Chorvatsko vlakem, Černá Hora vlakem, Albánie vlakem, Itálie vlakem, Sicílie vlakem, Rumunsko vlakem, Bulharsko vlakem, Polsko vlakem, Rusko vlakem, Transsibiřská magistrála vlakem

 
 
ID: 471314

Albánie-Velipoje hotel Princi Vogel ***

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Upozornění: cena zájezdů je stanovena se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč  

Termín zájezdu od 17. do 26. června 2018 je s dotací a je vhodný pro seniory nad 55 let. Jedna osoba doprovázející seniora platí stejně jako senior. Další osoba připlácí 800 Kč. Snídaně u tohoto zájezdu jsou servírovány přímo v hotelu Princi i Vogel, večeře v restauraci cca 120 m. U večeří je pro každou osobu 1 nápoj dle vlastního výběru - pivo 0,3/0,5 l, víno 0,2 l.event. džus nebo voda. Snídaně i večeře jsou jednotné servírované formou obsluhy. Večeře mají hlavní jídlo, salát, chleba, brambory - obvykle hranolky, nebo těstoviny.

Pokud chcete zažít exotickou dovolenou, nemusíte jezdit až tak moc daleko!! Albánie je tou pravou nabídkou pro Vás a určitě splní Vaše očekávání. Jadranské moře a poznání země Albánie. Země má co nabídnout: dostatek památek k poznání z doby byzantské, římské i řecké a k tomu neskonale krásnou, panenskou přírodu, pláže u Jadranu. Po dlouhé době totální izolace by Albánie chtěla dosáhnout na úroveň mnohých evropských států. Albánci cizince milují a s oblibou se s nimi pouštějí do rozhovorů. Slovo komfort je pro domorodce někdy téměř neznámý pojem – ale „všude žijí lidé“.

Letovisko Velipoje Hotel kousek od pláže s průzračně čistým mořem. Pláž je písčitá, vzdálenost  asi 130 m, ve 2.linii od pláže. Výhodou je to, že hudba denních diskoték u moře není tak hlasitá jako v hotelích přímo u pláží. V centru letoviska jsou atrakce pro děti: kolotoč, ruské kolo, houpačky, atd., na moři je vodní svět, kde mluví i česky. 

Oblast Velipoje má asi 10 tis. obyvatel, s velkou částí nedotčené přírody. Návštěvníci poznamenali že vřesoviště na sevr od Velipoje připomíná skotskou krajinu, přírodní rezervace leží na okraji městečka. Tato oblest je hlasním místem pro pozorování ptáků, zvěře a rybolov. 

Program
1. den

odjezd zájezdu z Prahy dle aktuálního JŘ nebo z Břeclavi přímým vlakem (event. s přestupem v Budapesti) do Černé Hory.
2. den
příjezd do Podgorice/Baru v dopoledních hodnách, transfer autem/minibusem do Velipoje ubytování, volno, nocleh
3. - 9. den
volno, event. účast na fakultativních výletech
10. den
transfer do Baru/Podgorice (po obědě ), následně odjezd přímým vlakem do Břeclavi/Prahy v lůžkovém/lehátkovém voze (event. s přestupem v Budapesti)
11. den Příjezd  do ČR.

Vybavení

Hotel má apartmány pro 2-4 osoby, vybaveny WC+sprcha, manželská ložnice, obývák s kuchyňským koutem (lednice, sporák, drobné nádobí), balkon, klimatizace, 2 lůžka,  TV, Wi-Fi připojení, z některých apartmánů je překrásný výhled na Iónské moře. Hotel má recepci, bar, zahrada a malé hřiště pro děti. V ceně je i plážový servis. Počet apartmánů: 12, a 4 pokoje. Hotel zprostředkovává různé sportovní aktivity jako je šlapací kola, windsurfing, půjčování kanoí, jízdních kol, zprostředkovává fakultativní výlety.

Ubytování

hotel Princi Vogel***  2-4lůžkové apartmány s vybavenou kuchyní (za příplatek možný 1 lůžkový APT nebo pokoj),  2 lůžkové pokoje, TV, klimatizace, vlastní WC+sprcha, balkon/terasa. Hotel má recepci, restauraci, jídelnu, pláž soukromá s plážovým servisem, každý apartmán má slunečník a 2 plastová lehátka s matrací na pláži v ceně, přistýlky mají v ceně plátěné lehátko s dřevěnou konstrukcí.

Stravování
 

V ceně zájezdu jsou snídaně. Polopenze je složena ze snídaně a oběda, za příplatek 180 Kč je možný oběd včetně nápoje. Večeře jsou možné v restauracích u pláží nebo v blízkém hotelu atp. Možností stravování ve Velipoje je mnoho. Večeři je možné pořídit již od 4 Eura, v bufetech levněji. Další možnost je možné stravu pořídit s nákupy na tržnici a večeři si připravit v kuchyňském koutě v apartmánu

Cena zahrnuje

7 noclehů se snídaněmi, jízdné vlakem z Břeclavi/Prahy do Černé Hory, lehátkový příplatek T/6 tam i zpět, transfer z/na nádraží (80 km), klimatizace, pojištění CK, DPH. ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeby energií, vstupní a výstupní poplatky, 1 sada plážového servisu (1 slunečník + 2 lehátka na pláži) na každou ubytovací jednotku, přistýlky mají plátěná lehátka, uvedené zájezdy doprovází vedoucí zájezdu, ..

Základní cena os./2lůž.pokoj =osoby s vlastní dopravou mají v ceně: 7 noclehů se snídaněmi, klimatizace, pojištění CK, DPH, ložní prádlo, ručníky,  úklid, spotřeby energií, 1 sada plážového servisu (1 slunečník + 2 lehátka na pláži). Vhodné pro držitele jízdenek FIP. Jízdenky FIP mají železničáři a jejich rodinní příslušníci. Jízdenky si každý klient vyřizuje a hradí sám. FIP: MÁV, SŽ. ŽCG

Pro seniory je vedoucí zájezdu  po celou dobu zájezdu. V ceně pro seniory jsou navíc večeře s 1 nápojem a 1x oběd v den odjezdu + 1 nápoj a káva. Tuto cenu platí senioři nad 55 let a jejich 1 doprovod, ostatní osoby připlácí 800 Kč.  V ceně tohoto zájezdu jsou navíc zajištěná místa z ČR do Budapesti a zpět na noční vlak Metropol a vše ostatní, co je popsáno výše.

 

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není napsáno "v ceně je“. Za příplatek 180 Kč/*osoba/den jsou možné obědy včetně nápoje.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety: do Skodry a na hrad Rozafa cena 30 Eur, Tirana-Kruje - 35 Eur, návštěva hlavní ho města Albánie a rodiště největšího albánského hrdiny Skandenberga Shkodra - 25 Eur - 3.největší město Albánie s panoramatem hradu Rozafa nad mětem Další možnost jsou individuální výlety místními minibusy tzv. Dolmusy, které jsou velmi levné. Hotel zprostředkovává spoustu sportovních možností, jako je půjčování jízdních kol, windsurfing atp.

 

Slevy a příplatky

SLeva First minute -5% je do 31.01.2018

Příplatek za neobsazenou postel:  2 690 Kč, příplatek za lehátko do vlaku z/do Prahy nebo z/do Ostravy do/z Budapesti je 260 Kč, za lehátko T/4 Srbsko-Č.Hora a zpět 360 Kč. Příplatek za oběd (polévka, hlavní jídlo, salát, ovoce neno zákusek, 0,2 dcl nealko nápoje) na hotelu je 150 Kč/osoba. Dětské porce nepodávají. Večeře je možné pořídit v blízké taverně již od 3 Eur, nejdražší jsou ryby, ty se pohybují klem 10 Eur/porce, včetně salátu.

*V ceně "první + druhá přistýlka" pro cestující s vlastní dopravou nebo jízdenkami FIP není započítáno lehátko na noční přesun a transfer. Příplatek 1600 Kč

Upozornění: cena zájezdů je stanovena se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč  

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" pod Ceníkem

17.06. (Ne) - 26.06. (Út) 2018 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2 lůžkový APT/osoba odj.Břeclav
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 626 Kč
Rezervace
28.06. (Čt) - 07.07. (So) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Základní cena 2 lůžkový APT/osoba odj.Břeclav
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 341 Kč
Rezervace
05.07. (Čt) - 14.07. (So) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Základní cena 2 lůžkový APT/osoba odj.Břeclav
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 341 Kč
Rezervace
25.08. (So) - 03.09. (Po) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Základní cena 2 lůžkový APT/osoba odj.Břeclav
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 626 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...