Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 471312

Bulharsko, Sozopol - Ruska ***

Termín: 02.07. (Út) - 14.07. (Ne) 2019

Délka pobytu: 13 dní, 12 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Dle programu

Cena: 12 911 Kč

Poloha

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Sozopol je známé letovisko, 30 km od Burgasu, asi 35 km od letiště v Burgasu. Přijatelné ceny v kavárnách, typické balkánské restaurace a další zábavní podniky řadí Sozopol k oblíbenému letovistku dovolených. Má písečné pláže, má starou - historickou část a novou část města. Plážové a vodní atrakce nabízejí bohaté sportovní vyžití – např. windsurfing, vodní šlapadla, jett. Bohatě zásobený místní trh s čerstvým ovocem a zeleninou i malý rybářský přístav, také maličký (jediný bulharský) ostrov, hodně navštěvovaný, je to poutní místo. V blízkosti se nacházejí i známé kempy Černomorec a Gradina. Toto letovisko je možné doporučit rodinám s dětmi ale i seniorům. Ubytování v penzionu ve 2lůžkových pokojích, studia pro 3/4 osoby, apartmány pro 4 osoby. penzion Ruska. Pláž: písečná, cca 350 m   Možnost nájmu lehátka a alunečníku. Konečná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu. Snídaně se podávají v restauraci cca 60 m od penzionu RUSKA. Tento zájezd doprovází vedoucí zájezdu po celou dobu trvání zájezdu

Program

1. den
odjezd v ranních hodinách. Čas odjezdu bude upřesněn až nejdříve 14 dnů před odjezdem a nejpozději 7 dnů před odjezdem zájezdu.
2. den
příjezd do Burgasu, následně transfer do místa ubytování, volno, nocleh
3. -11.den
volný program, ev. účast na nabídnutých fakultativních výletech.
12. den
v ranních hodinách odjezd ze Sozopolu do Burgasu, následně vlakem v lehátkovém voze do Budapesti, (popřípadě ještě s jedním přestupem)
13. den
příjezd do Budapesti, přestup na vlak do ČR -  Břeclav, Brno, Pardubice ev. Praha

UPOZORNĚNÍ:  přesný jízdní řád bude upraven podle jízdního řádu 2018/19, může vzhledem k aktuálním okolnostem vzniknout nenadálá změna jízdního řádu. Jízdní řád letních spojů vychází obvykle během měsíce března.

Ubytování

Ubytování : penzion Ruska*** Vybavení: apartmány pro 4 osoby mají ložnici s balkonem, obývací část se 2 lůžky, s kuch.koutem, WC+sprcha, TV, klimatizace v ceně. Studia jsou zařízena stejně, mezi obývací částí a ložnicí je jen část stěny. Každá ubytovací jednotka má balkon s výhledem nebo pohledem na moře, klimatizaci, sušák na prádlo, na každém patře je žehlící prkno a žehlička. 1 apartmán v objektu je pro 5 osob. Všechny KK mají lenici, hrníčky, lžičky, misky, talíře, varnou konvici, dřez a odkapávač. Pokoje mají vlastní WC+sprcha, TV, lednice, varnou konvici, hrníčky, lžičky, balkon se sušákem na prádlo. Penzion má kapacitu 42 osob. Pravidelně se provádí úklid, povlečení a ručníky jsou měněny po 5 dnech. V okolí (do 100 m) jsou pekárny, obchůdky, restaurace, pizzerie.

Cena zahrnuje

10/11 noclehů a snídaně, pobytová taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), jízdné z Břeclav/Praha-Burgas-Břeclav/Praha,  transfer Burgas-Sozopol-Burgas, lehátkový příplatek T/6 Budapest-Burgas-Budapest, spotřeby energií, klimatizace, úklid, výměna prádla a ručníků, zákonné pojištění CK, DPH
Základní cena os./2lůž.pokoj = osoby s vlastními jízdenkami mají v ceně: 10 noclehů a snídaně, pobytová taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), transfer Burgas-Sozopol-Burgas, lehátkový příplatek T/6 Budapest-Burgas-Budapest, spotřeby energií, klimatizace, úklid, výměna prádla a ručníků, zákonné pojištění CK, DPH. Držitelé jízdenek FIP mají povinný příplatek na území Rumunska a BUlharska ve výši kolem 90 Eur. Bližší informace podají mezinárodní pokladny ČD.

Cena nezahrnuje

Ostatní strava, cestovní zdarvotní pojištění pojištění, kapesné a vše co není napsáno "V ceně je"

Slevy a příplatky

Sleva First minute -5% platí do 31.01.2019. Podmínkou je složení 2000 Kč zálohy do 5 dnů od podpisu smlouvy. Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA  Sleva pro skupinu: 20 osob + 21. osoba zdarma. Neobsazené lůžko + 2400 Kč/termín. Za lehátkové příplatky T/4 do vlaku je příplatek 360 Kč/oba směry.

02.07. (Út) - 14.07. (Ne) 2019 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Dle programu
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 911 Kč
Vybrat termín
23.08. (Pá) - 04.09. (St) 2019 - 13 dní, 12 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Dle programu
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 911 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměBulharsko
MístoSozopol
HotelBulharsko, Sozopol - Ruska
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Termín02.07.2019 - 14.07.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...