Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 664450

Omiššská riviera Sagitta ***

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Ruskamen se nachází 8 km od Omiše, 32 km od Splitu, 29 km od Makarske,  ve Střední Dalmacii. Hoptel Sagitta obklopuje krásná velká oblázková pláž s křišťálově čistou vodou.. V okolí se nachází několik malých pláží a plážiček, obklopených zelení.  Můžete tu vychutnávat svou dovolenou při koupání a "ukrývat se " ve stínu borovic. K hotelu patří  zahrada, je tu bazén, kde je možné opalovat se. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou. V Ruskamenu je turistická agentura, směnárna, obchod, supermarket, restaurace, pizzerie a několik kafé barů. Pro ty klienty, kteří hledají klid, příjemnou atmosféru, průzračně čistou vodu a pláže ve stínu borovic je Ruskamen tou pravou volbou. Komplex hotelu Sagitta je hned u pláže Pláž: oblázková

Program

Při dopravě vlakem:

1.den odjezd dle jízdního řádu ČD do Budapesti Nyugati, odjezd z Budapest Keleti v přímém lehátkovém voze do Splitu. Přeprava mezi nádražími Nyugati - Keleti je nejvýhodnější taxikem (cena kolem 10Eur/1 auto/1 směr). V případě přepravy autobusem z Ostravy atd. (+ po nácestných stanicích v ČR)  do Ruskamenu přímo.

2.den příjezd v ranních hodinách do Splitu, odjezd místním autobusem od nádraží Split do Ruskamenu (autobus zastavuje naproti komplexu Sagitta)

3. - 8.den relaxace u moře, event. malé fakultatiní výlety. Budou navrženy během měsíce dubna 2018

9.den snídaně, opuštění pokojů kolem 10. hod., v odpoledních hodinách odjezd na nádraží ve Splitu, po 17. hod. odjezd přímým lehátkovým vozem do Budapesti Keleti

10.den příjezd dle jízdního řádu do Budapesti, přesun mezi nádražími a odjezd do ČR

Vybavení

Pokoje v hotelové části - balkon, sociální zařízení WC+sprcha, klimatizace v ceně, lednice a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Bungalovy jsou pro 2+1 osoba, vybaveny stejně +KK, bungalovy pro 4 osoba mají 1 manž.ložnici a obývák s KK, WC+sprcha, klimatizace, lednice, TV/SAT.

Ubytování

Komplex se skládá z hotelové části, pavilonů s apartmány a jednotlivých bungalovů. V hotelové části se nachází recepce, restaurace s velkou terasou, aperitiv bar, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště s betonovým povrchem pro míčové hry. Zdarma: Wi-Fi, parkování. Za poplatek: internetový koutek, trezor v recepci, stolní tenis.Holliday Village Sagitta má 450 lůžek rozmístěných jak v hlavní budově, tak i v několika bungalowech a apartmánech. Bungalovy mají studia pro 2+1 osob, nebo pro 2+2 osob s 1 ložnicí, apartmány pro 2+2 osob. Pláž je od komplexu 20-50 m.

Stravování
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), občerstvení (káva, čaj a moučníky), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.
Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí a stravu All inclusive ve zvoleném druhu pokoje/bungalovu, pobytová taxa, zák. pojištění CK proti úpadku, česky mluvící asistent na telefonu. V ceně dopravy vlakem a lehátko je jízdné z Břeclavi/Prahy do Splitu a zpět, včetně lehátkového příplatku Břeclav-Split a zpět.

V ceně doprava autobusem je cena autobus z Ostravy do Ruskamenu a zpět

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění - vybrat můžete na webových stránkách www.halmatour.cz - doklady CK - typy pojištění, případný transfer z nádraží ve Splitu do Ruskamenu, a vše co není psáno "cena zahrnuje"
event.dopravu autobusem

Slevy a příplatky

Sleva First minute "Na první chvíli" do 31.1.20189 - 5%, podmínka složení zálohy ve výši 2000 Kč za každou osobu do 5 dnů od sepsání smlouvy. Slevy pro děti až do 14 let-viz ceník.

Ostatní termín na vyžádání, ubytování min. 2 noci mimo sezonu

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" pod Ceníkem

01.06. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba ne balkon
All inclusive
Vlastní/Více odjezdových míst
-5%First minute2 841 Kč
Rezervace
08.06. (Pá) - 10.06. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 noci
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba ne balkon
All inclusive
Vlastní/Více odjezdových míst
-5%First minute2 841 Kč
Rezervace
15.06. (Pá) - 17.06. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 noci
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba ne balkon
All inclusive
Vlastní/Více odjezdových míst
-5%First minute2 841 Kč
Rezervace
22.06. (Pá) - 24.06. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 noci
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba ne balkon
All inclusive
Vlastní/Více odjezdových míst
-5%First minute2 841 Kč
Rezervace
22.06. (Pá) - 01.07. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Základní cena za osobu/bungalov 2+1 od
All inclusive
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute14 963 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...