Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1021899

Resort Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou ***

Termín: 26.11. (So) - 28.11. (Po) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 1 740 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkový pokoj DELUXE v hlavní budově, koupelna se Spr.+WC, fén, LCD satelitní TV, Wi-Fi, telefon, manželské lůžko nebo dvě samostatná lůžka. 3 - lůžkový pokoj, DELUXE v hlavní budově, koupelna se Spr.+WC, fén, LCD satelitní TV, Wi-Fi, telefon, oddělená lůžka. Na ověření: Rodinný pokoj DELUXE v hlavní budově (4 lůžka, možnost 2 přistýlek), dva propojené dvoulůžkové pokoje, v jednom je ještě rozkládací pohovka pro 2 děti do 11,99 let, 1x LCD satelitní TV, Wi-Fi, společná koupelna se Spr.+WC, fén. 2 - lůžkový pokoj CLASSIC v 3. patře horní budovy, zrekonstruovaná koupelna se Spr.+WC, fén, Wi-Fi, manželské lůžko nebo dvě samostatná lůžka. 3 - lůžkový pokoj CLASSIC v 3. patře horní budovy, zrekonstruovaná koupelna se Spr.+WC, fén, Wi-Fi, samostatná lůžka. Rodinný pokoj CLASSIC v 3. patře horní budovy (až pro 6 osob), dva propojené pokoje - v jednom jsou 4 oddělená lůžka, v druhém je manželské lůžko, Wi-Fi, zrekonstruovaná společná koupelna se Spr.+WC, fén. Pokoj s balkonem u všech kategorií ubytování je jako nezávazné přání klienta, bez příplatku za balkón.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, non stop recepce, bowling se dvěma dráhami, stolní tenis, kulečník, dětský koutek, Wi-Fi připojení v celém hotelu, půjčovna a úschovna kol, konferenční prostory, parkoviště a mnoho dalšího. V hotelu je výtah. Hotelové wellness - krytý bazén (8 × 4 m, teplota vody 28°C), s podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka (34°C), infrasauna, možnost objednat masáže (doporučujeme objednat předem).
FORMA STRAVY
Snídaně. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (formou bufetu) a obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Nejdelší sjezd na koloběžce - délka přes 17 km, od horní nádrže přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně do Koutů nad Desnou. Pokud se chystáte navštívit přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně a nechcete se vracet stejnou cestou, můžete využít půjčovnu koloběžek v prodejně Helia Sport na Kouteckém náměstí nebo přímo u horní nádrže Dlouhé stráně. Trasa nabízí nepřekonatelný sportovní a krajinářský zážitek a její délka je přes 17 km, vede od horní nádrže kolem dolní nádrže a následně do areálu Kouty. Na trase se můžete kochat výhledem na nejvyšší horu Jeseníků Praděd a nejvyšší bod ČR - špička vysílače Praděd, sledovat skály, kterými se pyšní jesenické vrcholy Vozka, Keprník a Petrovy kameny. SKI areál KAREŠ (500 m): • horské minikáry • letní lyžování • horské koloběžky Další tipy na výlety: • Velké Losiny - renesanční zámek, termální bazény, ruční papírna • zámek Úsov • Bouzov - hrad, Galerie V Podhradí, minikáry a horské koloběžky • hrad Sovinec • Červenohorské Sedlo
DALŠÍ SLUŽBY
wellness - bazén a vířivka 100,- Kč/hod./osoba od 12 let wellness - bazén a vířivka 50,- Kč/hod./dítě do 11,99 let wellness - infrasauna 60,- Kč/30 min./osoba Otevírací doba wellness je 14:00 - 21:00 hod. Doporučujeme rezervovat si termín dopředu na recepci. bowling 200,- Kč/hod./1 dráha zapůjčení dětské postýlky 0,- Kč Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro.
POBYT S DĚTMI
Děti do 5,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) v doprovodu 2 plně platících osob mají pobyt se snídaní ZDARMA. Dětskou postýlku je možné umístiti do 2 - lůžkového a 3 - lůžkového pokoje CLASSIC v horní budově.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén (8 × 4 m, teplota vody 28°C) s podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem. Přehrada na Krásném (20 km). Termály Losiny unikátní termální park v Lázních Velké Losiny (cca 10 km) - celoroční provoz - bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů - termální voda patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci Vnitřní bazény: • relaxační bazén s průplavem ven, perličková sedátka a lehátka a hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34°C) • termální bazén se sedátky (teplota vody 34 - 36 °C), doporučená doba pobytu je max. 20 min. • aktivní bazén s vodními atrakcemi - divoká řeka, jeskyně, chrliče (teplota vody 30 - 32 °C) • dětský bazén s vodními atrakcemi - skluzavka, vodní ježek a trysky vodního pramene (teplota vody 34 - 36° C) • panoramatický bazén nad jeskyní, se sedátky, jedinečný výhled na vodní plochy, u bazénku je relaxační zóna s lehátky (teplota vody 32 - 34 °C) Venkovní areál: • relaxační bazén s průplavem do vnitřní části (teplota vody 32 - 34 °C) • termální bazén s relaxačními perličkovými lehátky a sedátky, hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34 °C) • aktivní bazén s tobogánem, chrličem, vodním deštníkem (teplota vody 30 - 32 °C) • dětský bazén s vodními atrakcemi - hřib, skluzavka, trysky přesného plyvnutí (teplota vody 34 - 36 °C) • letní pergola a možnost ukrýt se před sluncem v denních apartmánech • občerstvení v letním venkovním kiosku UPOZORNĚNÍ: Stříbro v termální sirné vodě černá!
PARKOVÁNÍ
0,- Kč/den (u hotelu)
POBYT SE ZVÍŘETEM
400,- Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Resort Dlouhé Stráně*** se nachází na okraji obce v údolí říčky Desné, 23 km severně od Šumperku. Je ideálním výchozím bodem do oblasti Pradědu, Mravenečníku a hřebenových partií Hrubého Jeseníku. V okolí jsou turistické a cykloturistické trasy. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka. Naproti hotelu je Ski areál KAREŠ, který je využíván k letní i zimní zábavě. Ve Ski areálu KOUTY je 6-tisedačková lanovka, která Vás vyveze do prostoru pod horní nádrž Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. U dolní stanice lanovky je areál nazvaný "Pohádkový les", kde se nachází dřevěné sochy a jiné zajímavosti.
NEPŘEHLÉDNĚTE
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno (7:30 - 10:00 hod.). V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 14:00 hod. a večeří v den příjezdu (17:30 - 20:00 hod.). Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Po silnici č. 44 - Šumperk - Jeseník do Koutů nad Desnou. Za přejezdem po 80 m doleva k hotelu (směrová tabule). Vzdálenost z Prahy: cca 252 km, z Brna: cca 160 km, z Ostravy: cca 127 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Ze Šumperku, stanice Kouty - Pošta (300 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Ze Šumperku do konečné stanice Kouty nad Desnou (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT V JESENÍKÁCH • ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA • Wi-Fi • úschova kol • parkování • 14:00 - 16:00 hod. vstup do bazénu + vířivky na 1 hod. zdarma, nutná rezervace • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
LYŽOVÁNÍ
U hotelu svah vhodný pro sáňkování a lyžování dětí. Ski areál KOUTY (cca 1 km) nabízí nejdelší sjezdovku na Moravě!! Nová modrá sjezdovka má délku 3050 m, převýšení 520 m a nadchne hlavně rodiny s dětmi. Ski areál KOUTY - až 1095 m n.m., převýšení až 520 m, celková délka sjezdovek 11,5 km, šestisedačková lanovka o délce 1933 m, první v České republice (u horní stanice lanovky je občerstvení s posezením a toaletami), snowpark, půjčovna lyžařského vybavení, ski servis, lyžařská škola, dětský park, večerní lyžování, upravované běžecké tratě v nadmořské výšce 1100 až 1300 m - s možností návštěvy horní nádrže Dlouhé Stráně, dvě freeride zóny pro freeridové lyžaře i snowboardisty. Ski areál KOUTY - sjezdovky: U VRTULÍ - délka sjezdovky 650 m, převýšení 100 m MEDVĚDÍ - délka sjezdovky 2150 m, převýšení 500 m HŘEBENOVKA - délka sjezdovky 2450 m, převýšení 500 m K SNOWPARKU - délka sjezdovky 410 m, převýšení 100 m UHLÍŘSKÁ - délka sjezdovky 700 m, převýšení 200 m POHODOVÁ - délka sjezdovky 3050 m, převýšení 520 m OBRÁZKOVÁ CESTA - délka sjezdovky 390 m, převýšení 30 m FREERIDE POD LANEM - délka sjezdovky 690 m, převýšení 150 m FREERIDE HŘEBENOVÁ - délka sjezdovky 630 m, převýšení 130 m Ski areál KAREŠ (500 m) - 4 vleky včetně dětského, snowpark, snowtubing, pro tělesně postižené zájemce o lyžování možnost výuky na monoski, večerní osvětlení, zasněžování, půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola. Ski areál ČERVENOHORSKÉ SEDLO (7 km) - až 1164 m n.m., 7 vleků, 7 sjezdovek (i černá), celková délka sjezdovek 5 km, večerní lyžování, lyžařská škola, ski servis, množství udržovaných lyžařských stop po hřebenech Jeseníků.
CELKOVÁ KAPACITA
200 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
21,- Kč/den
AKČNÍ NABÍDKA
Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • Bazén ZDARMA na 1 hodinu
URČITĚ OCENÍTE
Proč Resort Dlouhé Stráně***? • poloha v samém srdci Hrubého Jeseníku, v CHKO Jeseníky • hotel je vhodný pro outdoorové aktivity, pro pobyty rodin s dětmi • děti do 6 let zdarma • 1,3 km od hotelu je AREÁL KOUTY s celoročními aktivitami
28.11. (Po) - 30.11. (St) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na lůžku v 1/3 pokoji CLASSIC další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 740 Kč
Vybrat termín
28.11. (Po) - 01.12. (Čt) 2022 - 4 dny, 3 noci
Osoba na lůžku v 1/3 pokoji CLASSIC další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 610 Kč
Vybrat termín
28.11. (Po) - 02.12. (Pá) 2022 - 5 dní, 4 noci
Osoba na lůžku v 1/3 pokoji CLASSIC další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-3 480 Kč
Vybrat termín
28.11. (Po) - 03.12. (So) 2022 - 6 dní, 5 nocí
Osoba na lůžku v 1/3 pokoji CLASSIC další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-4 350 Kč
Vybrat termín
28.11. (Po) - 04.12. (Ne) 2022 - 7 dní, 6 nocí
Osoba na lůžku v 1/3 pokoji CLASSIC další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-5 220 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoKouty nad Desnou
HotelResort Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou
Osoba na lůžku v 1/3 pokoji CLASSIC
Termín26.11.2022 - 28.11.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...