Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 471314

Hotel ALbánia ***

Termín: 02.07. (Čt) - 12.07. (Ne) 2020

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 6 983 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Plážový servis
Poloha

Vzhledem k tomu, že Srbské železnice postupně opravují tratě není jisté, že se tento zájezd bude konat. Pokud bude obnoven přímý vlak z Budapesti do Baru, bude zájezd nabízen k prodeji. 

Pokud chcete zažít exotickou dovolenou, nemusíte jezdit až tak moc daleko!! Albánie je tou pravou nabídkou pro Vás a určitě splní Vaše očekávání. Jadranské moře a poznání země Albánie. Země má co nabídnout: dostatek památek k poznání z doby byzantské, římské i řecké a k tomu neskonale krásnou, panenskou přírodu, pláže u Jadranu. Po dlouhé době totální izolace by Albánie chtěla dosáhnout na úroveň mnohých evropských států. Albánci cizince milují a s oblibou se s nimi pouštějí do rozhovorů. Slovo komfort je pro domorodce někdy téměř neznámý pojem – ale „všude žijí lidé“.

Letovisko Velipoje Hotel kousek od pláže s průzračně čistým mořem. Pláž je písčitá, vzdálenost  asi 130 m, ve 2.linii od pláže. Výhodou je to, že hudba denních diskoték u moře není tak hlasitá jako v hotelích přímo u pláží. V centru letoviska jsou atrakce pro děti: kolotoč, ruské kolo, houpačky, atd.,

Oblast Velipoje má asi 10 tis. obyvatel, s velkou částí nedotčené přírody. Návštěvníci poznamenali že vřesoviště na sevr od Velipoje připomíná skotskou krajinu, přírodní rezervace leží na okraji městečka. Tato oblast je hlavním místem pro pozorování ptáků, zvěře a rybolov.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program
1. den odjezd. V případě zájmu vlastní dopravy, můžeme zprostředkovat nácestné ubytování v Chorvatsku

2. den příjezd do Černé Hory a následně do Velipoje ubytování, volno, nocleh. Ubytování je možné od 13,30 hod., zavazadla je možné zanechat v hotelu bezplatně.
3. - 9. den snídaně, volno, event. účast na fakultativních výletech
10. den snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z Velipoje, následně vlakem z Černé Hory, (při vlastní dopravě event. nácestné ubytování)
11. den pokračování v cestě a příjezd do ČR.

Vybavení

Hotel má pokoje a apartmány pro 2-4 osoby (max.5osob), vybaveny WC+sprcha, obývák s kuchyňským koutem (lednice, sporák, drobné nádobí), balkon, klimatizace,  TV, Wi-Fi připojení. Hotel má recepci, bar, zahradu,kde si mohou hrát   děti.

Ubytování

Hotel Princi Vogel*** je v blízkosti pláže ve Velipojë, s barem a zahrádkou, kde si mohou jrát děti. Dále je zde recepce, pokojová služba, bezplatné WIFI, balkon/terasu, a také je k dispozici doprava z/na letiště.
Apartmány jsou vybavené klimatizací, posezení, satelitní TV, kuchyně s jídelním koutem, vlastní WC+sprcha, fén. Všechny apartmány mají balkony. Hotel Princi Vogel podává kontinentální snídani. Hotel půjčuje jízdní kola.
Hosté v hotelu Princi Vogel se mohou zúčastnit různých aktivit v okolí Velipojë, jako je cyklistika a rybaření. Na pláži je zdarma plážový servis pro každý apartmán 1 sada (1slunečník + 2 lehátka). Za úhradu je možné zapůjčení loděk, šlapadel, windsurfing.

 

Stravování
kontinentální snídaně, možnost doukoupení obědů za 170 Kč/oosba/1 oběd, individuálně je možné si oběd ráno nebo den předem objednat. Za příplatek jsou možné alko i nealko nápoje. Večeře jsou možné v restauraci nebo v restauracích u pláží, v centru města atp. Možností stravování ve Velipoje je mnoho. Večeři je možné pořídit již od 5 Eura, v bufetech levněji. Další možnost je možné stravu pořídit s nákupy na tržnici a večeři si připravit v kuchyňském koutě v apartmánu, který má plně vybavenou kuchyni.
 
Cena zahrnuje

8 noclehů se snídaněmi, klimatizace, pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Dále: ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeby energií, vstupní a výstupní poplatky, vedoucí zájezdu - min. 12 osob. V ceně dopravy je: jízdné z Břeclavi do Černé Hory a zpět, včetně lehátkového příplatku na noční přesun, tansfer z Černé Hory do Velipoje. U turnusu 10.-19.7. není doprovod zájezdu.

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není napsáno "v ceně je“.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety: zprostředkovává hotel, nebo individuálně, do Skodry a na hrad Rozafa cena 30 Eur, Tirana-Kruje - 35 Eur, návštěva hlavní ho města Albánie a rodiště největšího albánského hrdiny Skandenberga Shkodra - 25 Eur - 3.největší město Albánie s panoramatem hradu Rozafa nad mětem Další možnost jsou individuální výlety místními minibusy tzv. Dolmusy, které jsou velmi levné. Hotel zprostředkovává spoustu sportovních možností, jako je půjčování jízdních kol, windsurfing atp.

 

Slevy a příplatky

Příplatek za neobsazenou postel:  2 690 Kč (single pokoj),

Upozornění: Pro klienty, kteří budou chtít jet vlakem individuálně, můžeme zajist jízdné i lehátka a transfer z Podgorice do Velipoje za příplatek. Jízdné je stanoveno vždy se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč. O tento průkaz je nutno žádat min. 1 měsíc před odjezdem.

Cestovní pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

02.07. (Čt) - 12.07. (Ne) 2020 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-8%First minute6 983 Kč
Vybrat termín
10.07. (Pá) - 19.07. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-8%First minute6 983 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměAlbánie
MístoVelipoje
HotelHotel ALbánia
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín02.07.2020 - 12.07.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...