio pedikúra ("ryba doktor") - balneoprovoz: mj. suchá vodní masáž a infrasauna - bonus v podobě slevy do muzea Becherovky - hotel zajišťuje rybářské povolenky: chlapi rybaří - dámy relaxují
SILVESTR
SILVESTR (5 dnů / 4 noci, nástup ÚT, ST) - 4 x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - welcome drink - lékařské vyšetření - 2 procedury z balíčků procedur dle doporučení lékaře - Silvestrovský večer s živou hudbou a slavnostní večeří, malý dárek - večírek s živou hudbou 29.12. - volný vstup do bazénu - Wi-Fi BONUS: SLEVA AŽ 30% na dokoupení procedur na místě
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, fén, telefon. Na ověření: pokoje pro rodiny s dětmi (4 - lůžkové apartmány = dvě místnosti), vana, WC, lednička fen, telefon, SAT/TV Hotel je BEZBARIÉROVĚ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, směnárna, restaurace, lobby bar (k dispozici 24 hod denně), venkovní terasa, vnitřní bazén, solná jeskyně, zajištění vstupenek na různé kulturní akce, hlídané parkoviště, Wi-Fi internet v celém hotelu zdarma, pedikúra za pomocí rybiček GARRA RUFA. Lyžárna/kolárna, bezpečnostní trezor na recepci zdarma, letní venkovní terasa. Balneoprovoz: suchá vodní masáž, infra sauna, chmelová koupel,konopná koupel, bylinná koupel, ovesná koupel, koupel s mořskou solí, plynové injekce, podvodní masáže, perličkové koupele, masáže - čokoládové, klasické, reflexní i masáže plosek, masáž lávovými kameny, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, rašelinové obklady, zábal z Mrtvého moře, skupinová vodní gymnastika, lymfoven - proti celulitidě, plynové obálky, parafín. Součástí areálu hotelu je "pohádkový sochařský ráj", kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, vč. posezení (lavičky). Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel*** Superior
FORMA STRAVY
Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK nebo na místě (široký výběr jídel v restauraci). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek (cca 80 Kč / den, v případě dovozu vlastního pečiva - bez příplatku) Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.
TIPY NA LETNÍ AKTIVITY
Golf, tenis, turistika, jízda na kole (u sjezdovky půjčovna kol, koloběžek, lukostřelba aj.), možnost zpracování „harmonogramu dovolené“ na míru - aktivity, výlety… Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací RYBOLOV v blízkém okolí = chlapi rybaří, dámy relaxují - hotel zajistí povolenku na rybolov - cena povolenky (platba na místě, nutné avizovat s objednávkou pobytu): 1000 Kč/osoba (při 2 osobách cena cca 800 Kč / osoba) - zapůjčení vybavení: cca 250,- Kč /osoba / vč. návnady - loviště je 8 km od hotelu ve vesnici Číhaná. - je to sportovní rybolov tvz. chyť a pusť - existuje ale i možnost si ulovenou rybu odkoupit (např. 1 kg Sivena / cca 140,- Kč a je to čerstvé - tam nemůže žádný prodejní řetězec konkurovat. Na lovišti jsou 3 rybníky : 1) je zarybněn trofejním jeseterem 5 - 35 kg 2) candátem a sivenem 3) úhořem a okouny ( tento rybníček je ideální i pro děti ) Dovolená POD ROZHLEDNOU: • (vzdálenost 1,1 km), 722 m. n. m., 100 schodů Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma • (vzdálenost 9,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda. Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března Vstupné (bez záruky): zdarma
POBYT S DÍTĚTEM
Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový vnitřní bazén (6 x 11,5 m) s protiproudem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 5,5 km) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, kabinkové lanovky, jízdárny, dančí obory, rozhledny Hamelika a známého parku miniatur Boheminium. Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde vyvěrá mnoho léčivých minerálních pramenů. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Krakonoš Mariánské Lázně: - klidné místo obklopené přírodou mimo rušné centrum lázní vhodné i pro rodiny s dětmi - lyžařský areál Mariánky pouhých 300 m - bio pedikúra ("ryba doktor") - balneoprovoz: mj. suchá vodní masáž a infrasauna - bonus v podobě slevy do muzea Becherovky - hotel zajišťuje rybářské povolenky: chlapi rybaří - dámy relaxují
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze! - karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary. Vyberete si z 80+ míst a atrakcí kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport Městská doprava ZDARMA autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje Více informací ZDE Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech. Golf, tenis, turistika, jízda na kole (u sjezdovky půjčovna kol, koloběžek, lukostřelba aj.), možnost zpracování „harmonogramu dovolené“ na míru - aktivity, výlety… Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací ZDE RYBOLOV v blízkém okolí = chlapi rybaří, dámy relaxují - hotel zajistí povolenku na rybolov - cena povolenky (platba na místě, nutné avizovat s objednávkou pobytu): 1000 Kč/osoba (při 2 osobách cena cca 800 Kč / osoba) - zapůjčení vybavení: cca 250,- Kč /osoba / vč. návnady - loviště je 8 km od hotelu ve vesnici Číhaná. - je to sportovní rybolov tvz. chyť a pusť - existuje ale i možnost si ulovenou rybu odkoupit (např. 1 kg Sivena / cca 140,- Kč a je to čerstvé - tam nemůže žádný prodejní řetězec konkurovat. Na lovišti jsou 3 rybníky : 1) je zarybněn trofejním jeseterem 5 - 35 kg 2) candátem a sivenem 3) úhořem a okouny ( tento rybníček je ideální i pro děti ) Dovolená POD ROZHLEDNOU: Hamelika (vzdálenost 1,1 km), 722 m. n. m., 100 schodů Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma • Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 9,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda. Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března Vstupné (bez záruky): zdarma
POBYT S DĚTMI
Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
10.12. (Pá) - 12.12. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-2 240 Kč
Vybrat termín
10.12. (Pá) - 13.12. (Po) 2021 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-3 360 Kč
Vybrat termín
10.12. (Pá) - 14.12. (Út) 2021 - 5 dní, 4 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-4 480 Kč
Vybrat termín
10.12. (Pá) - 15.12. (St) 2021 - 6 dní, 5 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-5 600 Kč
Vybrat termín
10.12. (Pá) - 16.12. (Čt) 2021 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-6 720 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoMariánské Lázně
HotelKRAKONOŠ - Mariánské Lázně - REKREAČNÍ POBYT
Dospělý na lůžku
Termín09.12.2021 - 11.12.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...