Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 471314

Hotel Princi Vogel v borovicovém háji ***

Termín: 24.08. (So) - 02.09. (Po) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 9 490 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Plážový servis
Poloha

Vzhledem k tomu, že Srbské železnice opravují tratě v úseku Novi Sad - Beograd je na tomto úseku plánována výluka až do prosince 2019. Zájezd je možné absolvovat pouze na vlastní přání, vše vyřídíme - zařídíme, jízdné, transfer a lehátka za příplatek 5100 Kč. 

Pokud chcete zažít exotickou dovolenou, nemusíte jezdit až tak moc daleko!! Albánie je tou pravou nabídkou pro Vás a určitě splní Vaše očekávání. Jadranské moře a poznání země Albánie. Země má co nabídnout: dostatek památek k poznání z doby byzantské, římské i řecké a k tomu neskonale krásnou, panenskou přírodu, pláže u Jadranu. Po dlouhé době totální izolace by Albánie chtěla dosáhnout na úroveň mnohých evropských států. Albánci cizince milují a s oblibou se s nimi pouštějí do rozhovorů. Slovo komfort je pro domorodce někdy téměř neznámý pojem – ale „všude žijí lidé“.

Letovisko Velipoje Hotel kousek od pláže s průzračně čistým mořem. Pláž je písčitá, vzdálenost  asi 130 m, ve 2.linii od pláže. Výhodou je to, že hudba denních diskoték u moře není tak hlasitá jako v hotelích přímo u pláží. V centru letoviska jsou atrakce pro děti: kolotoč, ruské kolo, houpačky, atd., na moři je vodní svět, kde mluví i česky. 

Oblast Velipoje má asi 10 tis. obyvatel, s velkou částí nedotčené přírody. Návštěvníci poznamenali že vřesoviště na sevr od Velipoje připomíná skotskou krajinu, přírodní rezervace leží na okraji městečka. Tato oblast je hlavním místem pro pozorování ptáků, zvěře a rybolov.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program
1. den individuální odjezd. V případě zájmu, můžeme zprostředkovat nácestné ubytování v Chorvatsku

2. den příjezd do Velipoje ubytování, volno, nocleh. Pokud přijedete do 14 hod. dostanete oběd.
3. - 8. den snídaně + obědy, volno, event. účast na fakultativních výletech
9. deno snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z Velipoje, event. nácestné ubytování
10. den pokračování v cestě do ČR.

Vybavení

Hotel má apartmány pro 2-4 osoby, vybaveny WC+sprcha, manželská ložnice, obývák s kuchyňským koutem (lednice, sporák, drobné nádobí), balkon, klimatizace, 2 lůžka,  TV, Wi-Fi připojení, z některých apartmánů je překrásný výhled na Iónské moře. Hotel má recepci, bar, zahrada a malé hřiště pro děti. V ceně je i plážový servis. Počet apartmánů: 12, a 4 pokoje. Hotel půjčuje různé sportovní aktivity jako jsou šlapací kola, windsurfing, půjčování kanoí, jízdních kol, zprostředkovává fakultativní výlety, vše za úhradu.

Ubytování

hotel Princi Vogel***  2-4lůžkové apartmány s vybavenou kuchyní (za příplatek možný 1 lůžkový APT nebo pokoj),  2 lůžkové pokoje, TV, klimatizace, vlastní WC+sprcha, balkon/terasa. Hotel má recepci, restauraci, jídelnu, pláž soukromá s plážovým servisem, každý apartmán má slunečník a 2 plastová lehátka s matrací na pláži v ceně, přistýlky mají v ceně plátěné lehátko s dřevěnou konstrukcí. Obědy se podávají přímo v hotelu - v baru nebo na terase. Každý apartmán má ložnici, obývák se 2 lůžky, kuch.kout, balkon, WC+sprcha, klimatizace, plážový servis a bar u pláže. Hotel zajišťuje půjčování jízdních kol, vodních kol, windsurfing, loďky-vše za úhradu. Hotel je 130 m od pláží Jadranu, je postaven v borovicovém háji.

Stravování
kontinentální snídaně a obědy jsou podávány formou obsluhy. Za příplatek jsou možné alko i nealko nápoje. Večeře jsou možné v restauracích u pláží nebo v blízkém hotelu atp. Možností stravování ve Velipoje je mnoho. Večeři je možné pořídit již od 4 Eura, v bufetech levněji. Další možnost je možné stravu pořídit s nákupy na tržnici a večeři si připravit v kuchyňském koutě v apartmánu
 
Cena zahrnuje

7 noclehů s polopenzí (snídaně a obědy), klimatizace, pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Dále: ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeby energií, vstupní a výstupní poplatky, 1 sada plážového servisu (1 slunečník + 2 lehátka na pláži) na každou ubytovací jednotku, přistýlky mají plátěná lehátka, delegát na telefonu.

Cena nezahrnuje

dopravu, cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, nápoje k obědu, kapesné, a vše co není napsáno "v ceně je“.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety: zprostředkovává hotel, nebo individuálně, do Skodry a na hrad Rozafa cena 30 Eur, Tirana-Kruje - 35 Eur, návštěva hlavní ho města Albánie a rodiště největšího albánského hrdiny Skandenberga Shkodra - 25 Eur - 3.největší město Albánie s panoramatem hradu Rozafa nad mětem Další možnost jsou individuální výlety místními minibusy tzv. Dolmusy, které jsou velmi levné. Hotel zprostředkovává spoustu sportovních možností, jako je půjčování jízdních kol, windsurfing atp.

 

Slevy a příplatky

Příplatek za neobsazenou postel:  2 690 Kč (single pokoj), Příplatek za jízdné vlakem, transfer z Podgorice do Velipoje, lehátka tam i zpět, 2 místenky je 5100 Kč.

Dětské porce nepodávají. Večeře je možné pořídit v blízké taverně již od 4 Eur, nejdražší jsou ryby, ty se pohybují klem 10 Eur/porce, včetně salátu.

*V ceně "první + druhá přistýlka" je započítáno ubytování se snídaněmi a obědy

Upozornění: Pro klienty, kteří budou chtít jet vlakem, můžeme zajist jízdné i lehátka a transfer z Podgorice do Velipoje za příplatek. Jízdné je stanoveno se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč. O tento průkaz je nutno žádat min. 1 měsíc před odjezdem.

Cestovní pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

24.08. (So) - 02.09. (Po) 2019 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlastní/Více odjezdových míst
-9 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 40 jiných ubytování v Velipoje

Vynikající
11
Velmi dobré
1
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Awesome family friendly hotel
This hotel has awesome management; great every-day breakfasts; home-made lunches for those interested; 200m from the beach. Owner is way ahead of the curve in Albania on the watersport front, with... celá recenze s možností překladu
D7033YQbrianw, New York, 10:33 07.07.2019
very nice place, quiet and pleasant
Very nice hotel located between the pines. Wide clean sandy beach with several bars and restaurants facing water front. You can play beach volley, windsurf, paddle or ride a bike on the close by... celá recenze s možností překladu
saimirg2015, 23:12 01.03.2015
An amazing place to go windsurfing.
We stayed here for one week and can honestly say that it was perfect. I was so pleased to wake up in the morning, to walk out and see the sea right from our hotel. The rooms are good but who is... celá recenze s možností překladu
Genci S, Boston, Massachusetts, 00:21 01.03.2015
Informace o zájezdu
ZeměAlbánie
MístoVelipoje
HotelHotel Princi Vogel v borovicovém háji
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín25.08.2019 - 01.09.2019 - s dopravou 24.08.2019 - 02.09.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...