Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 471312

Pomorie, penzion Gošo ***

Termín: 03.07. (St) - 14.07. (Ne) 2019

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 12 341 Kč

Poloha

Pomorie leží cca 20 km od Burgasu, v těsné blízkosti je Pomorijské extrémně slané jezero. Ve městě žije asi 15 tis. obyvatel, má starou a novou část. Tato oblast byla dobývána Římany, Řeky, Thráky, Byzantinci, Turky aj. Každá vláda zde zanechala svůj stavební vliv. Ve městě najdeme památky a muzea, např:  Městské muzeum a galerie, Muzeum soli, Starobylá Thrácká hrobka ze 3.stol., Tradiční dřevěné domy z 19.stol., Kostel Matky Boží z r.1890, Kostel Proměnění Páně, Klášter sv. Jiří atd. Některé pokoje hotelu mají pěkný výhled na moře, pláže jsou cca 400 m dále.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

Program, počet přestupů s doprovodem zájezdu: při cestě tam jsou 3 přestupy, přicestě zpět 4 přestupy

1. den odjezd z Břeclavi v poledních hodinách (z Prahy v 9,50 hod.), po příjezdu do Budapesti přesun na nádraží Keleti, odjezd v lehátkovém voze do Bucuresti.

2. den po příjezdu do Bucuresti, přestup na vlak do Ruse a následně do Varny. Transfer do Pomorie, ubytování, nocleh.

3. den snídaně, seznámení s delegátem, dle zájmu prohlídka městečka Pomorie, volný program, relaxace u moře 

4. - 10. den, snídaně, volný program, event. účast na fakultativních výletech. Např. Burgas, Nesebar, Slunečné Pobřeží atp.

11. den, snídaně formou balíčku, odjezd v 6,30 hod., následně odjezd vlakem do Bucuresti s 1 přestupem, na nádraží malá večeře, nočním spojem v lehátkovém voze do Timisoary

12. den ráno přestup, a následně odjezd do Budapesti. Po přejezdu na nádraží Nyugati, odjezd vlakem do Břeclavi a dále dle nástupních míst.

 

 

 

Ubytování

Ubytování : penzion Gošo***.: má studia pro 2, 3, nebo 4 osoby. Každý pokoj má příslušný počet lůžek, kuchyni nebo kuchyňský kout, lednička, TV, klimatizace, balkon, WC+sprcha. Všude je WiFi. Od pláže cca 300 m. Kontinentální snídaně se podává v blízké restauraci.

 

Cena zahrnuje

9 noclehů a snídaně, pobytová taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), jízdné z Břeclav/Praha-Burgas-Břeclav/Praha,  transfer Burgas-Sozopol-Burgas, lehátkový příplatek T/6 Budapest-Burgas-Budapest, spotřeby energií, klimatizace, úklid, výměna prádla a ručníků, zákonné pojištění CK, DPH
Základní cena os./2lůž.pokoj = osoby s vlastními jízdenkami mají v ceně: 9 noclehů a snídaně, pobytová taxa, technický doprovod zájezdu (min.12 osob), transfer Varna-Pomorie-Varna, lehátkový příplatek T/6 Budapest-Bucuresti-Budapest, spotřeby energií, klimatizace, úklid, výměna prádla a ručníků, zákonné pojištění CK, DPH. Držitelé jízdenek FIP mají povinný příplatek na území Rumunska a Bulharska ve výši kolem 90 Eur, event. bližší informace podají mezinárodní pokladny ČD.

Cena nezahrnuje

Ostatní strava, cestovní zdarvotní pojištění pojištění, kapesné a vše co není napsáno "V ceně je". Jízdenky FIP vlastní, každý klient si jízdenky objednává a platí sám.

Slevy a příplatky

Podmínkou registrace zájezdu je složení zálohy do 5 dnů od podpisu smlouvy. Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA  Sleva pro skupinu: 20 osob + 21. osoba zdarma. Neobsazené lůžko + 2400 Kč/termín. Za lehátkové příplatky T/4 do vlaku je příplatek 360 Kč/oba směry.

Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

03.07. (St) - 14.07. (Ne) 2019 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 341 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměBulharsko
MístoPomorie
HotelPomorie, penzion Gošo
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Termín03.07.2019 - 14.07.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...