Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1022510

CLARION GRANDHOTEL ZLATÝ LEV - Liberec

Termín: 01.07. (So) - 03.07. (Po) 2023

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 520 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, (14 m2) Spr. nebo vana + WC, LCD SAT/TV, fén, většina pokojů klimatizace, Wi-Fi, příslušenství na přípravu čaje a kávy, minibar, trezor. b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE s možnost přistýlky, ( 26 m2), Spr. nebo vana + WC, LCD SAT/TV, fén, většina pokojů klimatizace, Wi-Fi, příslušenství na přípravu čaje a kávy, minibar, trezor. c) 4 - lůžkové pokoje JUNIOR SUITE, (cca 40 m2), ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím gaučem. Spr. nebo vana + WC, LCD SAT/TV, fén, většina pokojů klimatizace, Wi-Fi, příslušenství na přípravu čaje a kávy, minibar, trezor. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace Benada, bar, Hospoda Na Růžku, Wi-Fi, služby Concierge, výtah, parkoviště. Wellness: relaxační prostorná vířivka (cca 33 oC), finská sauna s ochlazovací sprchou a vědrem, bio sauna, Privátní wellness s dřevěnou kádí na bublinkovou relaxační koupel, různé druhy masáží, kardio zóna s posilovacími stroji.
FORMA STRAVY
Snídaně Možnost dokoupení večeře (jednotné menu o 3 chodech, bez nápojů) za doplatek v CK a obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
V Liberci a okolí se nudit nebudete: • hora Ještěd (1012 m) - adrenalin na koloběžkách z Ještědu až dolů do Liberce, bobová dráha. Lanová dráha na Ještěd bude v letech 2022-2024 mimo provoz. • historie: budova radnice • Zoo a Botanická zahrada • Centrum Babylon - Aquapark, iQandie a iQPARK • Televizní vysílač Ještěd • Rodný dům Ferdinanda Porsche - Vratislavice nad Nisou • Technické muzeum • Dinopark • Únikové hry • pěší turistika v Jizerských horách a okolí • cykloturistika • hrady a zámky v okolí (Sychrov, Frýdlant, Grabštejn, Bezděz, Houska, Kost, Trosky aj. • Kittelovo muzeum - Krásná - Pěnčín • Bozkovské dolomitové jeskyně • Muzeum hraček - Jablonec nad Nisou • Ruční papírna Papyrea - Zdislava • Výletní areál Pěnčín - sklárna, kozí farma, korálková dílna, turistický vláček • sklárny a tvůrčí díly v rámci pojektu Křišťálové údolí • muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou • Orloj v Kryšfotově údolí VÝLETY ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - jediná ozubnicová železnice na trati Tranvald – Harrachov (12 km dlouhá trať), patří mezi národní kulturní památky, na trase stojí pět tunelů, nejdelší měří 940 metrů. Letní nostalgické jízdy ve vagonech tažených historickou ozubnicovou lokomotivou Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhledna Ještěd (vzdálenost 8,5 km), 1 012 m. n. m., výtah Horský hotel s vysílačem, který je vysoký devadesát čtyři metrů. K vysílači vede kabinová lanovka (bude v letech 2022-24 mim provoz), autobusem do Horního Hanychova, zastávka Na Výpřeži (dále 2 km pěšky). Věž byla oceněna mezinárodní architektonickou cenou, a je hlavní dominantou severních Čech a symbolem města Liberec. Nachází se zde hotel a restaurační zařízení. Provozní doba (bez záruky): celoročně 8:00 - 19:00 Vstupné (bez záruky): lanovka, jednosměrná dospělí: 75 Kč, děti: 40 Kč, zpáteční dospělí: 120 Kč, děti: 60 Kč • Liberecká výšina (vzdálenost 4 km), 557 m. n. m., 155 schodů Dvacet pět metrů vysoký vyhlídková stavba, která je stará 111 let a je postavena ve stylu středověkého hradu. Najdete zde restauraci, ubytování a wellness služby. Provozní doba (bez záruky): denně včetně svátků 10:30 - 20:00 Vstupné (bez záruky): dospělí: 20 Kč, děti do 10 let: zdarma, důchodci: 10 Kč
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka: zdarma dle dostupnosti Možnost zapůjčení osušek a prostěradel do wellness (župany nejsou k dispozici). Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Master, JCB, Maestro, Amex Služby za příplatek na místě: Wellness, fitness: cca 290 Kč/hod/os. Masáž: cca 490 Kč (25 min), cca 970 Kč (55 min)
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 dospělých osob.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Krytý bazén Liberec (1,5 km), koupaliště Sluníčko - Vratislavice (5 km), Přehrada Jablonec nad Nisou (10 km). AQUAPARK CENTRUM BABYLON (vzdálenost cca 2 km) - bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení, rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.
PARKOVÁNÍ
290 Kč / noc / auto
POBYT SE ZVÍŘETEM
700 Kč / noc
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Clarion Grandhotel Zlatý Lev **** je umístěn kousek od historického náměstí s novorenesanční radnicí, naproti klidnému parku v sousedství libereckého zámku. Liberec je ideální cíl pro rodinné dovolené, dámskou jízdu a sportovní vyžití s partou přátel. Z jedné strany se nad ním tyčí světoznámý vysílač ve tvaru hyperboloidu - Ještěd. Z druhé strany jsou pak Jizerské hory s širokým spektrem sportovních aktivit. V létě sem vyrazte na procházky a cyklotoulky, v zimě doporučujeme jako ideální místo pro běžkaře.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt v hotelu začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Od Prahy z Černého mostu - směr Mladá Boleslav po rychlostní silnici E65/10, po 68 km sjeďte na E442/10 směr Liberec. Sledujte značení centrum a dále hotelový ukazatel. Parkování u hotelu (doporučujeme předběžnou rezervaci pakování).
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Liberce na "Autobusové nádraží - Fügnerova" Odtud MHD - tramvaj č. 2 nebo 3 na zastávku Šaldovo náměstí (cca 150 m od hotelu). Další zastávka autobusu: "Poliklinika" – bus č. 15,19, 29, 35 (1 minuta chůze od hotelu) Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží: „Liberec“ (2 km). Odtud MHD - tramvaj č. 2 nebo 3 na zastávku Šaldovo náměstí (cca 150 m od hotelu) nebo taxi k hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POZNEJTE KRÁSY LIBERCE A OKOLÍ (min. délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s bufetovou snídaní (nebo ala carte - dle aktuální situace) - Wi-Fi
LYŽOVÁNÍ
Lyžařský areál JEŠTĚD (6 km) - až 1 012 m n.m. - druhý největší a nejmodernější v ČR, kabinová lanovka (v letech 2022-24 mimo provoz), 2x čtyřsedačková a 1x dvousedačková lanovka, 5x vlek. Občerstvení, špičkové půjčovny s novým vybavením, VIP TEST centrum, servis a lyžařská škola pro dospělé i děti, zasněžovací systému, který zaručuje kvalitně vysněžené tratě.
CELKOVÁ KAPACITA
117 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
19 Kč / osoba / noc
AKČNÍ NABÍDKA
SECESNÍ KRÁSA V PODHŮŘÍ JIZERSKÝCH HOR
URČITĚ OCENÍTE
Proč Clarion Grandhotel Zlatý Lev Liberec: - secesní krása v podhůří Jizerských hor, která Vás uchvátí svou atmosférou - skvělá poloha v centru města a přitom na velmi klidném místě u parku - vhodné pro romantický pobyt, pro milovníky gastronomie a luxusu - víkendová sleva (pátek, sobota, neděle) 150 Kč/pokoj ve vybraných termínech Něco málo z historie: - hotel projektoval a postavil místní rodák Anton Worf v letech 1904 -1905 - hotel otevíral samotný rakousko-uherský císař František Josef I. k příležitosti česko-německé výstavy v roce 1906 - pro svoji moderní vybavenost a pohodlí se brzy stal tak oblíbeným a vyhledávali ho i velmi významné osobnosti (spisovatelé, sportovci, státníci, hudebníci aj.) - hotel nese jméno podle stylizované lví hlavy a těla na průčelí hotelu, tento motiv najdete poté i v jiných částech hotelu
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
290 Kč / noc / auto
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
700 Kč / noc
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
19 Kč / osoba / noc
01.04. (So) - 03.04. (Po) 2023 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
(a) Dospělý na lůžku - SUPERIOR další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 840 Kč
Vybrat termín
01.04. (So) - 04.04. (Út) 2023 - 4 dny, 3 noci
(a) Dospělý na lůžku - SUPERIOR další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-4 260 Kč
Vybrat termín
01.04. (So) - 05.04. (St) 2023 - 5 dní, 4 noci
(a) Dospělý na lůžku - SUPERIOR další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-5 680 Kč
Vybrat termín
01.04. (So) - 06.04. (Čt) 2023 - 6 dní, 5 nocí
(a) Dospělý na lůžku - SUPERIOR další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-7 100 Kč
Vybrat termín
01.04. (So) - 07.04. (Pá) 2023 - 7 dní, 6 nocí
(a) Dospělý na lůžku - SUPERIOR další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-8 520 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
Místolázně libverda
HotelCLARION GRANDHOTEL ZLATÝ LEV - Liberec
(a) Dospělý na lůžku - SUPERIOR
Termín01.07.2023 - 03.07.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...