Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 628477

Bulharsko Pomorie - Penziony vlakem ***

Poloha

V ceně  zájezdu je zdarma transfer z/na letiště Burgas.

Pomorie leží cca 20 km od Burgasu, v těsné blízkosti je Pomorijské extrémně slané jezero. Ve městě žije asi 15 tis. obyvatel, má starou a novou část. Tato oblast byla dobývána Římany, Řeky, Thráky, Byzantinci, Turky aj. Každá vlaáda zde zanechala svlj stavební vliv. Ve městě najdeme památky a muzea, např:  Městské muzeum a galerie, Muzeum soli, Starobylá Thrácká hrobka ze 3.stol., Tradiční dřevěné domy z 19.stol., Kostel Matky Boží z r.1890, Kostel Proměnění Páně, Klášter sv. Jiří atd.

Penzion Milka leží 80 m od pláže, v objektu se nachází restaurace, kde je možné dát si levnou snídani dle chuti a množství (již od 2 Eur/osoba/den), které si každý přeje. Také oběd nebo večeři. Klimatizace je ve všech pokojích a je v ceně pobytu.

Penzion Christo leží od pláží bahenního jezera, pláže s černým pískem, od moře cca 400 m. V okolí penzionu je spousta taveren, restaurací, sklepů.

Program

1.den odjezd z Břeclavi (event. Praha, Brno), příjezd do Budapesti, přestup na noční vlak do Sofie, přeprava v lehátkovém voze.

2.den příjezd do Sofie, přestup na vlak do Burgasu, dle jízdního řádu Bulharských železnic. Pokud bude noční přeprava do Burgasu, bude opět v lehátkovém voze. Transfer do místa ubytování, nocleh

3-11.den volný program, relaxace u moře, event. u slaného jezera

12. den odjezd v časných ranních hodinách, transfer na nádraží Burgas, odjezd do ČR

13.den příjezd od ČR

Vybavení

V obou penzionech je klimatizace  v ceně, každý pokoj, studia, i apartmány mají vlastní sociální zařízení (WC+sprcha/vana), TV, KK, lednici, balkon.

Ubytování

Penzion Milka nabízí dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, studia 2+1, apartmán pro 4 osoby a apartmán pro 5 osob. V objektu se nachází restaurace. Cena polopenze 290 Kč/osoba/den, cena pro dítě do 10 let 200 Kč/den

Penzion Christo nabízí Studio 2+1, apartmán pro 4 osoby a aprtmán pro 5 osob. Penzion je nový, moderně zařízený.

Stravování

Stravování vlastní s možností zakoupení potravin v místních obchodech, supermarketu. Možnost přípravy jednoduchých jídel v minikuch.koutě s varnou konvicí. Další možnsotí jsou taverny, restaurace, bufety atp. 

V penzionu Milka je restaurace, kd eje možné stravování za příplatek: Cena polopenze 290 Kč/osoba/den, cena pro dítě do 10 let 200 Kč/den

Cena zahrnuje

vlakové jízdné Břeclav-Burgas-Břeclav, transfer z nádraží Burgas - Pomorie - Burgas, 10 noclehů v penzionu dle výběru a dle typu ubytovací jednotky, vedoucí zájezdu- v  místě pobytu delegát, pobytová taxa, spotřeby energií, dopravu dle volby.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění, stravu, kapesné a vše, co není psáno "Cena zahrnuje". Cena polopenze 290 Kč/osoba/den, cena pro dítě do 10 let 200 Kč/den

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" pod Ceníkem

03.07. (Út) - 15.07. (Ne) 2018 - 13 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2 lůžkový pokoj/osoba odj.Břecalv
Bez stravy
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 683 Kč
Rezervace
14.08. (Út) - 26.08. (Ne) 2018 - 13 dní, 10 nocí
Základní cena 2 lůžkový pokoj/osoba odj.Břecalv
Bez stravy
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 683 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...