Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1049523

PRAHA - Luhačovice - VÍKENDOVÝ POBYT (2)

Termín: 17.11. (Pá) - 19.11. (Ne) 2023

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 4 125 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
Ubytování v budově A. 1 a 2 - lůžkové pokoje: Spr. nebo vana + WC, TV, radiobudík, Wi-Fi Oddělené postele, spojené manželské lůžko přidat jako přání při rezervaci. Některé pokoje s balkonem, na ověření. Poplatek 50 Kč / pokoj / noc - platba na místě. Většina pokojů má bezbariérový přístup, přičemž některé koupelny jsou přímo určeny pro vozíčkáře.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
lázeňská jídelna s barem, cukrárna, venkovní zahrádka, odpočinková plocha s lehátky, salónky, posilovna, tělocvična se stolním tenisem, kulečník, výtah, parkoviště Krytý bazén nepravidelného tvaru (hloubka 1,3 m, velikost 12,5 x 4-8 m). Voda je ošetřena ozónem namísto chlóru. Bazén slouží nejen k rehabilitačnímu cvičení, ale k odpolednímu relaxačnímu plavání. Najdete zde rehabilitační chodník se střídavě teplou a studenou vodou, vířivkou a masáží nohou, v bazénu masážní lavici s vířivkou na záda, vodní rotoped na procvičení dolních končetin a finskou saunu. Léčebné procedury - elektroléčba, parafínové, bio voskové a rašelinové zábaly, podvodní masáže, přísadové a perličkové koupele,masáže apod.
FORMA STRAVY
Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Okolí Luhačovic nabízí široké spektrum zajímavých míst pro poznání i zábavu. Můžete navštívit hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projet lodí po Baťově kanálu. Zde je nabídka nejzajímavějších z nich: Buchlov - středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami Buchlovice - zámek ve stylu italského baroka Kroměříž - památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady Rožnov pod Radhoštěm - skanzen, hora Radhošť a okolí Uherský Brod - Muzeum Jana Amose Komenského Uherské Hradiště - četné památky, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu Velehrad - nejvýznamnější poutní místo na Moravě Vizovice - barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek Zlín - město s funkcionalistickou architekturou, věhlasné Obuvnické muzeum Zlín - Lešná - romantický zámek a zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 20 minut chůze) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (cca 20 minut chůze) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je stezka vhodná pro cyklistiku či in-line brusle.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Parkování v areálu v ceně.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázeňský léčebný dům Praha se nachází v lázeňském městečku Luhačovice, přibližně 500 metrů od kolonády, v Pražské čtvrti. Jedná se o komplex vzájemně propojených tří domů v areálu Lázeňského léčebného domu PRAHA vstupní halou, recepcí a velkým sálem. V budovách A a B se nachází i výtah. V odpočinkové části zahrady lehátka, lavičky, posezení u rybníčku a dále parkoviště pro auta hostů LLD PRAHA. Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Leží v nadmořské výšce 250 m.n/m, čímž se stávají velmi vhodnými pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích, ale ostatních, které se v Luhačovicích léčí. Luhačovice a jejich okolí, jsou mimo jiné považovány za lázně klimatické. Množství lesů, krásná příroda, absence průmyslu zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyty začínají nástupem od 11:00 hod a v rámci polopenze večeří, v rámci plné penze obědem. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 9:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 49.1144294N, 17.7678928E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (2,4 km). Odtud nejlépe autobusem do zastávky "Pražská čtvrť" (100 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) cca 2,5 km, odtud nejlépe autobusem do zastávky "Pražská čtvrť" (100 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ČTYŘDENNÍ HÝČKÁNÍ (4 dny / 3 noci, nástupní den libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou snídaní - 2x večeře výběrem ze 4 menu - 1x uvítací večeře, předkrm + 2dcl vína - 1x balíček procedur speciál v BIO kvalitě dle nabídky (přísadová celotělová bylinná koupel, částečná masáž, aj.) - 1x podvodní masáž NEBO 1x uhličitá koupel celková s přírodním léčivým zdrojem VIOLA - 1x Indická masáž NEBO 1x rašelinový zábal - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi. Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ VEČEŘÍ V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
VÍKENDOVÝ POBYT (3 dny / 2 noci, nástupní den PÁTEK)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběrem ze 4 menu) - 1x parafín - 1x přístrojová masáž nohou - 1x přístrojová mAsáž Ceragem (35 - 40 min) - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ VEČEŘÍ V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
SENIORSKÝ PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástupní den SOBOTA)
- 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufet, obědy a večeře výběrem ze 4 menu) - 1x uhličitá koupel celotělová se zábalem - 1x vodoléčba vířivka na ruce - 1x masáž částečná - 2x přístrojová masáž nohou - 1x parafín - 2x denně vířivka nohou s rehabilitačním chodníkem teplé a studené vody - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi. Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ OBĚDEM V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástupní den SOBOTA)
- 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufet, obědy a večeře výběrem ze 4 menu) - 1x přísadová celotělová koupel dle nabídky - 1x masáž částečná - 1x přístrojová masáž nohou - 1x parafín - 1x masáž přístrojová CERAGEM - 2x inhalace přírodní minerální vodou VIOLA - 3x léčebný skupinový tělocvik - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ OBĚDEM V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
LYŽOVÁNÍ
V místě 260 m dlouhá osvětlená sjezdovka s lyžařským vlekem poma. Lyž. areál MIKULČIN VRCH (30 km) se 3 vleky o délkách 400 - 800 m a převýšením až 180 m. V případě příznivých sněhových podmínek dobré podmínky pro běžkaře.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
dle aktuální sazby - placeno na místě.
AKČNÍ NABÍDKA
• KRYTÝ BAZÉN • LÁZEŇSKÉ PROCEDURY
URČITĚ OCENÍTE
Proč lázeňský léčebný dům PRAHA: - Luhačovice - největší moravské lázně s dlouholetou tradicí - léčebné procedury
03.11. (Pá) - 05.11. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 730 Kč
Vybrat termín
10.11. (Pá) - 12.11. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 730 Kč
Vybrat termín
17.11. (Pá) - 19.11. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 595 Kč
Vybrat termín
24.11. (Pá) - 26.11. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 460 Kč
Vybrat termín
01.12. (Pá) - 03.12. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 460 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelPRAHA - Luhačovice - VÍKENDOVÝ POBYT (2)
Dospělý na lůžku 1/1
Termín17.11.2023 - 19.11.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...