Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 623145

Termín: 28.08. (Pá) - 06.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 7 290 Kč

Poloha

Dalmácie - Omišská riviera - Nemira je místo, kde je možmé strávit příjemnou, klidnou dovolenou s celou rodinou, event. jen s Vaší nejbližší osobou. Pláže josu tu oblázkové s krásnou, průzračně čistou vodou Jadranu. Omiš- půvabné městečko s pravou středozemní atmosférou při ústí řeky Cetiny, město festivalu dalmatských pěveckých klap. V centru turistických míst se zajímavou  minulostí, s počátky v dobách antiky. Ve středověku nedobytné hnízdo omišských pirátů a dnes je to turistické středisko uprostřed nádherné přírody. Řeka Cetina, která protéká velkolepým kaňonem mezi pohořími Mosor a Biokovo, u Omiše zakončuje svou cestu v Jadranském moři a vytváří zde krásné písečné pláže. V Omiši místní části Nemira nabízíme více ubytovacích kapacit ze kterých si každý může vybrat. Nemira je spíše rodinného rázu, díky své poloze klidnější. Jadran má velkou koncentraci mořské soli, minerálů a jódu. Místo je vhodné pro problémy cest dýchacích, alergie, kožní nemoci a nemoci pohybového ústrojí. Pláže se táhnou od Omiše kolem Nemiry až k plážím v Malá Luka. Pláže jsou kryty zčásti stromy, vybaveny sprchami, kabinkami. Je tu restaurace, bistro a po pláži chodí prodejci s místními domácími pochotkami. V některých ubytovacích objektech lze koupit víno, rakiji, višňovicu, ořechovici ale i olivový olej. V místě je celkem dobře zásobená samoobsluha, stánek se zeleninou, směnárna, internetová kavárna, restaurace nabízí výbornou kuchyni s velkými porcemi - pokud menu nesníte na místě, můžete si zbytek odnést s sebou.

Program

1.den, odjezd z Břeclavi v odpoledních hodinách (event i z Prahy a následných stanic).

2.den, nástup do ubytovací jednotky obvykle ve 13 hod. Zavazadla je možné po dohodě s majitelem ponechat na místě k tomu určeném po příjezdu, event do odjezdu.

3. - 8.den, relaxace u moře, event. účast na některém z nabídnutých fakultativních výletů

9.den opuštění pokojů do 10 hod., odjezd

10.den příjezd do ČR v dopoledních event. odpoledních hodinách

Vybavení

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Některé pokoje mají kuch.kout na balkoně. Časný příjezd nebo pozdní odjezd není důvodem k delšímu užívání ubytovací jednotky. V případě časnějšího příjezdu, nebo pozdějšího odjezdu je možné zavazadla zanechat na místě k tomu určeném majitelem domu.

Ubytování

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha/vana, balkon/terasa. Kategorizaci ubyt. objektů dle počtu hvězdiček si stanovuje každá země samostatně. Není jednotná metodika bodování, proto může být rozdílnost oproti zvyklostem v ČR.

Stravování

polopenze, snídaně jednoduchý bufet, večeře výběr ze 3 menu, k tomu polévka, salát, desert. Další jídlo je možné připravovat v kuch.koutě k tomu určeném. Potraviny je možné zakupovat v místní samoobsluze, event. zajít do Omiše (cca 2,5 - 3 km).

Cena zahrnuje

Ubytování ve studiu pro 2 osoby, nebo pro 2+1 na 7 nocí s polopenzí (snídaně jednoduchý bufet, večeře výběr z menu, polévka, salát, desert), spotřeba vody, plynu, elektriky, ložní prádlo, pobytová taxa, delegát, závěrečný úklid, pobytová taxa, DPH, zák. pojištění CK, příspěvek do GF při MMR.  V ceně dopravy je jízdné z Břeclavi do Splitu a zpět, transfer z nádraží ve Splitu do Nemiry a zpět.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, ostatní strava, nápoje k večeři, kapesné, a vše co není psáno "cena zahrnuje"

Informace a fakult.výlety

Agentura Ružmarin, ulica Put Skalica 5, Omiš nabízí:

1.lodní výlet kaňonem po řece Cetině až k Radmanovy Mlýny, cestou se můžete kochat přírodními krásami, bujnou vegetací, vysokými skalními stěnami kaňonu. Výlet trvá v jednom směru 45 min. Na místě si můžete pochutnat dobrém jídle, prohlédnout si mlýnská kola ze 17.stol., procházet se zahradou nebo se koupat v průzračně čisté vodě. Kaňon Cetiny zanechá nezapomenutelný dojem v každém z návštěvníků. Následně je návrat lodičkami zpět do Omiše. Odjezd je v 9,45 hod., návrat zpět do Omiše ve 12 hod.    

2. Rafting na řece Cetina Z místa Slimeno do výlet.místa Radmanovy Mlyny. Sjezd divoké řeky trvá 3 - 4 hodiny délka terasy kolem 10 km. Všichni, kteří mají rádi vzrušení, budou nadšeni tímto výletem. Po krátké instruktáži Vás čekají peřeje, hluboká i klidná jezera jako stvořená k osvěžení. Po celou dobu Vás budou doprovázet zkušení skipeři. Toto je nejlepší způsob jak se seznámit s kaňonem řeky Cetiny, vodopády, vegetaci, která ho obklopuje. Samotný pobyt v překrásném kaňonu je jedinečným zážitkema spojení dobrodružství a přírody ho činí celistvým. 

Další výlety s delegátem:

3. s pirátskou lodí Junior na Brač,  celodenní výlet s jídlem a pitím neomezeně 180-kuna/osoba, děti do 5 let zdarma, 5 - 8 let =90 kuna. Návštěva Postiry s prohlídkou, delegát a Pučiště s prohlídkou a koupáním. Při zpáteční cestě zátoka s koupáním a soutěžemi o pirátské tričko. Rezervace u delegáta, klienti platí přímo majiteli lodi

4. Klienti v penzionu budou seznámení se všemi výlety. Další možnosti: Split, Imotski - jezera. Výlet je spojen s nákupem na tržnici v Bosně, kde je vše podstatně levnější než to, co se draze prodává ve Splitu

Slevy a příplatky

First minute do 31. 1. 2020 ve výši -5% z ceny 1/2 za osobu, děti mají slevu FM -3%. Příplatek za jednolůžkový pokoj +2 990, 3 490, 3 990 Kč (dle termínu).

14.08. (Pá) - 23.08. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-First minute7 990 Kč
Vybrat termín
21.08. (Pá) - 30.08. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-First minute7 590 Kč
Vybrat termín
28.08. (Pá) - 06.09. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-First minute7 290 Kč
Vybrat termín
04.09. (Pá) - 11.10. (Ne) 2020 - 38 dní, 37 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-First minute7 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoOmiš - Nemira
HotelNemira-IVA
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín28.08.2020 - 06.09.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...