Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1039588

HVĚZDA - Pec pod Sněžkou - V PECI NEJSTE ZA PECÍ (2)

Termín: 01.07. (So) - 03.07. (Po) 2023

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 4 080 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. K dispozici pokoje až pro 6 osob, na ověření. Hotel nemá pokoje s balkony.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
horská restaurace s tradičními českou a krkonošskou kuchyní a venkovním zahrádkou, venkovní gril, Wi-Fi v celém hotelu, finská sauna a ledová káď.
FORMA STRAVY
polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 2 chodová servírovaná. Možnost dokoupení obědů na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
V Peci pod Sněžkou se rozhodně nudit nebudete: - lanovka na Sněžku - plno turistických tras a cyklotras Pro děti: - Herní krajina Pecka - Krakonošova zpovědnice - vycházková trasa - Bobová dráha - Monkey Park - Dětské hřiště Pec pod Sněžkou - Lemurie - dětská prolézadla, adrenalinové skluzavky, trampolíny, nafukovací hrad. Další atrakcí areálu jsou 4 nerezové skluzavky každá o délce cca 55 metrů. - Malá ZOO Kolínská bouda - Bowling pro děti - Dětské hřiště Velká Úpa - STEZKA KORUNAMI STROMŮ KRKONOŠE (16 km) - Stezka korunami stromů vznikla na okraji Janských Lázní v Krkonoších. Vyhlídková věž, která nabízí rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Po trase mezi korunami stromů ujdete 1 511 metrů, dolů se lze dostat tobogánem. Stezka korunami stromů v Krkonoších má své kouzlo v tom, že návštěvníky zavede i do podzemní části. Tam mají možnost studovat mikrosvět půdy od kořenů po nejmenší živočichy. Dozví se tu vše o životě pod povrchem, o vlastnostech půdy a na vlastní oči tu také uvidí spletitý kořenový systém krkonošského lesa. Naopak nad zemí budou stoupat do výšky až 23 metrů. Na Stezce čekají zvídavé návštěvníky všeho věku tři didaktická zastavení a tři zábavně pojaté stanice, kde otestují svoji odvahu a užijí si trochu adrenalinu při pohledu pod nohy. Ale není třeba mít strach, vše je zabezpečeno a spadnout dolů není možné. Asi ve dvou třetinách stezky pak bude k výstupu lákat vyhlídková věž, která je vysoká 45 metrů. Stezka korunami stromů v Krkonoších je nositelem titulu Stavba roku 2018 Královehradeckého kraje, který již od roku 2004 uděluje odborná porota.
DALŠÍ SLUŽBY
Hotel přijímá platební karty (bez záruky): MC / VISA
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 1,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povoleny v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Krytý bazén v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou ( 300 m). Koupaliště s tobogánem a vyhřívanou vodou a krytý bazén v Trutnově (13 km).
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
300 Kč / den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Hvězda leží v Peci pod Sněžkou, která patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Hotel Hvězda prošel v roce 2019 modernizací tak, aby splňoval vaše očekávání pro ideální rodinnou dovolenou
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 296 do Pec pod Sněžkou, v Peci směr autobusové nádraží, hotel a hostinec leží vlevo naproti Informačnímu centru. Parkování u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Pece pod Sněžkou na Autobusové nádraží (cca 100 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Svobody nad Úpou, odtud autobusem do Pece po Sněžkou na Autobusové nádraží (cca 100 m od hotelu).
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
V PECI NEJSTE "ZA PECÍ" (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování se snídaní - 2x 2 chodová večeře - 1x obědový balíček na výlet za pobyt - 1x káva s domácím koláčem za pobyt BONUSY ZDARMA - 10% sleva na využití sauny placené na místě - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
V PECI NEJSTE "ZA PECÍ" (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování se snídaní - 4x 2 chodová večeře - 1x obědový balíček na výlet za pobyt - 1x káva s domácím koláčem za pobyt BONUSY ZDARMA - 10% sleva na využití sauny placené na místě - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
V PECI NEJSTE "ZA PECÍ" (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) - 6x ubytování se snídaní - 6x 2 chodová večeře - 1x obědový balíček na výlet za pobyt - 1x káva s domácím koláčem za pobyt BONUSY ZDARMA - 10% sleva na využití sauny placené na místě - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
HVĚZDNÉ DNY PLNÉ CHUTI (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování se snídaní - 3x 2 chodová servírovaná večeře - 1x 4 chodová večeře ve stylu lidové krkonošské kuchyně - 1x 5 chodová zážitková večeře dle nabídky hotelu - 1x 60 min. finská sauna + ledová káď BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
25 Kč/osoba /den
AKČNÍ NABÍDKA
● KRKONOŠSKÉ SPECIALITY ● MODERNÍ POKOJE V CENTRU PECE
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel a hostinec Hvězda: - moderní pokoje - centrální poloha v srdci Pece pod Sněžkou - krkonošské speciality
30.06. (Pá) - 02.07. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 950 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-3 950 Kč
Vybrat termín
01.07. (So) - 03.07. (Po) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-4 080 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-4 080 Kč
Vybrat termín
02.07. (Ne) - 04.07. (Út) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-4 080 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoPec pod Snezkou
HotelHVĚZDA - Pec pod Sněžkou - V PECI NEJSTE ZA PECÍ (2)
Dospělý na lůžku
Termín01.07.2023 - 03.07.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...