Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 575999

Termín: 29.08. (Čt) - 08.09. (Ne) 2019

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 11 290 Kč

  • Dovolená za babku
Poloha

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu, u jezera Techirgiol, jehož jméno pochází z turečtiny a znamená "sůl nebo hořký". Návštěvníci  mají možnost aplikace léčivého bahna na celé tělo, nebo jen na bolavá místa, které léčí revmatizmus, blahodárně působí zejména na nemoci pohybového ústrojí, ulevuje od bolestí kloubů, regeneruje buňky v těle, léčí choroby nervového systému, kožní nemoci, chronická ženská onemocnění. Je to až neuvěřitelně, ale je to tak, tvrdí to i odborníci a dosvědčují uzdravení pacienti, kteří přijíždějí z celé Evropy i ze světa.

Letovisko  Eforie Nord je 14 km od Constanty. Slané jezero Techirgiol je od hotelu Jupiter asi 250 m. Zrekonstruovaný hotel má  recepci. Centrum města cca 150 m, od pláží Černého moře 400 m, vstup na pláže a do vod jezera je za 20 RON (cca 110-120 Kč). Pokud si zakoupíte vstup na 5 dnů, máte 1 den zdarma.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den odjezd z Břeclavi (vlak jede přímo z Prahy), zastávky: Kolín, Pardubice, Brno. Po příjezdu do Budapesti přejezd mezi nádražíme, přestup na noční vlak v lehátkovém voze do Bucuresti. Odjezdy budou upřesněny až po změně jízdního řádu pro rok 2018/19. Přesný jízdní řád bude sdělen klientovi nejdříve 14 dnů před odjezdem, nejpozěji 7 dnů před odjezdem.

2. den, v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, kde je možné poobědvat v některém z bufetů, ev. dát si jen kafíčko. V odpoledních hodinách odjezd do Constatnty, transfer na hotel, volno, nocleh.

3.-9.den, volno, relaxace u moře, nebo ve vodách léčivého jezera Techirgiol, event. využití léčebného balíčku v hotelu Traian

               10.den, opuštění pokojů v poledních hodinách, odjezd z Eforie Nord do  Bucuresti. Přestup na přímý vlak do Budapesti v lehátkovém voze.

               11. den, příjezd do Budapesti, přestup na vlak do ČR: Břeclav, Brno,  Česká Třebová, Pardubice, Praha. 

Stravování

V ceně zájezdu jsou snídaně. Za příplatek 1990 Kč je možné pořídit večeře. Stravování je podávána ve vedlejší restauraci, event. i v jiných restauracích v Eforii

Cena zahrnuje

8 noclehů a snídaně, jízdné na vlak Břeclav event. Praha - Eforie Nord a zpět, 2x lehátkové příplatky T/6, 2x místenky, lázeňská taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH.

"Základní cena bez dopravy" (vhodné pro klienty s vlastními jízdenkami):  8 noclehů a snídaně, lázeňská taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH.

Turnusy 13. - 20. 7.2019 + 24. - 31. 8. 2019 jsou bez ceny za dopravu. V ceně je: 7x ubytování s polopenzí, lázeňská taxa, delegát na telefonu, zákonné pojištění CK, DPH.

Cena nezahrnuje

V cenách není: ostatní strava, cestovní zdravotní pojištění, kapesné a vše co není napsáno "zájezd zahrnuje".

Příplatky: 1 lůžkový pokoj + 30 % z ceny 2lůžkového pokoje, svoz z ostatních stanic. Klienti s vlastními jízdenkami připlácí 1390 Kč za 2x lehátko T/6 a 2 místenky. 

Vybavení a ubytování

Vybavení hotelu: hotel má recepci, každý pokoj má vlastní WC+sprcha, lednice, některé pokoje mají balkon. Hotel nemá restauraci, ale hosté se mohou stravovat v sousedních hotelích, restauracích apod. Hotel má bezplatné soukromé parkoviště. Na vyžádání může hotel Jupitel zařídit léčebné balíčky v hotelu Traian.

Informace

V hotelu není možnost stravování ani vaření, snídaně event. polopenze je možná ve vedlejší restauraci. Za příplatek 1990 Kč je možné pořídit večeře. V letovisku je levně, ve kterékoli restauraci je možné objednat si jídlo v kteroukoli denní hodinu. V centru města (cca 250 m) je bufet, kde je možné menu kolem 100 Kč/ 1 osoba. Restaurace hotelu Coralis je otevřena Nonstop.

Poznámka: ceny zájezdů jsou kalkulovány se slevou IN25, ten kdo ji nevlastní, vyřídíme ji za 200 Kč s aplikací na 3 měsíce.

Léčivé účinky jezera Techirgiol způsobuje sůl, jejíž koncentrace je v jezeře mnohem větší než v moři. Před mnoha tisíci lety bylo jezero součástí moře, které po čase ustoupilo. Voda se postupně odpařovala, ale sůl zůstávala. V těchto podmínkách nemohl existovat žádný život, všechny organismy postupně vyhynuly, rozložily se a staly se součástí léčivého bahna, které je tak, na rozdíl od bahna z Mrtvého moře, organické. Již staří Římané se zde léčili a v  dnešní době léčivé bahno a voda láká lidi z celého světa, nejen z Evropy. Toto léčivé blátíčko z jezera Techirgiol navíc zjemňuje pokožku a dokonce se z něj vyrábějí i omlazovací přípravky. V jezeře se dále nachází chlorid sodný a hořečnatý, jodid sodný a bahno sopropelicky organického původu. Jsou zde dlouhé, široké písčité pláže u Černého moře jen asi 100 m od jezera.

Slevy a příplatky

Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA - viz "kalkulačka" (bez ceny FM). Ceny zájezdu jsou již po slevě! Katalogovou cenu zájezdu Vám můžeme zaslat na vyžádání.

Cestovní pojištění
Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

29.08. (Čt) - 08.09. (Ne) 2019 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-11 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Nord - lázně
HotelEforie Nord-Jupiter
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba odj. Břeclav
Termín29.08.2019 - 08.09.2019
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...