Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

ID: 1005534

Istrie APT Unija ***

Termín: 27.08. (So) - 03.09. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 7 880 Kč

Poloha

Apartmány Unija v zátoce Duga Uvala se nacházejí v Krnici, 23 km od Puly. Je zde zázemí pro grilování a Wi-Fi připojení, heslo je na recepci. Klimatizované apartmány i studia mají vybavenou kuchyň či kuchyňský kout, jídelní kout, koupelnu s vanou nebo sprchou a balkon nebo terasu. Z některých apartmánů/stuií je výhled na moře. V blízkosti ubytování je bar a mini market. K oblíbeným aktivitám v okolí patří koupání a šnorchlování. Apartmány Unija u zátoky Duga Uvala je od Rijeki je asi 120 km.Charakteristickým rysem této oblasti je krasová oblast se středomořskými rostlinami,  slavnými kostrenskými balvany, chránící před nápory bory (prudký vítr), s mírným podnebím.
Život v této oblasti a žijících obyvatel, spočívá v mořském živlu, který historicky připomínána námořní život. Odsud pochází  několik slavných kapitánů. Spolu se slavnými kapitány a vysoce váženými staviteli lodí, se plavilo do srdce temnoty velkého modrého moře. Apartmány jsou vzdáleny od moře cca 200 m. od zátoky Duga Uvala asi 300 m.

Program

1.den nástup do ubytovacích jednotek od 16 hod., poslední den je nutno apartmány/studia uvolnit do 10 hod.

2. - 7.den koupání, odpočinek, event. možnost různých drobných výletů.

Vybavení

Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavený kouchyňský kout nebo kuchyni, jídelní kout nebo jídelnu, nádobí pro vaření a stolování.

Ubytování

Studiový APT Ladonija je pro 3 osoby, má kuch.kout s nádobím, jídelní kout, koupelnu, terasu a TV

APT Ladonija je pro 4 osoby, má huch.kout s nádobím, jídelní kout, koupelnu a TV, ložnice je v patře, klimatizace, terasa.

APT Ulika je pro 4 osoby, má kuch.kout s nádobím, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, jídelní prostor, koupelnu a TV, ložnice je v patře, klimatizace, terasa.

APT Ulika je pro 5 osob, má kuch.kout s nádobím, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, jídelní prostor, koupelnu a TV, ložnice je v patře, klimatizace, terasa.

Stravování

Vlastní s možností využití zařízených kuchyňských koutů nebo kuchyní. Všechny kouty nebo kuchyně mají zařízení pro vaření a stolování. 

Cena zahrnuje

Pronájem apartmánu nebo studia, spotřebu vody a elektriky, při nástupu do ubytování čisté ložní prádlo - další výměna až po týdnu, 2x za týden čisté ručíky, závěrečný úklid, WIFI je zdarma, heslo je na recepci. Apartmány a studia jsou k dispozici od 16,00 hod., uvolnit je nutno do 10 hod. posledního dne pobytu.

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, cestovní pojištění, pobytovou taxu - tuto je nutno zaplatit na místě: oosoby nad 18 let platí 1,4 Eur za den, děti 12-18 let platí 0,95 Eur na den. Pobytovou taxu je nutno zaplatit v den příjezdu na místě.

Cestovní pojištění a vysvětlivky

od pojištovny UNION pro oblast Evropa se sjednává, pokud je cílová destinace v evropských státech a navíc pro státy: Turecko, Alžírsko, Tunisko, Kypr, Egypt, Izrael, Jordánsko, Arménie, Ázerbájdžán, Gruzii a evropskou část Ruské federace. Upozornění: pojištění se nevztahuje na události, které nastaly na území České republiky, nebo v zemi trvalého pobytu pojištěného, a v zemi, ve které je pojištěný účastníkem veřejného zdravotního pojištění. Cena pojištění viz tabulka.Rozsah pojištění viz Cestovní púojištění UNION (v záhlaví webu)

Vysvětlivky: ST/3 ev. ST/4 = studiový apartmán pro max.určený počet osob.  APT/3 ev. APT/4 ev. APT/5 = apartmán (s 1 ložnicí) pro max.určený počet osob.

13.08. (So) - 20.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena ST3 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní/Více odjezdových míst
-10 990 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 27.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena ST3 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní/Více odjezdových míst
-10 290 Kč
Vybrat termín
27.08. (So) - 03.09. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena ST3 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní/Více odjezdových míst
-7 880 Kč
Vybrat termín
03.09. (So) - 10.09. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena ST3 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní/Více odjezdových míst
-7 880 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoDuga Uvala
HotelIstrie APT Unija
Základní cena ST3
Termín27.08.2022 - 03.09.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...