Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1005301

STARÁ ŠKOLA - Sloup u moravského krasu - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 01.10. (So) - 07.10. (Pá) 2022

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 4 020 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací válenda), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Na ověření: 1 - lůžkový pokoj, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. 4 - lůžkový apartmán, ložnice se dvěma postelemi u sebe (možné rozdělit), obývací pokoj se dvěma se dvěma oddělenými postelemi (válendou a pohovkou), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Apartmán je v 2. patře, s částečnou šikmou střechou, je vhodný pro pobyt se zvířetem. Možnost přistýlky. 4 - lůžkový apartmán s balkónem, dvě ložnice (dvě manželské postele), obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC, SAT/TV, Wi-Fi. Možnost přidání rozkládací přistýlky nebo postýlky. Rozloha apartmánu 65 m2. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Vyšší patra jsou obsluhována hotelovým výtahem, v celém objektu je zajištěn bezbariérový přístup. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotelová restaurace s tradiční domácí kuchyní, vybranými specialitami rakouské kuchyně a jídly připravovanými na otevřeném ohni, nabídka kvalitních vín, 3 stylové salonky a stylový hotelový bar, 2 školící místnosti s kapacitou celkem 100 míst a technickým vybavením, k dispozici dětská postýlka a 2 dětské koutky (jeden v nekuřácké restauraci, druhý v restauraci zábavního centra), zábavní centrum vystavěném v nápaditém stylu venkovské stodoly - 2 bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbálek a otevřený krb. V hotelu je výtah. WELLNESS CENTRUM, Vířivá vana - srdce našeho wellness, které tepe pro Vaši maximální spokojenost. V kruhu o průměru vodní plochy 2,3m nemusíte mít strach, že si budete navzájem okopávat prsty na nohou. Děti se v ní vyřádí a dospělí mohou využít 8 míst k sezení. Každé místo má jiné uspořádání masážních trysek, což Vám zaručí jedinečný požitek z hydromasáže. Přelivový žlab a nejmodernější technologie úpravy vody klade maximální důraz na její kvalitu. Váš pobyt ve SPA zpříjemní pobyt na relaxačních lehátkách, decentní osvětlení, relaxační hudba a velkoformátový obraz pořízený ze dna propasti Macocha - zažijete tak Moravský kras opravdu jinak. Finská sauna - sauna stvořená spojením starého dřeva a skla s maximálním ohledem na design interiéru působí rustikálně a přesto moderně. Samostatná profesionální kamna od firmy Tulikiwi Vám dopřejí dokonalé prohřátí těla. Sauna je dostatečně veliká na to, aby si svoje saunování užilo 6 sedících nebo 3 ležící osoby. Ochlazovna formou zážitkových sprch Vám zajistí okamžité ochlazení pouze části nebo celého těla současně. Parní sauna a tepidárium - dvě možnosti relaxace v jednom. Parní sauna - ti, kteří preferují parní saunu, ocení prostornou kabinu pro 6 osob. Instalovaná technologie umožňuje dávkování esencí, standardně dávkujeme eukalyptovou esenci pro uvolnění dýchacích cest. K parní sauně přiléhají také vlastní sprchy, máte tak vše na dosah. Na rozdíl od finské sauny má parní sauna nižší teplotu. Právě díky nižší teplotě je lépe snášena řadou organismů a dovoluje pravidelnější střídání cyklů. Vaše tělo neprochází tak velkými teplotními šoky, a proto se dokáže lépe přizpůsobit. Díky vysoké vlhkosti vzduchu je parní sauna ideální k inhalaci léčebných bylinek či esenciálních olejů. Oproti infrasauně a finské sauně působí tedy více relaxačně a je vhodnější k prohřátí těla a zlepšení prokrvení. Na přání můžeme připravit pro ty, kteří nechtějí parní sauny využít také tepidárium, tedy místnost s prohřátými stěnami a podlahou. Teplotou vzduchu kolem 40°C a při relativní vlhkosti 20% je určeno pro klienty, kterým nevyhovuje vysoká teplota, například při klasickém saunování. Pobyt v tepidáriu je doporučován pro preventivní užití a je současně povzbudivý pro imunitní systém, aniž by se zatěžoval krevní oběh. Relaxační místnost - pobyt na komfortních lehátkách v místnosti s decentním osvětlením a kulisou relaxační hudby Vám dopřeje plnohodnotný odpočinek mezi jednotlivými intervaly saunování.
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (výběr ze dvou menu o dvou chodech - tzn. hlavní chod a dezert) a obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Díky spolupráci hotelu se základní školou městečka Sloup můžete využít sportoviště školy, jehož součástí je: • krytý vyhřívaný bazén (v provozu od podzimu do jara) • tělocvična • fitness centrum • venkovní areál s umělým povrchem V okolí: • trasy pro in-line bruslaře • výlety na kolech a koloběžkách • výlety na koních nebo v kočáře taženém spřežením Tipy na výlety: • propast Macocha - nejhlubší v celé České republice • krápníkové jeskyně, z nichž nejznámější jsou: - Punkevní jeskyně s podzemní plavbou na lodičkách - Sloupsko-šošůvské jeskyně - jeskyně Balcarka - Kateřinská jeskyně - jeskyně Výpustek s protiatomovým krytem - od února 2022 otevřená nová trasa • zříceniny hradů Boskovice, Holštejn a Blansek • zámky Rájec-Jestřebí, Boskovice a Letovice • větrné mlýny v Rudicích, Ruprechtově a Ostrově • westernové městečko v Boskovicích • dinopark ve Vyškově Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhledna Podvrší u Veselice (vzdálenost 4,7 km), 590 m. n. m., 168 schodů Rozhledna vysoká čtyřicet devět metrů, ze které máte výhled na Drahanskou vrchovinu, Pálavu, oblast Moravského krasu. Nedaleko se nachází známá propast Macocha. Provozní doba (bez záruky): květen, červen (pátek 14:00 - 19:00, víkend 9:00 - 19:00), červenec, srpen (denně 9:00 - 19:00), září, říjen (pátek 14:00 - 18:00, víkend 9:00 - 18:00) Vstupné (bez záruky): dospělí: 20 Kč, děti od 6 do 15 let: 10 Kč
DALŠÍ SLUŽBY
zapůjčení dětské postýlky 120,- Kč/noc zapůjčení koloběžky Kostka včetně příslušenství 300,- Kč/4 hod., 400,- Kč/den Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Krytý vyhřívaný bazén (ve škole 250 m od hotelu) - 12 x 6,5 m, posuvné dno, v provozu od podzimu do jara - návštěvu bazénu nutno objednat v recepci hotelu. Koupaliště v kempu Relaxa (500 m). Aquaparky v Boskovicích (14 km), Blansku (15 km) a Vyškově (30 km).
PARKOVÁNÍ
0,- Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
150,- Kč/den, pokoje pro pejskaře jsou v 2. patře a bez koberců
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel v alpském stylu se nachází v městečku Sloup (cca 15 km severovýchodně od Blanska), které je severní vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd od Brna směrem na Svitavy (E 461), sjezd ze státní silnice směr Rájec - Jestřebí, po silnici č. 377 do Sloupu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Brna do Sloupu, zastávka 30 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Blanska (15 km). Odtud pokračovat autobusem. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Pro REKREAČNÍ POBYT: SLEVA 10% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ DO 31.3.2022 SLEVA 7=6 v termínech 1.1. - 15.4., 18.4. - 1.5. a 1.10. - 18.12.2022 Slevy nelze vzájemně kombinovat.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní, při menším počtu hostů je servírovaný výběr z bufetu BONUSY ZDARMA • Wi-Fi • úschova kol • parkování
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK LIGHT pro osoby od 50 let 6 dní/5 nocí od neděle do pátku • 5x ubytování se snídaní (formou bufetu, při menším počtu hostů je servírovaný výběr z bufetu) • 5x večeře zdarma (jednotné jednochodové jídlo) • 4x odpolední káva nebo čaj zdarma • pobyt se psem bez poplatku (pokoje pro pejskaře jsou v 2. patře, bez koberců) • neúčtuje se příplatek za 1-lůžkový pokoj BONUSY ZDARMA • Wi-Fi • úschova kol • parkování Pobyt v termínech 2.1. - 17.6. a 4.9. - 16.12.2022. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu!!
UPOZORNĚNÍ
V termínu 1.1. - 1.4.2022 jsou pokoje na ověření.
CELKOVÁ KAPACITA
35 lůžek, možnost přistýlek
REKREAČNÍ POPLATEK
15,- Kč/den/osoba od 18 let
AKČNÍ NABÍDKA
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK od 3350 Kč/5 nocí s polopenzí
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel STARÁ ŠKOLA: • nové Wellness centrum - vířivka, sauny • ideální místo pro pobyty rodin s dětmi • krásná příroda, neobyčejné zážitky • možnost uspořádat firemní školení, teambuilding atd.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby od 50 let 8 dní/7 nocí • 7x ubytování se snídaní (formou bufetu, při menším počtu hostů je servírovaný výběr z bufetu) • 7x večeře zdarma (jednotné jednochodové jídlo) • 7odpolední káva nebo čaj zdarma • pobyt se psem bez poplatku (pokoje pro pejskaře jsou v 2. patře, bez koberců) • neúčtuje se příplatek za 1-lůžkový pokoj BONUSY ZDARMA • Wi-Fi • úschova kol • parkování Pobyt v termínech 2.1. - 17.6. a 4.9. - 16.12.2022. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu!!
01.10. (So) - 03.10. (Po) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-1 340 Kč
Vybrat termín
01.10. (So) - 04.10. (Út) 2022 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-2 010 Kč
Vybrat termín
01.10. (So) - 05.10. (St) 2022 - 5 dní, 4 noci
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-2 680 Kč
Vybrat termín
01.10. (So) - 06.10. (Čt) 2022 - 6 dní, 5 nocí
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 350 Kč
Vybrat termín
01.10. (So) - 07.10. (Pá) 2022 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-4 020 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoSloup
HotelSTARÁ ŠKOLA - Sloup u moravského krasu - REKREAČNÍ POBYT
Dospělý na lůžku
Termín01.10.2022 - 07.10.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...