Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 623449

Nemira penzion Marko vlakem ***

Termín: 28.08. (Pá) - 06.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze s nápoji

Cena: 6 679 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Sleva First minute prodloužena do 31.3.2020  Penziony Marko, vlakem do Splitu + transfer, event autobusem až do Nemiry.

Dalmácie - Omišská riviera - Nemira je místo, kde je možmé strávit příjemnou, klidnou dovolenou s celou rodinou, event. jen s Vaší nejbližší osobou. Pláže josu tu oblázkové s krásnou, průzračně čistou vodou Jadranu. Omiš- půvabné městečko s pravou středozemní atmosférou při ústí řeky Cetiny. Ve středověku nedobytné hnízdo omišských pirátů a dnes je to turistické středisko uprostřed nádherné přírody. Řeka Cetina, která protéká velkolepým kaňonem mezi pohořími Mosor a Biokovo, u Omiše zakončuje svou cestu v Jadranském moři a vytváří zde krásné písečné pláže. V Omiši místní části Nemira nabízíme více ubytovacích kapacit ze kterých si každý může vybrat. Nemira je spíše rodinného rázu, díky své poloze klidnější, Jadran má velkou koncentraci mořské soli, minerálů a jódu. Místo je vhodné pro léčení problémů cest dýchacích, alergie, kožní nemoci a nemoci pohybového ústrojí. Pláže se táhnou od Omiše kolem Nemiry až k Malá Luka. Pláže jsou kryty zčásti stromy, vybaveny sprchami, kabinkami. Je tu restaurace, bistro a po pláži chodí prodejci s místními domácími pochotkami. V některých ubytovacích objektech lze koupit víno, rakiji, višňovicu, ořechovici ale i olivový olej. V místě je celkem dobře zásobená samoobsluha, stánek se zeleninou, směnárna, internetová kavárna, restaurace nabízejí výbornou kuchyni s velkými porcemi - pokud menu nesníte na místě, můžete si zbytek odnést s sebou.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den odjezd vlakem z Břeclav (za příplatek z Prahy), event. z nácestné stanice vlaku, s přestupem v Budapesti do spacího vozu na noční přesun. V budapesti je nutný přesun mezi nádražími z Nyugatti na nádraží Keleti MHD trolejbus č.73 (od nádraží Nyugati cca 70 m.vlevo). Nejvýhodnější přesun je taxiky (žluté) Citi zaxi, cenu je nutno dohodnout předem - obvykle to bývá 20 Eur/celé taxi - vezme 4 osoby i se zavazadly. Zaplatit až po příjezdu k druhému nádraží. S taxikáři je možné se domluvit obvykle anglicky nebo slovensky event.i rusky (v nejkrajnějším případě je možné cenu napsat na kousek papíru). Další možnost je přesun mezi nádražími Metrem (s přestupem) nebo MHD autobusem.

2.den příjezd do hotelu, ubytování kolem 13.hod. (pracovníci hotelu udělají vše pro to, abyste mohli nastoupit do pokoje dříve)

3.-8.den relaxace u moře, event. účast na některém fakultativním výletu

9.den opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z hotelu (zavazadla si můžete zanechat na určeném místě). Transfer na nádraaží kolem 16,00 hod. 

10.den ráno přestup v Budapesti, přesun taxi (kolem 20 Eur/1 auto) z nádraží Keleti na nádraží Nyugati, příjezd do ČR a příjezd do stanic dle jízdního řádu

Vybavení

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 1-2 ložnice s kuch. koutem, lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Časný příjezd nebo pozdní odjezd není důvodem k delšímu užívání ubytovací jednotky. V den příjezdu a odjezdu je možné zanechat svá zavazadla na místě k tomu určenému.

Ubytování

Studio je vybaveno: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 2 ložnice- dle velikosti, se zařízenou kuchyní a jídelnou, WC+sprcha, lednice, balkon/terasa, gril, WIFI, parkování. Klimatizace za úhradu. Kategorizaci ubyt. objektů dle počtu hvězdiček si stanovuje každá země samostatně. Není jednotná metodika bodování, proto může být rozdílnost oproti zvyklostem v ČR.

Stravování

7x polopenze, snídaně jednoduchý bufet, večeře k tomu 1 nealkonápoj, ostatní strava je možná vlastní v zařízeném kuch.koutě, potraviny lze zakupovat v místní samoobsluze, nebo ve stánku, event. v restauracích a bufetech. Možnost nákupu v Omiši, který je vzdálen cca 3 km.

Cena zahrnuje

ubytování ve 2lůžkovém pokoji (studio 2+1, 4 lůžkový apartmán) na 7 nocí s polopenzí nebo bez stravy (dle volby), pobytová taxa, delegát. V ceně dopravy vlakem je jízdné z Břeclavi/Prahy do Splitu a zpět, lehátko T/6, event.T/4 na noční přesun z Budapesti do Splitu, transfer z/na nádraží. Spotřeba vody, plynu, elektriky, ložní prádlo, závěrečný úklid, případně i parkování. Ubytování je možné v apartmánu nebo v pokoji pro 2 osoby s možností přistýlky, ceny jsou vždy na 1 týden pobytu. Ubytovací jednotka musí být obsazena celá.

Cena nezahrnuje
cestovní pojištění na zdraví a úraz, ošetření, event. převoz (viz doklady CK), ostatní strava, kapesné. Klienti s vlastními jízdenkami nemají v ceně lehátkové příplatky a transfer, příplatek je 1490 Kč za lehátko do vlaku a transfer nádraží-penzion-nádraží.
Slevy a Příplatky Info

Firstminute sleva pro dospělé osoby -12%, FM pro děti se slevou -10% prodloužena do 31.3.2020. Sleva trvalá z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 3 let ZDARMA bez služeb. Příplatky: neobsazená postel v ubytovací jednotce 3 450 Kč,  Vybrat je možno ze 2 lůžkových pokojů, Studia pro 2-3 osoby, apartmány pro 4 (možno až 6 osob) osoby. Ceny zájezdu jsou již po slevě, katalogové ceny Vám můžeme na vyžádání zaslat.

Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Brno: 200 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 100 Kč,   Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Pardubice: 700 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 350 Kč,  Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Praha: 800 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 400 Kč, Doporučení pro studenty a seniory: vzhleden k tomu, že mají slevu z jízdného, je výhodnější zakoupit si jízdné z nástupních stanic s použitím průkazu ke slevě.

Ceny jízdného jsou kalkulovány se slevou na IN kartu. Pokud tuto kartu nevlastníte, vyřídíme Vám ji s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč.

Cestovní pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

14.08. (Pá) - 23.08. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-12%First minute7 031 Kč
Vybrat termín
21.08. (Pá) - 30.08. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-12%First minute6 679 Kč
Vybrat termín
28.08. (Pá) - 06.09. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-12%First minute6 679 Kč
Vybrat termín
04.09. (Pá) - 13.09. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-12%First minute6 679 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

12. z 48 jiných ubytování v Stanici

Vynikající
1
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
la casina sulla caletta
Ho soggiornato con il mio fidanzato una settimana negli appartamenti di Villa Marko nella prima settimana di Settembre 2012. In primis segnalo la meraviglia della location in quanto l appartamento... celá recenze s možností překladu
Alessandra M, Cingoli, Itálie, 00:04 18.11.2012
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoOmiš - Nemira
HotelNemira penzion Marko vlakem
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín28.08.2020 - 06.09.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze s nápoji
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...